Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helău!:)

#1
Buna!Ma numesc Elena, si sunt cam noua pe aici!Smile
Despre mine?Pai daca ar fi sa va spun despre mine mi'ar lua ceva timp, asa ca mai bine m'ati intreba voi.Smile

#2
Ei bine Elena bine ai venit pe forumul animezup.Eu sunt Ninno,imi pare bine sa te cunosc.Sper sa te distrezi aici..
Hmm postul tau nu a fost destul de lung si deloc explicit.
Iata intrebarile mele:
~ De unde esti?
~ Cat ani ai?
~ Ce zodie esti?
~ Care sunt anime-urile tale preferate ?
~ Care este culoarea ta preferata?
~ de unde ai aflat de forum?
Hmm doar acestea,voi lasa restul intrebarilor pentru ceilalti ^^ . Sper sa iti faci cat mai multi noi si buni prieteni,sa te distrezi aici ^^ So read + respect the rullz and happy posting ^^
ja :love:

#3
in primul rand merci!Smile Si cu regulile78 eu nu sunt dinaia care sa nu le respecte!
-Sunt din Bucuresti (sec.6)
-13 aniSmile
-fecioara.
-Death Note, Jigoku Shoujo. in special astea douaSmile
-.pfff...cred ca este verdele.
-forumul mi l'a dat o prietena, dar ea nu este inregistrata.

#4
Welcome here Elena^^.Have fun,happy posting,no spam and read the rules^^.Hmm..hai sa pun si eu cateva intrebari:

1.Manga citesti?Daca da,care e genul tau preferat?
2.Ce muzica asculti?
3.Ce hobby-uri ai?
4.Esti chocolate addicted?

Cam atat ^_^.Inca odata welcome

#5
1.Manga, nu citesc,pentru ca deocamdata nu am gasit2.Si daca ar fi sa citesc cred ca mi'ar placea comediile4.
2.Muzica..ascult mai toate genurile , dar nu manele, sau populara21. Ca cantaretii/formatii ascult in mare parte Coldplay, Hot Hot Heat, The Ting Tings, Three Days Greace, Within Teptation, System of a Down, Pet Shot Boys, 12 Stones, Sum 41..Etc..
3.pai imi place foarte mult sa innot, dansez, cant, citesc, sa ma uit la filme, sa vorbesc pe mess, sa ies afara cu prietenii, sa merg la cumparaturi..etc.
4.Um..nu1521


Si am sa mai spun cate ceva despre mine... Eu ma simt bine cu oricine, defapt ma simt bine aproximativ 90% din ziua mea Smile.Imi plac foarte mult ciresele, daca imi dai o cireasa (iarna) sunt prietena ta pe vecie! (ca vara pot sa'mi iau si singura, si sa nu fie in compot ca tio bag pe gat!) poate de aceea ador si cand vine varaSmile.Nu imi place iarna deloc, ia'ti ba caciula, haina groasa, 4 pulovere, 14 perechi de sosete, bocanci cu blana, fular, 3 perechi de manusi....Baaaahhh..Nu, nu eu!Smile. Da culmea e ca nu prea racesc iarna.Nu prea-mi pasa mie parerile altora,pentru ca de cele mai multe ori nu sunt sincere.N-am inteles niciodata de ce trebuie sa-mi fac patul dimineata si n-am inteles niciodata caracterul unui baiat in intregime,precum n-am inteles nici de ce scriu acum,aici.Nu imi trebuie prea mult timp sa citesc caracterul unei persoane obisnuite (si iau asta ca un avantaj).
S-ar putea sa ma surprinzi privind in gol de foarte multe ori."cad pe ganduri ca o piatra-n balta" si ajung de la un simplu gand la cine stie ce prostii ca sa realizez ca este posibil ca ele sa nu aiba nici o legatura intre ele.(uneori tot raul duce spre bine,asa imi dau seama de lucruri pe care altii nici nu vor sa le gandeasca macar),(si nu e o pierdere de timp sa gandesti,credeti-ma) Ca sa reusesc sa citesc o carte intreaga fara sa ma plictisesc pe la jumatate,cartea aia trebuia sa fie mai mult decat foarte interesanta.(si iubesc schimbarile!)
Atunci cand imi pasa ceva,imi pasa pana intr-un anumit punct cand realizez ca defapt nu trebuie sa-mi pese21Si cand nu-mi pasa de ceva/cineva,chiar nu-mi poti starni interesul 106



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Helăăău Lexx45 10 2.973 07-11-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  . Helău! Absinthion 10 3.538 09-07-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Helăăău. Mad Hatter 13 3.897 22-05-2011, 01:23 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Helău. Dust. 7 2.650 29-03-2011, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Dust.
  Helăău ! .Rob 22 6.781 22-03-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: .Rob
  Helău ^__^ Iu_l 11 3.516 21-01-2011, 07:58 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helăăău! Liar 9 2.908 28-12-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Helău ^^ Yuki Onna 12 4.455 08-09-2010, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Helău ! xD Pica 4 2.268 13-08-2010, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Pica
  Helău Pipăl! Luka 5 2.161 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)