Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei

#11
Olla,Nix.Hm,vara asta planuiesc sa desenez cat mai mult si voi posta din ele pe site.Desenez si in programe pe calculator,daaaar…tot de mana imi place mai mult.Sunt super incantata ca vara insfarsit a venit!Am o lista cu lucruri pe care vreau sa le fac in vara asta,si sunt destul de multe.

Buna Alicia!^^.Un prieten mi-a 'distrus' numele22,iar eu am 'decupat' Lexys din ..'inventia' lui.Hobby-uri..cand eram mai mica colectionam servetele,inca le mai am :3.Am mentionat mai sus,imi place sa desenez foarte mult si sa ma uit la anime-uri.In realitate,am participat la concursuri de desen.Am avut lucrari expuse si am mai si castigat concursuri.Nu,nu vreau sa merg la un liceu de arta.Imi place sa desenez,e hobby-ul meu,dar nu as merge la un liceu de arte.

#12
Heya, Sweety. ^.^
Eu sunt Klau, Ridiche, Soia sau Milka, cum vrei tu sa-mi spui.
Intrebari?
- Carte preferata
- Iti place ploaia?
- Vreun cantaret preferat? 5
And... WELCOME. Multi prieteni, multa distractie and nice to meet you. Kiss-you. Bye!! ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#13
Bunaaa.Am sa-ti zic Milka.21
So...cartea preferata?Hmp...Pulbere de stele de Neil Gaiman.Imi place si cartea Insemnarile unei pustoaice sau,cum am zis mai sus imi plac cartile polististe,de Agatha Christie.E...Ploaia?Imi place.Dar prea multa,strica.Daca ploua mult,cum mai ies eu afara?T.T
Cantaret preferat?G-Dragon din BIGBANG.:X...Imi place cum canta si mai e si dragut.
Bineinteles,cred ca te referi la un baiat,cantaret.Daca ar fi sa iau in general...nu m-as putea decide la o cantareata/o trupa preferata,etc.Mi-ar fi greu sa ma decid la un preferat,pentru ca imi plac mai multe genuri de muzica:kpop,trance,techno,rock,dubstep,jpop,house si dance.

Multumesc pentru bun venit.

#14
Scuze pt intarziere, so welcome and have fun and thanx for comment for my drawing.
Questions:
1 Zici ca ai vazut Kaichou wa Maid-sama, Usui chiar e de pe alta planeta? (in a anime everything is possible)
2 Care este lucrul pe care il urasti cel mai mult?
3 Iti place yaoi-ul?
4 De unde esti?
That is all.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#15
Hei Chriss.
Da,Usui mi se pare de pe alta planeta.>.<...Adica,baieti ca el nu intalnesti,e ceva neobisnuit ce nu gasesti aici.Multe fete l-au numit ‘baiatul perfect’39.Cel mai mult urasc oamenii care se dau drept prieteni,dar deafpt nu sunt si stau cu tine doar pentru ca poti sa le dai ceva.-_-‘.Nu…nu-mi prea place…
Sunt din judetul Maramures,din orasul Sighetul Marmatiei. :3

#16
Heya Lexyyy. Aproape mi-ai furat numele20. -dramatizam putin si eu- Glumesc. Deci, din cate am citit te cheama Alexandra. Si pe mine la fel, de aici vine toata chestia cu Lex, Lexxu, sau altele. Cum ceilalti ti-au pus cam toate intrebarile a caror raspunsuri vroiam si eu sa le aflu, nu pot decat sa-ti urez o sedere placuta aici pe Zup. Sunt mai mult decat sigura ca-ti vei gasi prieteni/prietene, Zupul e foarte primitor. Mmm, daca ai nevoie de ceva, poti apela oricand la moderatori. (pe mine mereu m-au ajutat si le multumesc). Pai, cam atat am avut sa-ti zic. Inca odata, bun venit si have fun, lexyyy. Bye, bye.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)