Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya !!! XD

#1
Salutare salutare!Ma numesc Irina,am 16 ani si sunt din Bacau.Din greseala am dat peste acest forum si m-am gandit sa ma inregistrez ^^.Ma uit la anime-uri de la varsta de 11 ani!Sunt o mega fana Hitsuhina (HitsugayaxHinamori) *If you don't like the pairing I don't care *XD
Anime-urile mele preferate sunt:Bleach (OMG...ador anime-ul asta!Hitsuhina FTW *thehe*),Inuyasha,Eden of the East (I want the movie >_<),Zero no Tsukaima,Lovely Complex,Special A,Detective Conan si toate cele 13 filme etc.etc
Citesc manga de aproximativ 2 ani ^^!Preferatele mele sunt:Bleach (bineinteles ^^),DC,Beast Master,G.O.T.H,Hana to Akuma etc.etc >_>'

Genurile de muzica care imi plac sunt:rock-ul,J-rock-ul (inca sunt la inceput...^_^'),hip-hop
Trupe preferate:LP,Nickelback,Red,The Fray,Three Days Grace,Oasis,Kenichi Asai...

In general sunt o fire foarte comunicativa,imi place sa vorbesc cu persoanele apropiate mie si sa le dau sfaturi daca au nevoie.Sunt o persoana de incredere,nu sunt barfitoare insa ma enerveaza la culme cand cineva ma barfeste si nici macar nu ma cunoaste.Am uitat sa specific ca sunt o persoana FOARTE aeriana XD.Multi spun ca este cel mai mare defect al meu insa eu consider ca este o calitate foarte buna XD!Nu am prea multi prieteni (bine in realitate am dar nu ii consider prieteni )...sincer,daca stau si ma gandesc putin cred ca nu am niciun prieten adevarat O_O...cam asa e in viata...

OK...deci cred ca v-am plictisit la culme nu XD?
Daca doriti sa-mi adresati o intrebare sunt bucuroasa sa va raspund ^^
Bye-bye...^^
[center][Imagine: 2010-06-15-290927-1.jpg]
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Heya !!! XD - de Buffy - 05-12-2009, 12:03 AM
RE: Heya !!! XD - de Flash - 05-12-2009, 12:15 AM
RE: Heya !!! XD - de aoixtenshi - 05-12-2009, 01:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)