Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#1
Ok...jocul suna ceva de genu asta:fiecare user va pune cel mai malefic gand al sau.Urmatorul ii va da o nota de la 1 la 10,cu conditia sa puna si el un gand....e super funny!
Gandul meu malefic...este sa dau foc la liceu!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
sa dau fok la liceu> hmm..... e un gand malefik cam obisnuit nuj as vrea ceva originalitate. => cred ca un 9,6 ar merg doar e o idee buna421

next:
gandul meu malefik este..... sa folosesc death note-ul meu si sa scriu toti oameni buni in el.(am vrut sa fie mai diferit decat in anime so my name is arik {comes from kira}10)2121
o.o" wot

#3
Hmm....multe persoane isi doresc asta(printre care si eu).Dar sa ucizi oamenii buni?Ce ti-au facut ei?21.Primesti un 9,99...pentru ca te iei de persoanele bune.

Gandul meu malefic...este sa distrug tot ce nu imi place.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
si dak nu aigusturi si distrugi ceva frumos? [-X nu e frumos ...9.80

sa vedeeemm....
gandul meu malefic.. as vrea sa inchei un contract pe veci cu niste extraterestrii, sa ajung pe o planeta frumoasa si curata, si sa ma intorc,dupa un timp,sa ucid orice fiinta umana care imi iese in cale, dar absolut pe toate..... i hate humans >.< i love animals

[Imagine: 967339c1.gif]

#5
9.90 >.> Good idea ... but ... ma vei omori si pe mine? 20 o prietena ... o colega de forum [24] ... I don't like this ... dar e malefic 21

Gandul meu >.> [malefic ...] Sa daram scoala [impreuna cu profesorii 65] cu un ciocan [gigantic, normal >.>] ... Si sa scot materiile nefolositoare :closedeyes: si sa fac [nu mai tine de gandul malefic >.>] scoli "specializate" ... sa studiezi o materie pana te saturi de ea ... [asta e malefic xD] ... Sa faci 24/7 [si duminica] ore de la 7 am pana la 7 pm 19 Si nimeni cu regim special xD Doar materia x [cu toate ca n-ar fi rau 105]

24

#6
71 ai cam multe ganduri malefice printre care le gasesc si pe unele de ale mele 4....9.97 daca distrugi scl ce or sa faca tocilarii ...21 saracii nu te-ai gandit si la ei ?
39 gandul meu malefic este de a omora toti criminalii toti violatorii cu sange rece ce fac atatea nedreptati... :32: shtt poate in viitor ma voi angaja in aceasta slujba

#7
10...de acord cu tine!Nu am luat-o razna...inca...
Next:Gandul meu malefic...este sa ii fa sa sufere pe toti baietii care isi bat joc de fete!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#8
bun gand malefic 10****** este cel mai bun gand malefic de pana acum

gandul meu malefic este sa ... pun pe o corabie toate persoanele care ma enerveaza si sa ii l-as sa pluteasca in mijlocul oceanului in nestire
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#9
umm.....cam ciudatel este bun dar......e un dar acolo nuj dc 23 un 9,8

next:gandul meu malefik este sainventez ceva super folositor amenirii,sa il vand rusiei pe o suma extraordinara,si cu banii sa conduc lumea 212121
o.o" wot

#10
Sa spunem...ca gandul tau merita nota 9,50.Tu il vinzi rusilor...iar ei te vor ucide.Tipi sunt obsedati de putere...vor totul pentru ei(stiu ce vorbesc)
NExt:Gandul meu malefic este sa ii ucid pe cei ce chinuie animalele.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)