Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Holy smoke.

#9
Ow, ow, bună tuturor! Îmi cer scuze că am intrat atât de greu și am rămas ” O.O ” la câte mesaje am primit. Mulțumesc tuturor pentru primire :3 !

@Beki:
1. Sunt scorpion.
2. Nu sunt o mare cititoare, dar: Măștile - Fumiko Enchi, Visul învolburat al celor nouă - Kim ManJung , Interviu cu un vampir - Anne Rice.
3. Stăpânul Inelelor, Pirații din Caraibe, Nana *of course* , Memoriile unei geishe și altele, dar acum nu le am pe toate în minte xD.
4. I'm from Iași.

@Ang.:
1. Eu așa sper ^.^
2. Mm... așa și așa . o.o
3. În general metal, heavy metal.. Slipknot, Iron Maiden, Guns'n'Roses, Nirvana, Sonata Arctica, Metallica xDD și multe-multe altele. Dar mai ascult și rock japonez(The GazettE, Screw, Girugamesh etc.) și rareori și k-pop xD mai ales că vin din partea asiaticilor xDD.
4. Mm, tobe aÈ™ putea spune o.o
5. Nu, nu chiar. Am să încep așa cum trebuie de anul acesta la școală să lucrăm cu toții, mai ales că suntem la grafică.

@Mad Hatter:
1. După cum am zis și mai sus, așa și așa.
2. Da, un cățel și un hamster.
3. albastru, deși sunt cu non-culoarea: negru.
4. Măștile - Fumiko Enchi.
5. Doar la Nana și Naruto. În rest, nu.
și apropo, eu te știu pe tine :]] - mai ales după cum scrii.. -

@theia:
1. Nuu, sunt singură la părinți T^T
2. Uhm... usturoi ?! o.o
3. Cireșe.
4. Engleză, germană - sunt la început - și puțină japoneză xDD
5. Idol.. nu știu, chiar aici nu știu ce să-ți răspund. Probabil l-aș alege doar pe Joey Jordison(Slipknot) - îmi place cum și ce a realizat.

@Shibaa xD:
- ohohoo, pe Sasuke îl ador <33 dar și pe Naruto, pentru că e un zăpăcit + îmi place la el că niciodată nu se dă bătut, încearcă în continuare până îi iese acel ”ceva”. și uhm ... desigur, de ce nu ^.^ ?

@Teh:
- pisicile o.o ? uhm, dunno.. i like them, they are fluffy and adorable, but still love dogs xD.
[center][Imagine: shut_u10.png][/center]
[center]I'll bite you to death.[/center]
[center][Imagine: 7b7c1b0eb67cb5678676ee99cd909d5a.gif][Imagine: The_Gazette__Ruki_by_Tokisama.png][Imagine: cookie_monster_stamp_by_umbrehla-d3fppvm.png][Imagine: Reita_Stamp_by_SyrynLauncher.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Holy smoke. - de Jigoku Shoujo - 26-08-2011, 08:09 PM
RE: Holy smoke. - de βεκi - 26-08-2011, 09:33 PM
RE: Holy smoke. - de Ang. - 27-08-2011, 10:35 AM
RE: Holy smoke. - de Mad Hatter - 27-08-2011, 03:18 PM
RE: Holy smoke. - de Teodora M. - 29-08-2011, 12:19 AM
RE: Holy smoke. - de Ҝa-вοοm!™ - 31-08-2011, 03:09 PM
RE: Holy smoke. - de Teh - 02-09-2011, 12:00 AM
RE: Holy smoke. - de Jigoku Shoujo - 02-09-2011, 02:42 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)