Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hell-o

#1
Buna . Niciodata nu am fost genul de persoana careia sa ii placa sa vorbeasca despre ea, asa ca o sa va spun doar esentialul. Ma numesc Roberta, sunt din Ramnicu Valcea si am 14 ani . ( sunt nascuta pe 10 noiembrie, deci sunt scorpion * cu ascendent in scorpion * ).
Poate ca sunt prea fixista cand vine vorba de zodii, dar ma atrag intr-un fel sau altul.
"Vin" de pe un alt forum, care era destul de ok, dar persoanele care il frecventau nu erau pe aceasi lungime de unda cu mine, asa ca am renuntat. Planuisem de multa vreme sa ma inscriu pe animezup , dar niciodata nu mi-am facut " curaj " . XDDD
[Imagine: 1fw7j9.jpg]
it's not too late, it's never too late!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pucks!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Roberta, bine ai venit pe animezup.
Eu sunt Teh şi îmi pare bine de cunoştinţă. Ah, sunt cam obosită dar consideră că ţi-am înşirat pe aici toate cele bune şi o şedere cât mai plăcută, you know ~
Şi eu am ceva cu zodiile, mi se par interesante într-un fel sau altul, aşa cum ai zis şi tu. Deşi, eu nu sunt scorpion ci berbec ( uah sunt mândră de zodia mea : )) ) ..
However, nişte întrebări şi nu te mai bat la cap:
1. Câteva animeuri favorite?
2. Care este filmul tău favorit?
3. Citeşti manga? câteva exemple.

Cam atât , ne mai vedem pe forum. Şedere plăcută .
*hugs *

#4
Pai, acum vreo 2 luni m-am apucat de uitat la anime-uri si de citit manga-uri. Incercasem intr-un timp sa citesc Bakuman, dar pe la seria a 7a l-am lasat balta si m-am uitat la Nana pana pe la episodul 8. Apoi am incercat Bleach si cum mi se parea prea lung, l-am abandonat si pe el.
Dupa o lunga stagnare, am inceput sa citesc diferite manga-uri ( yaoi, in special 21 ). Manga-ul meu preferat e 'Beautiful Fascination is Better Than Love' .
In legatura cu anime-urile, am vazut 'Myself; Yourself' si am inceput sa ma uit si la 'One Piece' ( si sunt hotarata sa ma uit la cel putin 200 de episoade pana la vacanta de vara. ) . Nu e vorba ca nu-mi plac, dar sunt foarte putine parti care ma impresioneaza si ma "indeamna" sa vad mai mult.

Filme preferate ? 'The butterfly effect' 1 si 2 sunt principalele, iar apoi ar urma 'Eden Lake', 'P.S. I love you' si 'Veronika decides to die'
[Imagine: 1fw7j9.jpg]
it's not too late, it's never too late!

#5
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#6
Stii ce n-am inteles niciodata? Intrebarea " Vrei sa fim prietene ? " ( si nu numai, din pacate, dar sa ne rezumam la asta). Consider ca o prietenie nu se intemeiaza pe intrebarea asta. Prietenia nu vine o data cu o propozitie adresata cuiva, ci vine de la sine. Nu-ti pot zice nu, pentru ca nu te cunosc, dar asta nu inseamna ca raspunsul meu o sa fie afirmativ ( am scris si mai sus de ce ). Asa ca .. trage tu concluziile XD
[Imagine: 1fw7j9.jpg]
it's not too late, it's never too late!

#7
sall Roberta.
am si eu niste intrebari pt. tine:
1-care e anime-ul tau preferat?
2-iti place cinema bizarre sau tokio hotel?
3-care e trupa ta preferata?

#8
Hello
Bine ai venit!!!

Am si eu niste intrebari:
-Care este trupa ta preferata?
-Ce animeuri de gen yaoi ai vazut pana
acuma si care ti-a placut cel mai mult?
-Ai o culoare preferata?
-Iti place cum canta Miyavi?Daca da,care este melodia ta preferata?

Si cam atat,sper sa mai vorbim si sa te simti bine aici

:bye:
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



#9
Pai.. n-am vazut prea multe, dar preferatul de pana acum e One Piece . 4
Nu-mi plac Cinema Bizzare, nici TH, dar daca ar trebui sa aleg una, probabil ca as alege TH ( mi se pare draguta melodia 'Monsoon' )
Pai, nu am o trupa preferata, imi plac mai multe formatii sau diferiti cantareti . Printre ei se numara Pink, The Fray si multi altii 4
Animeuri yaoi nu am vazut, dar am citit XD. Imi plac mai mult mangaurile decat animeurile, pentru ca prind mai usor engleza din ele.
Pai .. imi plac verdele, rosul si albastrul metalic .
Canta destul de dragut, melodia lui preferata fiind 'Selfish love'
[Imagine: 1fw7j9.jpg]
it's not too late, it's never too late!

#10
hello Roberta ..
un mare Welcome de la mine !!
pai intrebari ...
iti place J-Rock'ul ? Daca da , care e formatiia ta preferata ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hell'oh Charlotte 13 4.517 22-11-2012, 08:00 PM
Ultimul răspuns: Charlotte
  Hell-o! Aquaia 6 2.789 23-11-2011, 10:36 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Hell.o!! Shadee.xqxq 7 3.543 11-04-2009, 02:22 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Hell is with me. Kikaider Ikari 3 2.755 02-02-2009, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Hell oh there n_n Gwindel 9 4.346 03-08-2008, 02:45 PM
Ultimul răspuns: Gwindel
  Hell...oh! tamashi 4 2.973 09-07-2008, 11:44 AM
Ultimul răspuns: Little Star
  Hell oh people ^^ Daichi 3 2.564 14-02-2008, 09:50 PM
Ultimul răspuns: Daichi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)