Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fruits Basket

#11
De curand m'am apucat sa vad si eu acest anime . Inca mai am de vizionat cateva episoade..dar neh , o sa le vad eu si nu m'am putut abtine sa nu postez si la acest topic 19 . So , din ce am vazut pana acum mi'a placut . Animeul chiar e de nota 10 si merita vizionat. Chestia cu transformatu in animale e geniala ! <3 . Il ador pe Kyo cand se transfroma in acea pisicuta atat de kawaii . Despre grafica si coloana sonora n'am ce comenta..sunt bune ! Personajele foarte kawaii , preferatul meu fiind , bineintales Kyo . ^^
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#12
Se pare ca eu o sa fiu cea care nu este in ton cu lumea. Sincer, nu mi-a placut.Dupa parerea mea a fost o totala pierdere de timp sa il vad, iar ca story a fost prea banal. Este singurul shoujo la care m-am uitat si neahhh...nu e genu meu de anime.Macar de ar fi avut mai mult romance sau sa fie mai dramatic.Dar nu a avut nici una nici alta.A fost ceva nu prea bine definit..
De final ce sa mai zic..ma asteptam la cu totul altceva.Ma gandeam ca acea fata ( nu mai stiu cum o cheama deoarece am vazut animeul acum ceva vreme), va alege pe cineva.Dar nu...ea ii iubea pe toti, ca o persoana perfecta si simpatica ce era 22
Din tot anime ul mi-a placut de Kyo Smile Mai ales pe la sfarsit (nu vreau sa fac spoiler).A fost cel mai simpatic dintre toti.
Cam asta e.Poate exista persoanel carora le place, insa eu nu sunt intre ele 10
bye
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)