Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#1
Dominarea incepe

Era o noapte ploioasa de toamna.Cerul acoperit de nori furiosi varsa lacrimi,in timp ce fulgerele stralucitoare il brazdau.Capitala nipona era destul de linistita.Din cand in cand,cate o masina trecea in viteza pe strazile goale,imprastiind apa ce se aduna in balti.Din pricina vantului puternic,cativa stalpi iluminatori nu functionau.Tunetele vuiau,zguduind metropola,care era ciudat de linistita.Oricum,cat de nebun ar fi trebuit sa fi pentru a te aventura afara,in acele conditii?Pe stradutele intunecoase si umede,un adolescent de doar saisprezece ani se grabea.Parul lui negru era ud,in timp ce ochii de culoarea abanosului priveau in fata.Purta un tricou alb si o pereche de pantaloni negri,ce ii stateau lipiti de trup.In brate,tinea o punga cu diferite alimente.Din cauza ploii dese si a vitezei cu care fugea,nu a fost atent,reusind sa se impiedice de o bara de metal cazuta pe asfalt.Adolescentul a cazut,in timp ce alimentele se imprastiau pe asfaltul umed.
-La naiba.Ryonmaru o sa ma omoare daca intarzii.
Acesta a adunat cumparaturile,continuand sa fuga.In cele din urma,a ajuns in fata unei case,cu un etaj.Era una dintre multele locuinte ce au ramas fara curent electric din pricina vantului puternic.Baiatul a deschis usor usa,inchizand-o la fel de repede.Siroaie de apa curgeau din hainele sale,formand o mica balta pe parchetul ce avea o nuanta deschisa.Acesta a mers pe un hol lung,ajungand intr-o camera imensa.In fata unui semineu unde lemnele trosneau,un tanar deosebit de atragator statea pe un fotoliu,tinandu-si palmele incrucisate sub barbie.Parul lui blond straluceau in lumina usor rosiatica a focului,in timp ce ochii de un albastru infricosator il priveau pe brunet.Acesta purta o pereche de blugi,bustul avandu-l gol.Cu miscari lente,s-a ridicat de pe suprafata moale unde statea,indreptandu-se spre copil.Blondul l-a privit din cap pana-n picioare,afisand mai apoi un ranjet malefic.
-Ohno,unde dracu ai stat o ora?
-Ryonmaru...imi cer scuze,dar afara ploua foarte tare si m-am gandit sa stau putin in magazin,crezand ca o sa inceteze.Replica baiatul tinand capul in jos.
Adolescentul a ras zgomotos,dupa care l-a apucat pe brunet de par,tragandu-i capul pe spate.Acesta a scos un scancet lipsit de vlaga,incercand sa evite privirea varului sau.De la moartea parintilor sai,Ohno a fost crescut de blond,insa acesta il trata ca pe un servitor.El era cel care se ocupa de treburile casei si indura toate insultele daca ceva nu functiona cum trebuie.Intr-un final,Ryo i-a dat drumul,avand grija sa il tranteasca la podea.
-Mi-a pierit pofta de mancare.Fa bine si sterge chestia asta uda de pe parchet.Ah,sa nu uit.Dupa vreau sa imi pregatesti baia.Ai inteles?
-Da Ryon...adica domnule.
Tanarul a urcat cele douazeci de trepte,ce duceau spre etajul superior.Ramas singur,Ohno a asezat cumparaturile pe masa din bucatarie,luand una dintre lavetele asezate in dulap.Cu miscari usoare,a inceput sa stearga apa ce se scurgea pe parchet.Ii era recunoscator varului sau ca a avut grija de el,insa asta nu insemna doar un acoperis deasupra capului.Avea nevoie de intelegere,nu sa fie tratat ca o sluga si lovit ori de cate ori nu face ceva bine.Insa nu avea nici-un drept sa comenteze.Stia ca parintii lui au murit in acel accident nenorocit de masina,ce s-a intamplat in urma cu patru ani.Insa niciodata nu le-au fost gasite cadavrele sau orice urma ca ei ar fi intr-adevar decedati.Dupa ce a curatat acea bucata de parchet,a inceput sa fuga pe scari,indreptandu-se spre camera unde se odihnea Ryonmaru.Stia ca acesta uraste sa astepte.Sfios,a batut la usa,asteptand permisiunea din partea tanarului cu ochii albastri.Acesta statea pe pat,fumand degajat o tigare.Nici macar nu si-a privit varul,pur si simplu i-a facut semn spre baie.Ohno a aprobat din cap,pasind in camera cu pricina.Imensul jacuzzi era asezat in fata usii,avand in partea dreapta o etajera destul de mare,pe care erau puse sticlutele blondului.Pustiul a pregatit apa,avand grija sa nu fie prea fierbinte.Curios din fire,acesta a luat unul dintre recipientele cu parfum.Insa din cauza a a fost ud pe maini,a scapat sticluta,aceasta spargandu-se in cateva bucati.Speriat,si-a acoperit gura cu palmele.Credea ca varul sau nu a auzit,insa dupa cateva secunde,usa s-a deschis vijelios,facandu-si aparitia blondul.
-Ce s-a intam...copil idiot!Chestia aia valoreaza mai mult decat viata ta!Nu esti in stare nici sa pregatesti o baie?
-Imi...imi cer scuze.Nu o sa se mai repete.
-Fi sigur de asta.
Ryonmaru l-a apucat de incheietura mainii,ridicandu-l de pe podea.Era cu cel putin zece centrimetri mai inalt decat brunetul si mult mai cladit,insa asta nu il impiedica sa se comporte ca un nemernic misogin.Trupul copilului tremura,in timp ce incerca sa evite privirea varului sau.Insa acesta l-a apucat de obraji,strangandu-l destul de tare.Blondinul s-a apropiat de urechea stanga a baiatului,soptindu-i.
-Data viitoare,o sa am grija sa mi-o platesti.
Ryo a ranjit,dupa care l-a muscat de lobul urechii pe brunet.Acesta a ramas pur si simplu socat.Stia ca persoana alaturi de care locuia avea obiceiuri mai ciudate,insa asta depasea limita imaginatiei.Speriat,a parasit camera,trantind usa dormitorului.Ramas singur in baie,blondul a scuipat in partea stanga,stergandu-si buzele cu incheietura mainii.
-Ce copil prost.Se sperie din orice.Replica acesta razand zgomotos.
In camera lui,Ohno statea intr-un colt al patului.Locul in care statea nu era nici pe departe la fel de spatios ca dormitorul lui Ryo.Era o incapere mica,constituita dintr-un pat,un dulap si o veioza.Acesta si-a schimbat hainele ude,asezandu-le pe un scaun.Purta o pereche de pantaloni scurti si un tricou.Continua sa se gandeasca la gestul facut de varul sau.

