Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Furtul Animezupului

#71
Lalallalala, i love this guy ;3.
Aly, i love u 2.
Ppl, vă iubesc pe toți cu ocazia crăciunul =3.
Anw, where is mah gift =( ?
I love red =3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#72
(08-12-2011, 09:46 PM)MaDyY A scris: Sincer nu stiu, pur si simplu. Ma bantui pe aici uneori, dar nu m-am uitat atent 10
Azi am vazut ca s-a furat zupul si am zis, clar, o sa fie isterie21 Puteam eu sa lipsesc? Niet10

I know u love me, so Grinch, she`s mine 19

Lips sealed hun. Haha. I love grinch, he turned such a nice guy!


Daria, trebuia sa fii aici. Si tu Flaw, aveam nevoie de voi doi dar acuma, e prea tarziu.

#73
Frate, Grinch este interpretat de o fată şi sunt chiar eu :]] LoL ne gândeam eu şi Aly să facem o mică glumiţă neh :]] So here's me guys. Now ne îmtâlnim noi la Fan Fiction *grins*
-

#74
Stii cei ciudat? Chiar ieri cand discutam erorile, la FF in topic, cand ai zis tu ca tu ai furat ficurile, ei ti-am zis ca esti Grinch care fura craciunul... Toti astia de aici au fost acolo dar NIMENI nu si-a adus aminte de ieri pana azi...

#75
Ooo, Flavia s-a pus iar pe glume acum de Craciun si copiii se oftica aiurea de parca ar fi primit o nuielusa in ghetutele digitale.

Oamenii nu mai stiu de gluma si altii nu stiu cand sa se opreasca din ea. Asa se duce si teoria mea ca romanii sunt un popor cu umor.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#76
Urât este că nu au fost mulți care să participe la glumă cum au fost de Paști cu Domnul Daniel Prafericitul * cry in her corner *.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#77
Citat:Urât este că nu au fost mulți care să participe la glumă cum au fost de Paști cu Domnul Daniel Prafericitul * cry in her corner *.
it was a moment of happiness *sniff* i love to be a male xD
-

#78
(08-12-2011, 10:04 PM)Daenarys A scris: Ooo, Flavia s-a pus iar pe glume acum de Craciun si copiii se oftica aiurea de parca ar fi primit o nuielusa in ghetutele digitale.

Oamenii nu mai stiu de gluma si altii nu stiu cand sa se opreasca din ea. Asa se duce si teoria mea ca romanii sunt un popor cu umor.

Nu a fost Flavia lol. Am uitat de Flavia! Stiu ca el e cu ideile insa... de data asta a fost Lyn si da, e facut dupa Preafericitul, ce sa zic, am copiat un cont 24)


#79
Lynn, într-o altă viață, i was a male * i think * b-).
I love Christmas, but where is my gift =( ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#80
Yap, faza cu contul, Grinch-ul e copyrighed 2011

we had a moment of um . . . dunno *keke*
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)