Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey there!

#1
Hello there! Evident, sunt noua pe aici, insa frecventez animezup-ul de ceva (multa) vreme, doar ca, deh, lenea asta >.> Pana la urma m-am hotarat sa-mi fac un cont pentru ca am de cand sa postez cate ceva, pe ici, pe colo. Anyway, ma cheama Catalina, am 15 ani, Bucuresti, clasa a 9a blah blah blah... Nice to meet you! hug

#2
Heeei, Catalina! Bun venit pe zup! Sper sa-ti faci repede prieteni aici, si toate cele. Voi trece direct la intrebari. xD

1. Din ce zona a Bucurestiului esti mai exact? Intreb caci tot din Bucuresti sunt si eu... Curiozitatea.
2. La ce liceu ai intrat?
3. Ce-ti place sa faci in timpul liber?

Atat momentan, revin. Inca o data, bun venit! xD

#3
Hei abbie, iti multumesc pentru vizita. Multumesc mult pentru urare :] (apropo sunt fana a ta 21 )
Pai, in primul rand, sunt de prin zona...mosilor cred ca se cheama, nu stiu concret [shame on me >.<]
Secondly, sunt/am fost boboaca la Madgearu (am scris cu bara pentru ca acum sunt in practica, deci nu sunt nici a 9a dar nici a 10a)
In timpul liber...nu prea am asa ceva, insa cand am, imi place mult sa citesc manga/ficuri yaoi sau sa scriu.
Multumesc pt urare din nou hug!
If you're broken I will mend you and I'll keep you sheltered from the storm that's raging on now...

#4
Mm, stii, ma sperii. De unde stii ca mi se mai spune si "abbie"? Si.. de ce "fana a mea"? :]]
Alte intrebari:
1. Ce hobby-uri ai?
2. Ce genuri de muzica asculti?
3. Si uimeste-ma, ce mai stii despre mine? o.O

#5
imi pare rau ca te sperii, my bad... dar am precizat ca frecventez de mult animezup, doar ca abia acum mi-am facut cont Smile sunt fana a ta...fana a ficurilor tale mai bine spus, imi place cum scrii.
despre tine, ce sa spun...nu stiu multe doar ca ai 16 ani, esti la Constantin Brancusi sii...te cheama oana gabriela (i'm not a stalker T_T)
hobby-uri...ar fi dansul, desenul, pianul, chitara si vioara (la vioara si la chitara doar bazele le stiu 21)
genuri de muzica, ei bine aici e mai complicat, insa preferatele mele sunt metalul, rockul romanesc, punk, ska, taxi (nu imi dau seama ce canta...)

nu-ti face griji, nu musc...prea tare 19
If you're broken I will mend you and I'll keep you sheltered from the storm that's raging on now...

#6
Ah, gata, m-am 'calmat'! Stiu de exact de unde ai aflat toate acele lucturi despre mine, dar nu asta conteaza.
1. Un top 5 - 10 animeuri.
2. Cativa artisti de metal pe care-i asculti..?
3. Ce trupe romanesti de rock asculti?

#7
ma bucur ca ai elucidat misterul 15
ei bine, cat pentru un top 5 anime (macar de atat sa fiu si eu in stare), ar fi cam asa:
1. fullmetal alchemist
2. kyoro-chan (nu rade21)
3. vash the stampeede
4. gakuen heaven
5. hellsing
a doua chestiune e cu trupele de metal... pai: disturbed, a7x, papa roach, skillet (rock si metal), breaking benjamin, linkin park, sixx am,kaliopi, slipknot, korn... nu mai continui
si ar mai fi trupele romanesti de rock. ura<3! : alternosfera, vita de vie, cargo, trooper, propaganda, recycle bin, pistol cu capse, chester, emil, robin&the backstabbers...si acum nu-mi mai vin in minte
eu plec acum la practica, pupici si o zi frumoasa pupic!
If you're broken I will mend you and I'll keep you sheltered from the storm that's raging on now...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)