Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ham-Ham.

#1
Voi pune numai aici desene ( cu personajele respective) ... numai fac alte topicuri decat pentru tema schimbata...
Yuki
Lucos

#2
OMFG !!! OMFG !!! OMFG !!!
N-am vazut desene atat de frumoase si reusite de foarte mult timp. Trebuie sa recunosc, ca tu, ca desenatoare, esti.... G-E-N-I-A-L-A-!-!-!
Chiar nu stiu ce as putea comenta la desenele tale... poate as putea zice ca sunt prea perfecte. So... Sper ca intr-o zi sa desenez ca tine.
Ja ne :bye:
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#3
Nehehe, am venit cu ceva nou... i'll hope you enjoy. Smile
[Imagine: oIlFm.jpg]

#4
De ce ai 3 topicuri la fan art? sunt niste desene FFS, si + ca ai 2 postari la fiecare 21 mai bine ai pastra doar unul, cu toate desenele.
k, ma asteptam la mai multe, din moment ce dai multe comentarii la altii, cu greseli cu pnm...
Yuki: ei bine, aici nu stiu daca e fata sau baiat 22 daca e baiat, de ce are unghii? daca e fata, de ce are fatza de baiat?... in fine, o sa fac o legatura cu semnatura ta, yaoi adict [*throwing up*], si o sa presupun ca e baiat.
N-o sa inteleg niciodata care e faza cu urechile alea, dar w/e. Mana dreapta e super umflata, iar cea stanga e uscata rau. nu ai perspectiva, nici la el, nici la obiectele de acolo.

Lucos: Really? 12 packs? does that even exist? anyway... mai gay de atat NU puteai sa-l faci.
Nu inteleg ce e osul ala de la talie 39 gatul e lung si stramb si subtire... iar turul de la pantaloni nici macar nu e unde trebuie 21 oricum, nu exista semn cum ca ar fi baiat de la pantaloni in jos.
Dar trebuie sa zic ca imi place cum ai colorat 10

Ultimu nu merge... dar daca e tot un bulangiu de-ala, nu o sa ma obosesc sa comentez 21
gata pt azi.

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#5
Chibi Sebastian. =w=
Tsuy
Two

Ham-Ham, am mai venit cu ceva din nefericire ~
Tsuy. Again =w=


Just a body practice

Lineart.


#6
Ultima este geniala!
Mai lucreaza la anatomie corpului (ex: Two si inca un desen). Imi plac ca unele-s colorate si detaliile. Lucos e un cadou genial de Craciun *nosebleed*.
Tsuy e genial!
Just a body practice nu imi merge. ._.
Tsuy doi e la fel, genial, imi place palaria *laughs*, dar vezi ca o pupila e mai mare si alta mai mica, si stiu ca asa este din acel unghi, dar uita-te sa vezi la ce ma refer sau sunt eu prea chioamba si nu imi dau seama... sau ceva de genul. .___.
Bafta in continuare! *huuuuuuuuugs*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
(30-11-2011, 04:28 PM)yaoi maniac A scris: Ultima este geniala!
Mai lucreaza la anatomie corpului (ex: Two si inca un desen). Imi plac ca unele-s colorate si detaliile. Lucos e un cadou genial de Craciun *nosebleed*.
Tsuy e genial!
Just a body practice nu imi merge. ._.
Tsuy doi e la fel, genial, imi place palaria *laughs*, dar vezi ca o pupila e mai mare si alta mai mica, si stiu ca asa este din acel unghi, dar uita-te sa vezi la ce ma refer sau sunt eu prea chioamba si nu imi dau seama... sau ceva de genul. .___.
Bafta in continuare! *huuuuuuuuugs*
multumeeesc, apreciez, si stiu ca tre sa lucrez la anatomie, de aia fac "body practice" si alte practice-uri...:3

#8
Iarna....

Doll maker Lineart. :3

#9
Daca tot nu s-a obosit nimeni sa treaca pe aici, vin eu.

Iarna..
Site-ul desenatorii are un efect mai special prin brushurile mai deosebite, asemanatoare cu cele din PS. Revenind la desen. Are o cromanta frumoasa, culorile fiind puse bine si impletindu-se armonios. Mainile mie nu imi plac. Sunt cam in ceata si nu se disting bine. *palmele* Femeia mi se pare cam disproportionata. Este destul de mare sus si cam lunga si slaba jos. -.- Dar ea fiind un fel de creatura magica se cam trece cu vederea, chiar daca estetic nu. Mergea desenata mai lata jos. Lucrarea ta predomina foarte mult albastru. Nu este un lucru rau. Lucrarea este si asa prea plina de alte culori...

Line-art

Imi plac linearturile.Este unul reusit,vad. Nu stiu ce as avea de comentat la un lineart.

Am vazut si celelalte desene si imi plac. Continua tot asa si mai astept altele cat mai curand.

#10
Group Lineart.

Lineart

Yowane Haku

___________________

Schitat,colorat si conturat in masina. Deci sper sa scuzati greselile. =w=
Sinful Angel.

____________________

Takuya
Neh, astept critici. Desi stiu ca a ieist prost oricum, scuzati, era doar un practice pentru cry-face. >.>

EDIT Ang: Ţi-am pus aici şi desenele din celelalte topicuri deschise, aparent, pentru câte un singur desen.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)