Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello guys!

#1
Well, am venit si eu pe la voi!
Sunt o mare fana anime, chiar daca teoretic nu am vizionat decat Naruto si Naruto Shippuden(dupa care sunt innebunita) si cateva episoade Kaleido Star. Sper sa nu fiti suparati pe mine pentru asta. >.<
Sunt noua pe aici, nu prea stiu cum functioneaza AnimeZup, dar ma bazez pe voi ca imi veti explica atunci cand gresesc(din greseli invata omul) si ca nu veti arunca cu ceva stricat in mine 17.
Bye-bye! :bye:
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aimi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Merci de primire Zuppy. Voi incerca sa fiu activa iar de distrat nu ma indoiesc! 4
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

#4
Hey Aimi, bine ai venit pe animezup, iti urez sedere placuta si sper sa te acomodezi repede. Eu sunt Beki, desi numele meu real este Diana. Sper sa fi un user activ si poate ne mai intersectam pe forum. Multi useri noi nu raman multa vreme, sper ca totusi tu sa o faci. Intrebari...nu ma prea pricep la acest capitol, dar o sa ma straduiesc. Ce gen de filme iti plac si care sunt preferatele tale? Ce alte anime-uri mai urmaresti? De unde esti si cati ani?
Cam atat,deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele. Inca o data bine ai venit si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Bine ai veit pe zup draga mea!

Si eu am vazut Kaleido. Naruto nu prea ma fascineaza drept sa spun XD
Esti o fata destul de draguta.

Persoanlul este bun aici asa ca nu ai d ce sa iti faci griji.
Citeste http://animezup.com/regulament.html Regulamentul si nimic rau nu se poate intempla! Smile

Pupici si sper sa te distrezi super bn 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#6
Hey Aimi ^^ Bine ai venit ! .. Ne bucuram sa te avem printre noi .. Si tu numai cu Naruto eh ? Ca mine .. Asa .. Ce sa facem acum ? A da .. hai sa`ti pun niste intrebari ^^ .. Ca doar nu scapa lumea asa de usor de mine .. Muahaha ! ^.^
1. Cum te cheama ?
2. Cati ani ai ?
3. Anime`ul preferat ?
4. Personajul preferat?
5. Ce fel de muzica asculti ?
6. Cantaretul preferat ? ^^ .. Sau cantareata .. trupa cum vrei tu ...
7. Ce clasa esti ? ..
8. Iti place sa desenezi ? ..
Pai .. Atlceva nu mai stiu ce te`as putea intreba.. sper sa te distrezi pe aici si sa ne intelegem bine .. ^^ .. Cam atat am avut de spus .. Acum te astept sa`mi raspunzi la intrebari cat mai repede ^^ .. Inca o data iti urez bun venit si sa iti faci multi prieteni ^___^ .. MDa.. Cam atat .. Zbyeeee !! ...

#7
Well guys da rapizi mai sunteti nu gluma!
Am invatat sa nu zic foarte multe despre mine, asa ca sa nu ma fugariti cu bata daca nu voi zice prea multe 21

Anime preferat,( NARUTOO :X ) personajELE preferATE sunt foarte multe. Dar logic ca Naruto e primul :X
Muzica: Guys ascult de toate inafara de manele. Si pe populara mai dansez la nunti. (Doar la ce nunta vezi mireasa imbracata in rochie lunga alba si dand din cap, strigand : "Rock ON!" Doar cele care au cam baut excesiv si habar nu au cine sunt.) Trupa sau muzica preferata nu prea am, ascult ce apuc, dar momentan ascult Evanescence.
Imi place foarte mult sa desenez. De fapt, imi place tot ce tine de arta.

Mda...acu observ cat de logic e postul meu 21 si cat de mult am folosit "logic" 21
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

#8
Zuppy nu e real.

1. Cum te cheama (nu ca ar fi important)?
2. De ce?
3. Canti?
4. De ce?
5. La ce?
6. De ce?
7. Ce asculti?
8. De ce?
9. Te streseaza de ce-ul?
10. De ce?

Stai calma cu nr-ul de anime-uri vazute. Eu cand mi-am facut cont nu aveam niciunul vazut complet. dar doar Naruto e rau.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#9
Nu jigni Narutoul 21 Mie imi place foarte tare si reusesc sa scot partea pozitiva de acolo 21
Well am sa raspund la intrebarile tale : Tocmai am raspuns. 21 4
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi guys ! wolfie 3 3.475 10-05-2016, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.241 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Hey guys! Mitsukai Yoru 6 2.636 09-07-2013, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.859 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Hi guys:D AlienArtist 5 2.624 15-12-2012, 08:14 PM
Ultimul răspuns: AlienArtist
  Banzai!!Hello guys! Elya_Ella 10 4.892 05-12-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Hey guys! Sixpounder 10 4.680 11-10-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Julliette .
  Heey Guys, Loki here! :D Loki 24 11.078 16-09-2011, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Loki
  Hey guys! Marina. 11 5.962 20-11-2010, 06:09 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Heya guys,sup.. Mystogan 9 3.971 17-08-2010, 10:20 PM
Ultimul răspuns: Mystogan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)