Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyah! ^o^

#5
Ptr ***RYU***:

Da...imi plac anime-urile f mult!

Nu-tzi pot numerota toate personajele mele preferate din ficare anime...dar itzi pot spune cateza anime-uri kre-mi plac^^ : Naruto; Kaleido Star; School days; Elfen Lied; Shuffle!; Ynuyasha; Spirala; Slayers; Rosairo+Vampire; Paradise Kiss; Ghost Storyes; Kiddy Grade...etc.....nu-mi mai vin in kp 4

Muzik...poi...imi place mult j-rock-ul...dar nu am trupe preferate....imi place in general muzik buna ^^ (se subantzelege k manelele nu sunt incluse4).... cel mai des ascult muzik din anime-uri... nu ma plictisesc niciodata de ea 71

Fac...bn...adik.... nu chiar...momentan inv ptr teza la ro... 2

De unde shtiu d forum?...poi...de pe Shinobi am intrat pe manga zup unde am citit cate cv...apoi am vazut k au shi altzi parteneri...shi v-am gasit shi p voi ^^

Sigur ca voi mai posta...dar asta in functzie de timpul meu ^^

Dap....imi place aici....altfel nu m-ash fi inregistrat... Smile

Cine n-ar vrea sa se distreze...shi....normal k vreau sa-mi fac prieteni ^^

Ms.. pupic...u eshti unul dintre ei ^^


Ptr. NINNO:

Multzumesc k ma intzelegi... ^.^
eshti dragutz/a....frumoasa intampinare....dragutz chibi ^^ !
Chiar itzi place nickname-ul...ms moolt! ^.^....e numele RPC-ului meu 4
Thx my friend!

Ptr. METAL:

Anime-urile pe care le-am urmarit sunt enumerate mai sus^^

Dap...imi place manga...dar sa shtii k m-am apukt de citit de foarte scurt timp....ptr k mi-e lene s citesc in eng....shi am gasit in romana4....shi chiar imi place! ^o^

Apocalipsa....poi....am studiat asta....shi se pare ca vine cu incetul....nu deodata... ^^ sunt multe chestii foarte interesante pe care le-am gasit in legatura cu asta....shi care au o mare legatura cu ceea ce scrie in Biblie shi ce e in realitate...

...mai nou e "Ce-ai facut de cutremur?"....park ai intreba "Ce-ai facut de Paste/Craciun?"... 24
Poi....eram la comp...shi a inceput sa se hatzane...shi mi-am zis: "Mai...ce naiba, tremur eu sau trece vreun camion..."(stau la et 4)...shi apoi mi-o pikt fisa cu tot cu centrala...nu m-am speriat...dar era sa kda bibliotek peste mine...s-au deschis ushile de la bibliotek....shi shtii c e culmea?...nimeni din familia mea n-a simtzit....erau afara 21) aoleo! prima data nu m-au crezut...dar dupa....au vazut la shtiri 21)

La liceu?...poi...ash vrea sa merg pe Germana...cu filo ...nush sa vad ce gasesc... 106

Chimia?...nu chiar.... nu o intzeleg... 106 dar imi place sa fac experimnte in lab XD




Ok...ms all pentru frumoasa intampinare! ^.^...

Eu mai trec pe aici cand am timp... e aglomerat in mai...asha k o sa intru km rar.... nush...om trai shi om vedea ^^



Răspunsuri în acest subiect
Heyah! ^o^ - de Kimino-chan - 01-05-2009, 04:52 PM
Re: - de Zuppy - 01-05-2009, 04:52 PM
RE: Heyah! ^o^ - de Ryuu - 01-05-2009, 04:56 PM
RE: Heyah! ^o^ - de Teh - 01-05-2009, 05:07 PM
RE: Heyah! ^o^ - de Kimino-chan - 01-05-2009, 06:32 PM
RE: Heyah! ^o^ - de Shojo Queen - 01-05-2009, 08:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)