Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX doar

#91
M-am apucat de avis
-

#92
[IMG]htldkkjt.png[/IMG]

am făcut-o azi.

edit1 : Deci nu e în totalitatea terminată căci a descoperit mimi cu ochii ei ageri că nu am decupat calumea.
Doi la mână ei bine nu am pus textul. Cel mai probabil voi da un alt edit cu sigul cu textu şi atunci voi decupa şi partea aia.
-

#93
lynn potential ai ... dar la fel ca la restu ... nu inteleg de ce va place sa le incarcati atat cu multe culori ... si atatea efecte ( stanga, dreapta, centru >.< ) incearca sa iti fixezi un "target " sa zic ... un sens in care sa plece toate efectele si sa de-a sensatia de simetrie Smile in rest ce sa spun ... keep up the good work ^ ^

off : semnatura nr 2 ... vreau renderu :X il caut de 2044924 miliarde de ani :X 4 te roaga eu 5
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#94
[Imagine: 60165032.png]
THis one ?
http://img411.imageshack.us/img411/7398/...soad2k.jpg
Aici e renderul 21 Have fun. Dacă vei termina un sig cu el aŞ Vrea să văd rezultatul. Eu am avut şi alte idei în minte în legătură cu imaginea, însă rezultatul nu a fost cum mă aşteptam, dar mai încerc până iese. 21
-

#95
Văd că le-ai șters pe cele de pe primele pagini(di ce?) așa că nu pot spune nimic despre un eventual progres.
Nu știu nici măcar să redimensionez o imagine în ps dar am să mă dau cu părerea oricum. Sunt frumos colorate, pline de efecte și alte treburi, dar nu exprmă nimic, nici o temă/idee. Eu cred că ar trebui să fie o mică îmbunatățire de la imaginea originală, dar nu vad nici una.

Spor la treabă. :]
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#96
Săr'na de coments...
Am făcut nişte avi ' uri.
[Imagine: avatar_1374.png] [Imagine: aviun.png] [Imagine: facex.png] [Imagine: scaled.php?server=7res=gal]
-

#97
HM, aş vrea ca un moderator [toxic] să-mi închidă şi mie topicul. Mulţam Tox *hugs* când mai treci pe aici poate mi - l închizi.
-

#98
M ' am răzgândit. Nu mai vreau să mi se închidă topicul. Voi posta în continuare la ce chef am sezonu ăsta de GFX . 17
Ăsta e sigu ptr SOTW. [ l - am postat şi aici sper că nu e o problemă ]
-

#99
hm ... nice sig-u pentru sotw ... dar totusi ar fi bine sa-l postezi acolo ... 4 in rest ... imi plac lucrarile tale ... nu lucrezi cu c4d sau altceva si totusi scoti lucrari bunicele 4 as vrea sa facem o colaborare 5 dak te intereseaza da add 4 si te astept pe la mine 21) sa vezi si ce-am scos din imaginea aia 21
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


[imwbo9.png[/img]

[img]htj6aed.png[/img]
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)