Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fast drive +16

#14
Plaja...

Stateam langa brunet in timp ce acesta era concentrate la desenul sau. Creionul din mana sa aluneca usor pe foaia alba ca neaua, mina lui formand linii care impreunate formau un desen foarte frumos si reusit al unei masini in constructie. Il intreb pe acesta de unde are talentul acela pentru desenat iar el imi raspunde senin si cald ca, de mic a invatat sa deseneze...

Stateam langa masina brunetului si asteptam sa vina roscatul. Acesta nu intarzia sa apara cu masina sa scumpa si mov, insa nu cred ca il va intrece pe brunet. Se dadu jos din masina si veni la mine intinzand mana, insa brunetul i-o plezni vazand ca eu ma dau din ce in ce mai in spate. McCarter veni si le spuse celor doi sa se alinieze la start. Masina lui Sasuke, acum retusata la partea tehnica putin, se alinie la start. Maraia la vehicolul de langa ea si torcea linistita cand m-am apropiat de Sasuke, acesta lasand geamul jos. L-am sarutat pe buze scurt si m-am dat cativa pasi inapoi. McCarter, un barbat inalt, saten, cu parul scurt si facut tepi, cu pielea ciocolatie si cu niste ochi albastri ca si apa marii lasa mana jos, facandu-l pe Sasuke sa plece glont de pe loc. Stau pe un scaun si astept pana se va termina cursa.
***
Il vad pe Sasuke cum vine in viteza spre finish. Cand in vizor aparu si roscatul, acesta se intoarse brusc, mergand pe contrasens si izbindu-l in plin pe barbat. Masina sa s-a rasturnat si cred ca el a murit. Nu prea avea sanse, sincer. Brunetul veni inapoi si opri in fata mea, lasand geamul jos si zicandu-mi sa urc. Nu am mai zabovit si am urcat langa el, inchizand usa si plecand amandoi de acolo la fix, mai ales ca se auzeau sirenele politiei.
Masina tanarului mergea rapid pe autostrada. In stanga noastra, luna se oglindea in apa cristalina a marii, iar apa linistita inainta si se retragea pe nisipul fierbinte incalzit de soarele arzator de peste zi. Sasuke o lua in dreapta, oprind masina. Iesi din masina si veni la mine, deschizandu-mi usa. Am iesit si ma uitam buimaca la el, ca nu intelegeam ce se intampla, insa totul s-a clarificat cand m-a invitat la o plimbare. Am acceptat bucuroasa si am trecut strada, picioarele noastre afundandu-se usor in nisip. Mi-am dat jos sandalele si le-am luat in mana, la fel facand si brunetul. Ne pliman amandoi, ca doi copiilasi, cu picioarele in apa, cu pantofii intr-o mana iar cealalta era unita cu a celuilalt. Briza marii imi mangaia usor parul, ravasindu-l.
-Sasuke... il intreb umpic sfioasa pe baiat.
-Hm... ? isi intoarse privirea spre mine privindu-ma cu ochii sai abisali.
-Tu... tu mai esti virgin ? il intreb, acesta incepand sa rada.
-Sakura, Sakura... cate fete mi-au trecut mie prin asternuturi ce crezi, ca mai sunt virgin ? Sunt pe dracu. Si oricum, chiar daca nu m-as fi culcat cu niciuna tot nu as fi fost virgin, viata m-a fu**t de atatea ori incat asa ceva nu ar fi posibil.
In timp ce mergeam, mi-am asezat piciorul in fata lui, acesta impiedicandu-se si cazand in apa. Am inceput sa rad pana acesta s-a ridicat si a venit la mine. Buzele lui s-au unit cu ale mele intr-un sarut dulce si pasional. Mainile sale imi ridicau tricoul larg pe care il purtam, lasandu-ma in sutienul si bikini albastri pe care ii purtam. Isi dadu si el jos hainele ramanand in boxeri negri si ma lua in brate, alergand cu mine in apa calda si pura. Mainile mele acum ude se jucau in parul sau negru ca pana corbului, limba sa se duela si mangaia cu a mea, parca niciunul nu vroiam sa pierdem, nu alta. Ma prinse de spate, lasandu-ma cu capul usor in apa, astfel incat parul meu se uda tot si se lipi de trup. Stau si il privesc in ochii sai negri ca si taciunii. Acestia exprimau numai fericire dar si o urma de regret pentru trecut. Ii spun ca vreau sa iesim si asa facem.
Brunetul s-a intins pe nisimul moale pe burta, iar eu peste el, masandu-i spatele. Buzele mele faceau contact cu cicatricea lui, gadilandu-l. Degetele mele ii apasau pielea.
-Sakura, inceteaza ca ma faci sa adorm... a zis incepand amandoi sa radem. M-am ridicat si m-am imbracat cu tricoul lung aproape pana la genunchi cu o femeie in fata. Mi-am luat peste saroul cu maneca scurta albastru si am plecat amandoi spre masina. Apa linistita era din ce in ce mai departe, noi ajungand la strada si plecand spre garaj...

