Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HEllo, i'm new here!:D

#1
Buna,

Ma numesc Camelia si am 14 ani.Well cativa colegi din clasa tot vorbeau despre animezup si eu ma uitam la ei ca la felu; 2021, well insfarsit am aflat si eu de animezup..ok let;s start!4
Pai first of all , ma bucur ca sunt membru si sper sa-mi fac multi prieteni,, etc..(dah, stiu, discursurile astea)..
Pai mie imi place sa ma dau cu skateboard-ul , si eu de felul meu sunt gen asa mai Avril LAvinge..pai aa dah , eu cant la tobe4 ii chiar amuzant ..pai eu nu mai stiu ce sa spun , da' nah , daca vreti mai multe informatii ca sa zicem asa aici ma gasitiSmile
I'm Glad To Be HEre!
Cum iubesti daca nu traiesti?Cum traiesti daca nu iubesti?
[Imagine: Haruno-1.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, SkaterGirl!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe Zup Camelia :]
Sper că-ţi va plăcea aici.
Ah, şi mie-mi place mult să mă dau cu skate-ul şi ascult rareori Avril. xD

Întrebări...
1. Scrii? Ficuri or smth...
2. Lucrezi în photoshop?
3. Manga preferată?
4. Anime preferat?

Cam atât. Welcome again. hug

#4
Bună, Camelia ^^
Bine ai venit pe animezup.

Am nişte întrebări pentru tine.
1. Ce muzică asculţi ?
2. Ce cărţi citeşti ?
3. Ce fel de filme îţi plac ?

Ok. Astea au fost întrebările. Sper să te simţi bine pe animezup, să-ţi faci prieteni şi să te ajutăm să scrii mai bine. După cum am mai spus, anunţă-mă când vei mai posta ceva.

Succes şi distracţie plăcută.
AlerimxD
[Imagine: 73m8sj.png]


#5
Bun venit in aceasta comunitate a animeurilor. Cat ma bucur ca scriu doar eu fara diacritice.

Intrebari, chestii-trestii, deja au fost puse. Dar tot nu scapi de ale mele.

Ce culoare iti place?
Ce simti cand vezi curcubeul?
Iti plac zielele insorite? De ce?
Iti plac zilele innorate? De ce?
Care sunt actori tai preferati?
De unde esti?
O sa ne anunti cand o sa postezi pe zup ficuri, poze, desene, poate chiar si gfx-uri?
Si acum intrebarea mea vesnica *off*. Ai trecut pe la regulament?

Distractie placuta si tot ce a zis Zuppy, adica ala sexy si apetisant care a postat dupa tine.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
salutare si de la mine cu intarziere...pfuf.. ce de omulets noi ^^ 21...
mpai imi pare bine sa te cunosc, Camelia! sper ca ne vom intelege bine.
In sfarsit cunosc pe cineva care canta la tobe! Ma uitam la tobosarii din videoclipurile de pe youtube.. de exemplu la the gazette.. btw.. si chiar ma gandeam ca e amuzant.
am si cateva intrebari daca nu te deranjeaza:
1.de cand canti la tobe?
2. iti plac animeurile?Smile pentru ca nu stiai ce este animezup ma gandesc ca esti mai incepatoare in asta.. la fel ca mine.. dar daca ai unul sau mai multe preferate nu m-ar deranja sa le notezi^^''
3.Ce genuri de muzica asculti?Smile

paii.. astept cu placere raspunsurile.. and see ya around~
Cea mai reuşită semnătură.

#7
OMG!Cate intrebari!..Vai nush la care sa raspund...primaoara as vrea sa va rog sa-mi spuneti Cami4,asa cu intrebarile:

1.Da scriu, scriu cantece, poezii, am si cateva partituri...despre ficuri, tocmai am postat unul nou pe aimezup4
2.Nu lucrez in photoshop, dar cred ca mi-ar placea..thanks for the idea21
3.Manga..manga, manga..pff sincer nu ma pre uit /citesc manga, dar nah , ma mai uit cu verisoara mea la Manga NAruto, nu prea des anyway thanks for the question..
4.Anime preferat, Naruto!:d

Asa, eu ascult Avril Lavinge(phunk rock), rock clasic, mai ascult si pop si cam atat, dar daca o luati altcumva, ascilt orice inafara de manele21
Eu citesc carti politiste, imi plac mult, mai alesc Misterul camerei Galbene, am citit-o in clasa a VI..si mia placut muult:X
Filme,pai imi plac adventur/romance si chiar si comedi, dar cel mai mult de actiune si comedie

Imi place Rosul si negrul , dar chiar si albastrul uneori
Curcubeul, mama ce imaginatie bogata ai!21, pai simt fericire, impacate, app de ce intrebi?esti psiholog?4
IMi plac zilele insorite ca ma pot da cu skateboard-ul si pentru ca
...a..erm..nush:d imi plac
Zile insorite imi plac si nu-mi plac.IMi plac pentru ca ploua si asta inseamna ca natura se dezvolta si nu-mi plac de ce? well pt ca e mai posomorat totul in jur si nu ma pot da cu skateboard-ul
Actori..pai imi place cum a jucat Miley Cyrus in "The Last son"(nu inseamna ca imi place de ea, doar ca a jucat bine), imi place Kristen Steward, Robert Pattinson si muulti alti
Sunt din Arad, orasul Arad
Si sincer nu . nu am trecut pe la regulament 4

CAnt la tobe de la 8 ani si ceva..dar inca imi place, ma gandesc sa ma apuc de pian sau chitara ..

Thank you guys pt ca mi-ai dat atatea intrebari la care sa va raspund , sincer chiar nu ma steptam sa fiu asa de bine primita pe zup, se pare ca m-am inselat:X, si niciodata n-am fost mai bucuroasa c-am facut-o, well sunt sigura ca ne vom intelege de minune, si poate par eu mai ciudata, dar stiu sa apreciez omenia ..well i'll cya soon ,,bye
Cum iubesti daca nu traiesti?Cum traiesti daca nu iubesti?
[Imagine: Haruno-1.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)