Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea nu are vârstă

#11
Hey!Am trecut pe la fic'ul tau!Am vazut ca ai postat un nou capitol..pot sa spun ca fic'ul tau este foarte original..Descriere ai si descrii si sentimentele foarte bine..dialogul nu este sec...este foarte bun..iar actiunea este putin grabita..dar totusi imi place ca ne tii in suspans;)..
Ce pot sa mai zic in afara de:Astept next'ul:))
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#12
Deci ce pot sa spun?:-w Esti geniala!! Ai avut dreptate, n-am mai vazut fic-uri cu ideea asta!!=D> Chiar imi place, ai idei bune si asta este desul de bine! Vino cu nexul repede, repede ca abea astept sa vad ce se intampla :mean: Daca nu am sa te toc la cap pana ce il postezi! Deci...succes si spor la scris
[Imagine: Hm757.png]





#13
Alleeeeeeee! In sfarsit ai pus continuarea. sa-ti fie rusine. De ce nu m-ai anuntat. Ah, de ce? Ma rog, lasa asta, sa trecem la fic. Pai. . . ce as putea spune? E Genial! Ideea e originala, n-am mai intalnit-o pana acum! Mi se pare foarte interesanta. Abea astept continuarea, pe care, presimt ca nu o vei pune de curand pentru ca stiu cat de ocupata esti. Pai. . . iti urez succes si cu scoala si cu ficul
Greseli de tastare nu am vazut, naratiunea imi place, dar mai ai putin de lucrat la descriere. Doar putin si totul ar fi perfect!
So. . . astept nextu! Bye!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)