Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GetBackers

#1
[Imagine: 7547.jpg]
Mido Ban si Amano Ginji sunt cunoscuti ca si "Get Backers", orice este pierdut sau furat ei il vor recupera. In ciuda abilitatilor puternice si entuziasmului, Ban si Ginji sunt mai tot timpul in faliment deoarece majoritatea oamenilor care ii angajeaza sunt saraci. Astfel, cei doi sunt implicati in misiuni periculoase ce uneori duc la reintalnirea cu vechii lor prieteni.

Personaje:

Ginji Amano ( aka. Thunder Emperor )
Ban Mido ( aka. Ban-chan )
Himiko Kudou ( aka. Lady Poison )
Kurodo Akabane ( aka. Dr. Jackal )
Kazuki Fuuchoin ( aka. Kazuki of the String )
Shido Fuyuki ( aka. Beast Master )
Hevn


Screenshots:

Love???
Don't mess with me!
Synchronicity?
Be quiet!
Monkey boy

Puteti viziona acest anime si pe Extra AnimeZup, dand click aici.
Vizionare placuta 4...
Ja ne!
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
oooo numi vine sa cred ca mai e lume care se uita la anime de calitate, am vazut seria asta cred ca de vreo 3 ori ma oftic ca nu gasesc mangau pt ca continua seria, personaj preferat Mido Ban, si abilitatile lor is geniale, episodu preferat cel cu spitalu cand ginji e internat si fac astia tot felul de tampenii pe acolo

#3
Am vazut si eu GetBakers , bine nu pe tot , doar cateva episoade xD
Nu am avut timp sa-l vizionez pe tot , deoarece am aflat de curand de existenta lui 21
Iar scoala mi-a ocupat tot timpul liber .
Acum ca suntem in vacanta probabil voi putea sa il urmaresc pe tot .
Ce as putea spune despre GetBakers ? Pur si simplu ador acest anime .
M-a impresionat inca din primul episod , este atat de bine facut .
Actiunea nu este plictisitoarea , am urmarit fiecare episod in parte
deoarece eram curioasa sa vad ce se intampla in continuare 21 Mi-a placut foarte mult .
La unele faze am ras pe saturate 21 Ma tineam cu mana de burta xD
Personajele sunt foarte bine realizate , sentimentele reies din tot ceea ce fac .
Personajul meu preferat este Amano , deoarece este atat de sweet 8
Imi place la nebunie parul lui blond , iar ochii sunt super frumosi xD
Grafica ... hm i-as da un 9 xD Nu e chiar perfecta , dar merge .
Cine nu a vazut inca GetBackers trebuie sa-l vizioneze , povestea este incredibila ^^

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
M-am uitat la acest anime mai de mult pana pe la jumatate. Acolo se termina poveste facuta dupa manga, restul fiind original pentru anime.

Ce am vazut mi-a placut si nu am vrut sa stric experienta cu material scris de altcineva. Comedia este buna, dar animeul poate deveni serios cand este nevoie. Personajele sunt diverse, fiecare cu un trecut mai mult sau mai putin misterios si unul dintre motivele pentru care seria este captivanta. Favoritul meu este Genji care trece de la cel mai slab la cel mai puternic in functie de situatie. Sincer sper sa faca la fel cum au facut cu FMP si sa refaca aceasta serie acum ca povestea este gata. Daca nu ramane doar de citit manga
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)