Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi there!

#1
Acum cateva zile m-am decis sa imi fac si eu un account pe Zup ^.^ .
Unfortunately, i just can't post 24/24 hours a day cause' i am at Military Highschool so... I hope i'll meet lots of people Smile. Cya on chat!
[Imagine: 740df9e4cd19e553.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Bogdi-kun!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Bogdi-kun xD!
Uh, stai linistit, nimeni nu sta pe site 24/24 asa ca nu ai de ce sa iti ceri scuze, dar abia astept sa iti vad opiniile pe aici, avem multe de dezbatut, numai chef sa fie si ceva timp liber. Ce anime genre preferi? Ai o serie preferata, sau mai multe? Manga citesti? How about music, TV shows, movies? Iti place ciocolata? Dar pisicile iti plac? Cat despre chat, e un loc...interesant.
Well, hope you will enjoy your time with us. Have fun, will you?
Buh bye xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Ouch scuze ca nu am trecut si eu pe aici sa zic hi. Well hey there and welcome on Animezup. singura mea intrebare este ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe Zup? o.o

Inca o data bine ai venit si spor la postat hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
Well, DeDaL N. , sa iti raspund la intrebari, imi plac toate genurile de anime, mai putin Naruto si imi plac in special cele de mister si crime iar anime-ul meu preferat este Death Note... Dar imi place foarte mult si Elfen Lied. Nu citesc manga, unfortunately, dar consider ca niciodata nu va fi prea tarziu. Nu ma uit la TV; emisiunile din ziua de astazi ma scarbesc... . D.p.d.v. al muzicii, prefer muzica rock si in special heavy metal. Ascult foarte mult Three Days Grace, Bullet For My Valentine, Eluveitie si Amaranthe. Imi place ciocolata la nebunie ^.^ si nu beau Pepsi/Cola. In general, imi plac toate animalele, insa imi plac in spacial reptilele. Cya on chat ^.^ .
I'm waiting for more questions Smile. Ty.
[Posturi unite]
Sincerly, Rhapsodos, as recomanda Unbreakable Heart, Three Days Grace. Este o piesa ce consider ca ne reprezinta pe noi, oamenii neintelesi ^.^ .

#6
[Imagine: 7rA0Lg3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)