Cand am coborat din masina, Sasuke avea imprimat rujul meu roz ca si o bomboana pe obraz, fiind sarutat de mine in timp ce am venit in coace. L-am vazut pe Kiba cum se uita la brunet foarte urat, gata gata sa il omoare. Am trecut cu vederea asta si m-am dus in camera sa ma schimb. Mare greseala ! Cand m-am mi-am tras pantalonii de pijama pe mine am auzit injuraturi si apoi lovituri din garaj. Am iesit rapid, acum fiind schimbata si il vedeam pe Gaara cum il tinea pe Sasuke iar Naruto pe Kiba, acestia incercand sa scape. Kiba avea un ochi vanat iar Sasuke o mica cicatrice la gat.
-Ce naiba se intampla aici ? am strigat tare, Kiba lund pozitia de drepti stiind ca nu e de bine cand injur.
-Nenorocitul asta ma injurat de mama si de tata. Lasa-ma, Gaara, da-mi drumul sa ma duc sa ti-l snopesc in bataie.
Am strigat la Sasuke sa se linisteasca si asa s-a intamplat. Acesta s-a intors furios in camera, iar eu i-am spus lui Kiba ca vom purta o discutie maine dimineata. M-am dus si eu in camera, vazandu-l pe Sasuke stand pe saltea, cu mainile sub cap intr-o pereche de boxeri negri. Desi ochii ii erau inchisi, acesta se incrunta gandindu-se. Trec pe langa el si ma uit la Yuna care deja dormea linistita. Ma asez si eu pe pat, intorcandu-ma cu spatele nedorind sa il vad pe brunet. Simt cum doua brate ma prind de talie si doua buze ma saruta pe gat. Cand ma intorc il vad pe Sasuke.
-Imi pare rau, Sakura, insa nu accept ca nimeni sa ii injure pe parintii mei. Intelege, asa esti si tu.
Nu am spus nimic doar m-am intors cu spatele si am cazut intr-un somn adanc...

3 comuri si aveti nextu;;)



Răspunsuri în acest subiect
Fast drive +16 - de ellamanu - 05-02-2010, 03:01 PM
RE: Fast drive +16 - de Yuki ` - 07-02-2010, 02:40 PM
RE: Fast drive +16 - de Suki - 18-02-2010, 08:49 PM
RE: Fast drive +16 - de Vir - 24-02-2010, 09:45 AM
RE: Fast drive +16 - de Adri@n@ - 24-02-2010, 06:47 PM
RE: Fast drive +16 - de Shadow. - 06-03-2010, 09:59 PM
RE: Fast drive +16 - de Nywa - 17-03-2010, 07:24 PM
RE: Fast drive +16 - de Adri@n@ - 19-03-2010, 12:53 PM
RE: Fast drive +16 - de Shadow. - 01-04-2010, 04:39 PM
RE: Fast drive +16 - de Adri@n@ - 24-04-2010, 12:51 PM
RE: Fast drive +16 - de Teki - 24-04-2010, 03:06 PM
RE: Fast drive +16 - de Nywa - 25-04-2010, 01:04 PM
RE: Fast drive +16 - de Vir - 01-05-2010, 01:47 PM
RE: Fast drive +16 - de Shadow. - 02-05-2010, 08:51 PM
RE: Fast drive +16 - de Vir - 08-05-2010, 11:09 PM
RE: Fast drive +16 - de ~fl0@3e#de#c!3e$~ - 18-05-2010, 09:32 AM
RE: Fast drive +16 - de Khonsu - 18-05-2010, 03:25 PM
RE: Fast drive +16 - de Nywa - 18-05-2010, 06:28 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)