Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, guyz!

#10
Huh sti sa canti la chitara?5...draguuutz:X:X Si eu am vrut sa invat, dar m-am gandit ca e prea mare bataie de cap si in plus mai e si problema lenei, care si la mine se manifesta de foarte multe ori.
Cat despre subiectul yaoi, nu am spus ca mi se pare ciudat ca unui baiat sa-i placa yaoi-ul ci doar ca nu am mai intalnit fani. Mie chiar mi se pare super tare ca unui tip ii place yaoi-ul, si nu ceva anormal, adica e ca si cum unei fete i-ar placea yuri, nu e ca si cand ar fi pe invers sau ceva de genul39. Uhm nu stiam ca sunt gay prin Jose Martini, asta chiar e o noutate21...dar totusi ma indoiesc ca e chiar asa, adica totusi in scoala nu prea au cum sa eto...nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu sune aiurea...sa si-o traga. Oricum, tu ce parere ai despre bisexualitate/homosexualitate?
Mda asta e mare problema la Bleach, are multe episoade plictisitoare unde actiunea e foarte monotona si tocmai de aici nu prea imi vine sa ma uit la el. Probabil o sa-l reiau intr-o zi, momentan sunt pe la episodul 100 sau ceva de genu'
Si am vazut ca intentionezi sa postezi un fic/oneshot si vreau sa sti ca abia astept s-o faci, adica sunt curioasa sa vad cum scri. Sper ca va fi o creatie originala, vreau sa spun neinspirata dintr-un anime pentru ca sincer nu ma mai atrag genul ala de ficuri [sau nu m-au atras niciodata65] Si cel mai mult mi-ar placea sa citesc un fic yaoi scris de tine, sau macar shounen-ai, ar fi ceva interesant.
Acum chiar te las, te-am stresat destul, sper ca nu te-a deranjat [prea mult21] :bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 03:15 PM
RE: Hey, guyz! - de ^ToxicK kiD^ - 12-12-2009, 04:33 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 05:45 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 06:10 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 07:56 PM
RE: Hey, guyz! - de myuu - 12-12-2009, 11:08 PM
RE: Hey, guyz! - de Denny - 13-12-2009, 12:13 AM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 13-12-2009, 12:51 AM
RE: Hey, guyz! - de myuu - 13-12-2009, 02:34 AM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 13-12-2009, 01:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya guyz! ~Kira.Kira~ 9 4.372 08-04-2008, 11:50 AM
Ultimul răspuns: Kyo


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)