Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Furtul Animezupului

#11
*prima reactie* WTF? *a doua reactie* Grinch is the best.
Felcitia^^ Succes la cucerit Zup-ul!

Psycho XD

#12
Mi se pare corect. Supuneti`va si primiti dragostenia lui Grinch. Nu ? Atunci veti fi expulzate si nu primiti daruri de Craciun. Animezup va avea un nou regim : Grinchim

#13
SCHIMBI MASCOTA SAU NU?!
Si eu vreau sa-ti primesc dragostea. Fa-ma moderator cu culoare albastra. Yondaime

"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#14
se vor intocmi regulile de maine. zup va fi un loc curat fara mascote pufoase.

#15
(08-12-2011, 07:34 PM)Grinch THE EVIL A scris: Tu, fata . fato, nu stii cine sunt eu si ce puteri marete am eu, bai fata


Oh really??
[Imagine: 118qd1g.gif]

Try to catch me!!!



#16
Ceva sexeh nu e ceva pufos, ci e ceva pentru drool si nosebleed si yachk in cazul baietilor. 39
De-abia astept noile reguli. xd
Cum pot sa iti dovedesc ca-s loiala si iti pot fi mana stanga (ca cu dreapta te stergi la WC)?

[edit] Vorbinde puteri, l-ai cunoscut pe Hitler? o . o Vreau sa-i aflu pentru o mustata ca a sa sexeh. =p~
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#17
Grinch va iubeste si e de ajuns.

Aly, fi sotia mea : >
Te iubesc inca de cand ma zbateam in lagarele de masline inmuiate in vin incercand sa inot in ulei.

#18
Pe naiba e de ajuns!

[am o presimtire ca o sa te respinga...]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#19
(08-12-2011, 07:54 PM)yaoi maniac A scris: Ceva sexeh nu e ceva pufos, ci e ceva pentru drool si nosebleed si yachk in cazul baietilor. 39
De-abia astept noile reguli. xd
Cum pot sa iti dovedesc ca-s loiala si iti pot fi mana stanga (ca cu dreapta te stergi la WC)?

[edit] Vorbinde puteri, l-ai cunoscut pe Hitler? o . o Vreau sa-i aflu pentru o mustata ca a sa sexeh. =p~

[Imagine: 35ioehe.gif]

Nobody is getting mod/admin or yaoi pics on the banner...

You might try dear Grinch, you ain't gonna get any!




#20
Aly este sotia, flebetea mea de inca cand eram un nod zbatandu`1ma intr`un cosciug plin de praf




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)