Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Pai sunt noua si sper sa ma distrez aici.
Sunt o fire mai timida, visatoare, cu capul in nori si foarte copilaroasa. Imi place sa calaresc, sa cunosc noi persoane, sa aflu lucruri noi, sa ma plimb, sa comunic si multe alte lucruri. Imi place mult nightwish si Tokio Hotel. La muzica nu prea am preferinte si nu ascult manele. Culoarea mea preferata este rosu dar si albastru in mare parte. Nu-mi plac persoanele ipocrite, care nu se tin de cuvant, se cred stapanii universului si au un vocabular care lasa de dorit.
Iubesc animalele extrem de mult iar florile la nebunie, in special trandafirul. Mancarea mea preferata este pizza.
Sper sa ne imprietenim si va urez la toti un weekend placut.

#2
Bine ai venit pe Animezup, soricelindragostit!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Why, hello there, soarece. Ma bucur sa te cunosc virtual.
Vad ca te-ai descris destul de bine, dar totusi mai am cateva intrebari. Daca tot suntem pe AnimeZup, ai vreun anime preferat? Manga citesti? Am vazut ca ai inceput un fic Naruto, sa inteleg ca esti fan? Sau e ceva random? Adica iti plac doar personajele asa, cum arata si etc.
Citesti? Ai vreun gen preferat? Vreun scriitor sau poet preferat.
Anywhooo, sper sa te distrezi aici, pe site. Fa-ti prieteni and whatever.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Buna ^^. Sper sa te distrezi alaturi de noi. Sa-ti faci multi prieteni. Frumoasa descriere, chiar mi-a placut.
Ce zodie esti?
Cum ai aflat de zup?
Welcome here din nou. Sa fi cat mai activa, sa citesti regulamentul si daca ai vreo nelamurire...mai intrebi si tu membrii de pe aici....
Bye bye~
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#5
Bună şoricel! Bun venit pe AnimeZup! Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te distrezi şi să ai o şedere plăcută în mica [marea] noastră comunitate.

Ai spus că esti o persoană sensibilă şi vosătoare? Desenezi/Scrii cumva? De obicei astfel de persoane se exprimă mai bine prin artă.
Care este numele tău? Şi dacă nu devin prea indiscretă, câţi ani ai ?
Alte trupe pe care le asculţi ?

That's all. Welcome again, happy posting without spam and have fun! xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#6
Multumesc mult pt primire. iMI PLACE MULT NARUTO, bleach, shiki, clannad, Inuyasha, Death Note, Vampire Knight, Fullmetal Alchemist, Kaleido Star si multe alte anime. Da, citesc manga din curiozitate mai mult. Naruto este animeul meu preferat. Im place mult povestea, faptul ca este multa actiune, uneori este amuzant si personajele pe care le ador. Sunt foarte interesante si mi place sa le privesc. Imi place de multi scriitori, mai ales de Liviu Rebreanu si Ion Luca Caragiale. C Am inceput sa citesc scrieri SF si chiar incepe sa mi placa la fel si de piesele de teatru. Poetul meu preferat este Mihai Eminescu.
Sunt in zodia leu, iar de zup am aflat singura. Eram plictisita si navigam si eu aiurea pe net.
Imi place sa cant iar la desen nu sunt prea talentata deci o las pentru scoala. Pe mine ma cheama defapt Alexandra Claudia.


.

#7
Hei, bun venit cu întârziere. :]
Eu sunt Larisa, sper să ne înţelegem bine.
Dacă tot ziceai că-ţi place Tokio Hotel 65 nu mă pot abtine să mărturisesc că şi eu sunt fană. De cine-ţi place din trupa? 15
Have fun :]!
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#8
Helău, Şoricel. Bun venit pe zup! Sper să te distrezi şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni!
Să respecţi regulile şi să fi activă, dar fără spam. ^^ Well, eu sunt Miru sau Mad Hatter, cum doreşti tu să-mi zici, încântată de cunoştiinţă!
Ăăh, curioasă din fire, îţi voi pune câteva întrebări, că deh, aşa-i obiceiul pe-aici.
a. Care-i anotimpul preferat?
b. Tss, ai crezut în Moş Crăciun? :]]
c. Care-i serialul favorit, dacă urmăreşti vreunul?
Well, cam atât am avut de spus.
Îţi urez încă o dată un bun venit călduros!

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#9
Pai imi place foarte mult de Bill Kaulitz , e asa dragut. Dar si de Tom. Eu nu am vreun anotimp preferat, le iubesc pe toate atata timp cat ma distrez in aceste perioade ale anului. Da, am crezut in mosu si l am iubit foarte mult si as putea spune ca si acum il iubesc. Pe tatal meu care mi pune cadouri sub brad, e amuzant sa i fac pe parintii mei sa creada ca eu inca cred in Mos Craciun.
Nice to meet you!

#10
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)