Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HEEEEELLLLLLLLOOOOOOOOOWWW ALL

#21
Hm..
grea intrebare
Balanta
jucariile de plus?
Asa si asa...
Depinde se situatie
Dar nu ma prea dau in vant dupa ele
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#22
Yeeey nu voi fi singurul fan inebunita dupa Ace xD [am pus la masculin,dar sunt fata...fara impresii gresite] Ei bine,welcome here,u r sig rullez etc etc...hm...maybe some favorite characters..p`aci p`acolo din anime`urile vazute? 39 and..cam ce...hobby`uri ai? xD Have fun,no spam etc etc lasa ca le stii tu xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#23
Hello,dap Ace ii un personaj tare ii pers meu favorit din One Piece.Pai topul 10 al personajelor favorite il gasiti aici http://myanimelist.net/profile/CojoWenli acolo unde scrie favourite characters.
Hobby-uri pai imi place sa ma plimb pe-afar,sa joc jocuri(nu obligatoriu pe calculator)21,mai imi place sa fac exerxitii fizice knd am chef,sa vad peisaje (adik sight seeing),sa calatoresc,sa mananc si multe altele.Continuati sa postati 4.
[Imagine: 2qdr18x.png]

#24
Imi plac listele tale...pacat ca ai Fairy Tail la On Hold,este o manga pe cinste xD si ca tot vb de "o manga" mi`am amintit de un topic..cum crezi ca se zice bine..un manga sau o manga? xD sau amandoua ? si..la anime..hmm..pretty nice,majoritatea le cunosc..poate apuci sa vezi clannad care e la Plan to watch cuz it`s really omosiroi..si cat despre personaje preferate..yep,lulu is mine too..si jermiah 15 xD And so much things in common @.@ din TTGL ce personaj preferat ai? xD ca n`am gasit in top..si Ace nu`i acolo Q.Q kiddin`,keep it that way 4
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#25
Wow imi palce k scrii mai mult de un comment in sectiunea asta.Bv tie.Pai alea ce la am la plan to watch si on hold le voi urmari/citi in viitorul apropiat.Pai mie lista de personaje preferate mi se schimba,asa k nu vei stii niciodata ce personaj revine in top.Din TTGL la favorite mi-o fost mai demult Simon,acum consider k el ii pers pref din serie dar imi plac si de Kamina si Yoko(in special de Yoko 4).Pai is obisnuit sa zic am citit un manga ,dar fiindak nu-i cuvant din limba romana nu cred k-i o regula in a spune un/o.Postati in continuare4
[Imagine: 2qdr18x.png]

#26
Au trecut 10 zile,nu?Nu se considera ca nu mai esti nou-venit,wtf? 24)
Daca chiar ai nevoie de ceva,intrebi pe shout sau faci topic la probleme tehnice,nu?
In fine,welcome to the club,happy posting si alea,alea.
Mult noroc si cu RPG si cum ti-am mai zis ,be careful cu limbajul messengeristic.Nu e tocmai acceptat pe forumuri ^^


Edit:Stai,am facut eu confuzie.Am vrut sa scriu ca faci topic la probleme tehnice,nu la nou-veniti acolo,scuze XDDD
LOLNOPE

#27
Scuze ,scuze mitzuke,dar pana acum n-am stiut sid e aia l-am folosit,oricum mersi mult k mi-ai zis

Sloth edit: More than a row, please.
[Imagine: 2qdr18x.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)