Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I m new:D

#1
Salut! Numele meu este Flaviu sunt un adolescent4 de 14 ani si iubesc animeurile. Eu unul dau foarte mare importanta vietii findca avem numai una pana la urma. In orice caz am de gand sa devin mare pe acest site si voi incerca sa postez cat mai multe lucruri ajutatoare si funny.

Acum, eu sunt un tip inalt, cu parul saten, ochi caprui, si cu un corp de invidiatZuppy07
Sper sa ne intelegem si sa avem numai lucruri bune de impartit.Zuppy11

Animeuri Preferate: Bleach, Naruto/NarutoShippuden, One Piece, Fairy Tail
Muzica Preferata :Genuri:Metal,Gothic Metal, House, Dance, Dubstep si Rock
Trupe & Artisti: Dj Tiesto, Alestorm, Nightwish, Skillet, Skrillex etc





Eat to live but not live to eat

#2
Buna, Flaviu, si bun venit! [iar.] Sper sa-ti faci repede prieteni si sa te intelegi bine cu toti. Ah, si mai ales sper sa ajungi cat de sus vrei pe Zup! Humm, cateva intrebari:

1. Muzica asculti? Daca da, de ce gen / genuri apartine?
2. Iti plac animeurile. Ai un top 3 - 5 - 10?
3. De unde esti?
4. Ce alte hobbyuri au inafara de animeuri?

Si legat de medalii si reputatie.. ti-am explicat prin pm, sper ca te-am ajutat.

#3
Mersi.
Acum intrebarile10

1.Am editat putin articolul m eu si am scris acolo muzica mea si genurile mele preferate.
2.Anime:Un top 10 ar fi:1.Naruto Shippuden
2.One piece
3.Bleach
4.Dragon Ball Z
5.Fairy Tail
6.Yu Gi-Oh
7.Pokemon
8.A No Exorcist
9.FullMetal Alchemist
10.D-Gray Man

3.Hobbyu-ri: Ador fotbalul, si orice sport practicabil cu mingea4
Love jocurile pe Pc gen:Warcraft, COnquer Online 2, Counter Strike
Ador sa cant si sa danses(am o voce destul de buna)
SUnt un bun actor si in acelasi timp un bun spion

Cam asta ar fii mersi pentru salutari si pentru ajutot sper sa ne auzim prin mesaje cat mai des4

Inca o intrebare:Cum as putea sa-mi pun ca semnatura o imagine





Eat to live but not live to eat

#4
Buna, Flaviu. Pai, inainte sa iti urez bun venit, sa te ajut cu semnatura :
Sus, in coltul in dreapta scrie User CP ( click acolo ) -> Change Signature ( stanga ), pui linkul pozei intre codul [img] link aici [/img] si de aici cred ca te descurci.

Bun venit pe forum. Vad ca ai planuri mari si ca vrei sa ajungi undeva sus pe acest forum. Toate felicitarile mele si sper ca asa vei face. *wink*
Nu a adus nimeni vorba de carti? Citesti? Daca da, care e autorul/autoarea ta favorita?
Care este anotimpul tau preferat si de ce?
Ce zodie esti?

Acestea sunt intrebarile. Daca ai nevoie de ajutor cu forumul, stii tu, basic questions, da-mi un pm.

#5
Mersi mult pentru ajutor cu semnatura.
Acum intrebarile4
1.Citesc dar nu prea mult eu unul sunt mai mult cu replica "mai bine vad filmul decat sa citesc cartea" si autorul meu preferat este I.L.Caragiale
2 Anotimpul meu preferat este Vara pentru ca este cald si bine si mie im place foarte mult caldura si cea sufleteasca si cea trupeasca4
3.Sunt in zodia Berbec4





Eat to live but not live to eat

#6
Bine ai venit, Flaviu, eu sunt Arya, dar multi imi spun Lia. Mi-a atras atentia descrierea ta cum ca ai dori sa fi mare pe acest site. Prin asta la ce te referi? Ne-ar prinde bine o mana de ajutor, dar ramane de vazut. Ai timp sa cresti, pana atunci distractie placuta pe aici.

Cum esti baiat si ai 14 ani ma intreb daca joci ceva jocuri, PC sau consola, daca ai niste serii preferate, ce gen, daca iti plac MMORPGs si care? Am observat ca ai zis ceva de Warcraft si Counter, ai jucat si WoW sau ceva jocuri mai evoluate decat ultimul mentionat?

Ah, D-Gray Man, bune alegeri in tip anime. Ai mai vazut si alte serii mai putin populare?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
Salut Arya!
DA joc jcouri pe Pc in special dar am jucat cateva si pe consola(Naruto Storm)
Intradevar acum joc un joc MMORPG se numeste Conquer Online 2 si cam toata ziua il joc4
Prefer cel mai mult animeurile Naruto Shippuden, One Piece si Bleach astea ar fii pe primul plan





Eat to live but not live to eat




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)