Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I like turtles

#11
LOL. Nu că i-aş lua partea lu' wunderbar ( lol, aşa e ? ), dar tu nu gândeşti ? Nu numai că ce ai scris tu nu are sens, nu e deloc obraznic ( dacă vroiai ceva obraznic puteai să te iei de mama cuiva. ) şi e complet ... care e cuvântul ? cretin .
Plus că răspunsurile erau normale.

So, să nu fie spam . Welcome .

EDIT : Arogantă nu a fost. Ştii ce e aia aroganţă ? Ironică da.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#12
Loula, scumpo, multumesc pentru clarificari, dar, daca voiam sa ii transmit ceva domnisoarei Elena, o puteam face si singurica. 3

Citat:las-o balta . nu mai inteleg nimik. sunt confuza, foarte confuza, si nu numai din cauza orei la care citesc asta ci si din cauza a tot ce a fost scris si din cauza rezultatului. da ce pot spune nu am inteles multe faze dar asta e. oricum daca vrei sa inteleaga cineva de cu adevarat fapul ca esti "de sex feminin" dute pe la setari si seteaza si tu. te descurci , nu? app si ca sa sti daca e setat sau nu ai in partea dreapta un patratel cu semnul si app nu am de unde sa ghicesc de ce sex esti tu.
Multumesc pentru sfaturi, sa zicem. Insa stiu si eu cum sa imi setez profilul, dar nu am de gand sa fac asta.
Iti poti da seama ca sunt tipa din anumite...subtilitati saaau adjectivele la genul feminin. 10

Multumesc, la revedere.
Do not speak unless you can improve the silence.

#13
Deci (stiu ca nu se incepe cu "deci", dar tu meriti) don'soara crgg incepusi cu clonele a? Nu-ti ajunge ca isi bate lumea joc de tine pe un cont, vrei pe mai multe?
Pai prima data si-a batut joc mamicuta ta de tine cand ti-a spus "Himen-a", serios.

Da' sa ma fac ca nu stiu cine esti:
1. De unde esti?
2. Ce asculti?
3. Cate clone ai?

Si inainte sa faci pe desteapta pe aici aminteste-ti ce erai pe Animax (ca tot are lumea impresia, nu stiu de ce, ca acolo erai cineva) si cum o duceai, daca nu iti amintesti singura iti amintesc eu.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#14
21 Kashmir, esti penibilut rau.
Uite-te peste posturile mele, daca o sa gasesti vreo asemanare intre mine si pocnita aia eu imi iau zilele.
Deadlyrage iti spune ceva?
Do not speak unless you can improve the silence.

#15
Eu imi amintesc o Deadlyrage inteligenta. Semeni mult cu pocnita de crgg (mai putin la Kashmir).
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#16
Mai lucreaza putin la capitolul perspicacitate,din pacate tu , ai ramas la fel.
Daca ai chef de o partida de amor poti oricand sa intri pe mess, nu-mi f*te topicul.


Multumesc, la revedere.

Edit: 21 Ce eram pe animax old schooler?
Do not speak unless you can improve the silence.

#17
Pai daca am ramas la fel trebuie sa-l fuBEEPt.
Adica e pacat ca eu am ramas la fel si tu te-ai prostit? Da, pentru asta iti las topicul.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#18
Nu Kashmir, vezi? Tot nu intelegi you little minded.
Tu consideri ca m-am "prostit" caci nu mi-ai indentificat satira adusa userilor de aici (mai exact, descrierilor lor) din primul post la noi veniti cu BluffMe. As, daca erai putin mai luminat iti dadeai seama ca eu nu m-am schimbat, dar, din pacate, nici tu.

Acum linisteste-te, not in the mood for flame now.
Do not speak unless you can improve the silence.

#19
Citat:Edit: 21 Ce eram pe animax old schooler?
crgg era (am voie sa zic proasta?). Ducea prostia la un nivel diferit.
Cu Deadlyrage puteai sa te certi cateva zile de la un cuvant, si era a dracu.

Postul ala e exagerat si pentru Deadlyrage 21

am zis ca nu-ti mai hartuiesc sexual topicul si uite ca iar o fac
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#20
Iubita mea Craci, multumesc ca ai venit aici ca mare impacuitoare, cand dar noi ne-am rezolvat deja orice problema. Cred ca nu ne cunosti destul de bine, caci asta e nostalgie, certurile dintre noi sunt putin mai serioase.

(27-07-2010, 01:09 PM)YKashim A scris: Cu Deadlyrage puteai sa te certi cateva zile de la un cuvant, si era a dracu.

Blush, blush, blush
Do not speak unless you can improve the silence.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)