Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

H2o part.2

#11
O aleg pe RIkki pentru ca este rebela ,imi place parul ei blond,inoata cel mai repede din grup si sunt moolte motive.
My favorit is Rikki.

#12
Preferata mea dintre sirenele din serialul h2o , este Emma !:p

Are un caracter puternic , isi face planuri mai mereu ,este calculata si are

puterea de a ingheta apa din jurul ei. De asemenea ,pastreaza echilibrul

relatiei celor 3 prietene sirene : Rikki ,Emma si Cleo .

Cam atat am avut de spus despre Emma .
Bye bye ! :-H

#13
eu o votez pe Rikki :X
motivele:
-in primele episoade, ea a fost singura care nu s-a plans de coada care a obtinut-o
-e super frumoasa :X imi place parul ei blond si putin cret, ochii aia albastrii :X ...e cea mai frumoasa 4
-imi place stilul ei...este rebele, dar uneori respecta regulile...
-imi place si de iubitul ei, Zane. La inceput era insuportabil, dar apoi am vazut cat de dragut poate fi :X
-e cea mai hotarata...

cam astea ar fi...are nota 10 de la mine 4

#14
Rikki deoarece are o fire energica, se bucuraca e sirena mai mult ca e sirena decat celelalte,trece peste probleme mult mai usor si are puterle cele mai mari....adica nu ar mai trebui sa astepti pana vine apa calda la robinet s-au ai putea praji sandwichurile mult mai usor. Zuppy03

#15
Votul meu merge la Rikki deoarece:
-> imi plac ochii ei albastrii (sunt la fel ca ai mei :X bine mai inchisi ai mei)
-> imi place firea ei, adica nu se da batuta niciodata si nu suporta unele persoane.
-> imi place parul ei.
-> singurul lucru care nu mi-a placut la ea a fost faptul ca ii era rusine unde sta, dar acum nu mai e asa deci tot pe locul 1 este.
-> intelege usor caracterul unui om si reuseste sa il schimbe total (ma refer la iubitul ei)
-> imi place pe ce baiat a pus mana deci de la mine in acest punct de vedere ia 10.
Cam atat imi place la Rikki, bine poate mai sunt unele lucruri dar nu le mai scriu. Rikki e cea mai tare!!!
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#16
Bun mie imi place de Cleo de ce? ...poi pentru ca este frumoasa [ arata cel mai bine dintre toate mie asa mi se pare ] ...este draguta,timida si naiva 8.Imi place puterea sa de a face cu apa ce vrea ea.Ea a fost ultima care a acceptat sa fie sirena 21.
Deci alegerea mea este Cleo :X
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#17
...Rikki...de ce?...e super hot si are un caracter aparte...incearca sa ii indeparteze de ceilalti..dar realizeaza ca are nevoie de prieteni....imi place ca nu se ascunde si nu se da batuta...trece peste orice obstacol si nu ii este frica sa infrunte anumite persoane...
...Ador ochii ei albastri...si ai Emei:X....
...Se potriveste cu Zane...cu toate ca mai au certuri:X...
... Pur si simplu o ador:X...
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#18
Un vot catre ... Emma .De ce ? Pentru ca este singura fata cu picioarele pe pamant , este inteligenta , foarte draguta si destul de incapatanata .Incapatanata pentru ca nu a recunoscut ca ii place de Ash , decat dupa ce si-a dat seama ca el nu e genul de tip nesimtit ( sau cum credea ea ca e ).
Ea este liderul grupului , cea cu cele mai bune idei .Plus ca seamana mult cu mine ( la caracter)

#19
pai...imi place de rikki ca spune lucrurilor pe nume dar nu`mi place ca este incapatanata...da, nu renunta usor pentru ca este incapatanata...eu nu sunt(pentru ca sunt gemeni) si cateodata nu prea ma inteleg cu persoanele care sunt asa pentru ca intradevar nu vad de ce sa fii asa....si unii sunt asa chiar si atunci cand stiu ca nu au dreptate.....ma rog....am cam deviat...emma...hmm...nu prea imi place ca e prea organizata si calculata si ordonata etc..........cleo ...da cred ca e cea mai echilibrata dintre sirene......cred ca m`as intelege cu ea...4...dar nu cred ca as putea sa ma identific cu vreuna dintre ele ...totusi rikki si cleo.4
Nyappy!!!!!

#20
Cu siguranta preferata mea e Rikki. De ce?(mereu acest "De ce?"). In primul rand...Spune in verde-n fata tot ce gandeste. Nu multi oameni au aceasta calitate. Are tarie de caracter, tupeu, "citeste" caracterul oamenilor repede si ii poate schimba(Zane, cel mai bun exemplu). Stie sa se bucure de viata, de ceea ce primeste(la inceput a fost singura care s-a bucurat de puteri si de...coada71). O singura data nu mi-a placut cum a actionat...Atunci cand i-a fost rusine sa recunoasca unde sta...Dar a trecut si peste acest lucru, la fel cum a reusit sa treaca si peste multe alte lucruri.SmileE absolut adorabila:X. A, si sa nu uit...E cea mai nebuna si rebela din toate trei sirene :X...+Ochii albastri...Superbi! Nici Emma sau Cleo nu-s rele, Emma ajutandu-le pe fete sa iasa din multe situatii grele, nu fiind neaparat mai inteligenta, ci mai calculata. Cleo e simpatica, incercand sa calmeze spiritele, cand acestea se "incing".

Bun, hai ca deja am scris prea mult si poate va plictisesc.21

Rikki rulz!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)