Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hana Kimi

#11
Azi am terminat-o şi chiar mi-a plăcut. A fost o dramă foarte amuzantă. Am râs o grămadă. Am mai văzut-o pe Maki Horikita (Mizuki) în Atashinchi no Danshi , Kurosagi şi Nobuto wo Produce şi pe Yamamoto Yusuke (Kayashima a.k.a cel care vede fantome şi e coleg de cameră cu Nakatsu) tot în Atashinchi no Danshi şi în Rinne no Ame. Ambii îmi plac foarte mult, mai ales Maki care e actriţa mea preferată, deci mă aşteptam din partea ei să facă o treabă bună. De asemenea, mi-a plăcut foarte mult de Ikuta Toma, un actor pe care eu personal îl iubesc. Este unul dintre actorii mei preferaţi şi sincer a făcut o treabă excelentă jucându-l pe Nakatsu, care este personajul meu preferat, probabil împreună cu Mizuki.
Sano a fost cam rece la început, dar cu timpul a devenit mult mai prietenos. Cât am râs la faza cu el şi Nakatsu în baie, îmbrăcaţi în haine de fete. Nakatsu era asistentă şi Sano servitoare. lol
Ah, şi episodul în care Nakatsu a găsit lenjerie de fată pe jos şi a purtat sutienul, iar chiloţii şi i-a pus în cap, strigând I`m not homo! 24
Sano s-a dovedit a fi foarte de treabă, dar sincer mi-ar fi plăcut ca Mizuki să fie cu Nakatsu. Mă rog, dacă s-ar fi întâmplat asta ar fi fost cam ciudat din moment ce ea a venit în Japnia pentru Sano şi se ţinea într-una după el. Oricum a fost foarte cute scena când s-au sărutat la aeroport.
Deci per total a fost o dramă foarte bună, chiar o ador. <3

“Wait a second. Mizuki is also a guy. It shouldn`t be a problem if we shower together. Right! Right! Besides, by showering together we`ll save money on the water bill. I really care about our Mother Earth!” - Nakatsu
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hana Yori Dango I si II Denny 9 5.757 18-02-2011, 06:29 PM
Ultimul răspuns: SooMin
  Kimi Wa Petto nemo-chii 0 2.968 26-04-2009, 06:44 PM
Ultimul răspuns: nemo-chii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)