Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ghiceste actorul/actrita!!

#1
Pai uite cum merge acest joc,un user trebuie sa puna o poza cu actorul/actrita preferata,iar userul care urmeaza trebuie sa spuna cine este actorul/actrita,sa dea o nota si sa argumenteze daca ii place sau nu.

ok....incep eu:[Imagine: 600full-amanda-seyfried.jpg]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#2
OMG... cum sa n-o recunosc :X E Amanda Seyfried, cea care a jucat in Mama mia :X Oador pe actrita asta. Imi place cum a jucat in mama mia (ooo da iubesc filmul asta) si in majoritatea filmelor ei. In film era foarte haioasa si sweet asa ca nu aveam cum sa nu o recunosc... 21 So din partea mea 10 .


[Imagine: .jpg]

O.o is very very easy 21 dmne.. mai usor de atat nu se putea 21 E cel mai hot actor si preferatul meu.. so cred ca toata lumea il cunoaste :X
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#3
E una dintre cele mai ușoare sarcini posibile. Ca și personaj este Jack Sparrow din filmul Pirații din Caraibe. Ca și actor este faimosul, minunatul și inegalabilul ( și frumosul că veni vorba) Johnny Depp.
Hmm nu pot spune prea multe despre asta, adică motivul pt care îmi place acest actor. pur și simplu ador cum joacă , e foarte drăguț, simpatic, frumos, plin de șarm, extraordinar și ce mai vreți voi. este unul dintre favoriții mei datorită modului în care joacă. este un actor de prima mână, poate chiar unul dintre cei mai buni.
Ok, ca notă evident că va fi 10. Pt. că nu se poate altfel, din moment ce este unul din favoriții mei. Doar când mă gândesc la rolul din Pirații din Caraibe mă apucă toți fiorii 21 e genial.

Vin imediat cu un edit pt următorul actor că nu prea găsesc ceva bun D:

edit : http://i40.tinypic.com/f9h3yr.jpg

#4
Nu e Peter Stormare?Parca asa arata in rolul lui Satana in filmul Constantine.
Astept totusi confirmarea.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#5
Ok, voiam să dau PM dar nu merge opțiunea că nu e activată la tine, așa că postez aici.
Apropo trebuie și o notă și o argumentare dacă îți place sau nu personajul. așa am înțeles și eu din primu post. deși mi-e mi-a luat ceva să realizez că nu trb. doar să ghicesc personajul.
fără să o mai lungesc, ai ghicit. el e xD

#6
Ok,deci sa-mi spun parerea despre el.Ei bine e un actor destul de bun,nu as putea sa spun genial ,dar intra bine in pielea personajelor,are si un sarm mai ...deosebit. 9,5
[Imagine: 039_9741gary-oldman-posters.jpg]
XD easy.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#7
Chiar asa greu sa fie?a jucat intr-un film ,ecranizare dupa o carte extrem de cunoscuta,film in care a vorbit si in romaneste.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#8
Nu e greu , dar pentru prima data vad acest a intrebare . Actorul din imagine e Gary Oldman.

Next: E o actrita minunata si de nota 10, trebuie sa recunoasteti ca a jucat de minune acel rol ( IN CURAND o sa intelegeti din imagine ) in filmul( daca spun titlul ,o sa ghiciti toti asa ca nu spun) care face parte dintre cele mai vizionate filme din istoria cinematografiei mondiale.

Cine e actrita din imagine ?

http://i047.radikal.ru/0712/d8/9360adaeb5a7.jpg
[Imagine: aaaakip.jpg]

#9
Cred ca este mai greu de ghicit o actrita de nivel mondial asa ca mai pun o fotografie cu ea.

Cine e actrita din imagine ?

http://img.allposters.com/6/LRG/27/2785/JZRTD00Z.jpg
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
Elisabeth Taylor?5 Am stiut?5 Ha, ha, ha?
Pai sunt cam sigura ca este Elisabeth, deci o sa pun urmatoarea imegine ^^' Daca nu-i ea spune si sterg...

Next: O actrita romanca, de 44 ani, desi nu cred ca o sa ajute la ceva varsta. Hint: Dansez Pentru Tine. Gata acum pariu ca stiti 21

Actrita in cauza 5
KyuMin.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ghiceste formatia Kazuki 150 58.569 07-06-2012, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Sammy
  Ghiceste personajul Lye 30 14.225 17-03-2010, 08:35 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)