Galerie:
Ryonmaru: http://i261.photobucket.com/albums/ii67/...e30-11.jpg
Ohno: http://i261.photobucket.com/albums/ii67/...entako.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
dragut si interesant de asemenea.Iti starneste interesul.Pozele
sunt pe masura, fiindca exercita imanginatia noastra [in imaginatie]
este dragut si astept nextu.
Fiind in cazul lui love_Yuki_eiri sunt sigura ca nu voi vedea
greseli.Astept ca amandoua sa ne dati un next pe masura, cum
ne-ati obijnuit dintodeauna.
Astept sa vad ce o sa se intample.
-

#3
Hi minna ^^ Well, stiu ca nu sunt la fel de buna ca Lye dar o sa ma straduiesc sa ajung la nivelul ei ^^ Hope you guys enjoy ^__^


O noapte "furtunoasa"


Ohno se temea foatre mult de furtuni, inca de mic il speriau. Tunetele si fulgerele ce provocau un zgomot asurzitor, alarmele masinilor ce se declansau din senin, zgomotul crengilor ce se loveau de geam in urma adierii puternice a vantului... Toate astea il faceau sa tremure din cap pana-n picioare si ii era imposibil sa adoarma. Varul lui statuse ceva timp in baie dar apoi Ohno auzise usa dormitorului sau inchizandu-se asa ca presupuse ca nu mai avea nevoie de el si se refugiase in camera lui. Statea in pat, invelit cu cearceaful si se uita pe pereti. Uneori anumite umbre il speriau, in mintea lui asemanandu-se cu monstri sau spirite al caror unic scop era sa-l devoreze pe el de viu. Nu prea avea prieteni pentru ca toata lumea il credea doar un mic tocilar fricos. Lucrul asta il enerva dar desi incerca sa se schimbe nu reusea. Iar varul lui nu-l ajuta deloc in privinta asta.
Se dadu jos din pat si aprinse lumina, luand o carte dintr-un sertar. Se gandea ca cititul l-ar putea ajuta sa treaca peste acea noapte si sa uite putin de zgomotele si umbrele ce il speriau. Atunci cand citea se simtea cel mai bine, se pierdea in lumea minunata pe care scriitori o descriau atat de bine si de frumos. Invatase cate ceva de la fiecare personaj despre care citise si deseori se gasea cate unul care sa-l faca sa-si doreasca sa fie ca el. In acea noapte citea o poveste despre un baiat ce descoperise ca avea puteri magice si nu stia cum sa le explice tuturor despre asta. Ohno citea fascinat povestea, rupandu-se de realitate si intrand cu totul in acea lume de vis, creata printre randuri si pagini, in care lui ii placea atat de mult sa stea. Era atat de absorbit incat nu mai auzea furtuna si nimic altceva, isi imagina doar ca el era tanarul din carte si ca putea face lucrurile pe care acesta le facea.
Dar, la un moment dat, cineva ii smulse puternic cartea din mana, facandu-l sa tresara speriat. Isi ridica incet capul si il vazu pe Ryonmaru stand in fata lui si privind cartea ciudat.
-Tu chiar nu ai ce face, nu-i asa? ii spuse acesta. N-ar mai trebui sa citesti atat, o sa-ti distrugi toti neuronii cu literele astea mici si enervante.
-Pe mine ma calmeaza... spuse el usor, lasandu-si capul in jos din nou.
Trebuia sa recunoasca faptul ca varul lui nu era tocmai genul care sa aprecieze ceva, cu atat mai putin o carte. Ar fi vrut sa-i explice cat de frumos si magic poate fi cititul dar isi dadea seama ca ar fi putut vorbi la fel de bine despre asta cu un perte si probabil acesta l-ar fi ascultat mai mult decat Ryonmaru.
-De ce te-ai inchis aici asa repede? il intreba acesta, privindu-l inca.
-Imi pare rau... Am vazut ca te-ai dus in camera ta si am crezut ca nu mai ai nevoie de mine... incerca Ohno sa explice.
-Ai crezut prost, raspunse varul lui, aruncand cartea pe podea.
-Hei, ai grija, e de la bibloteca! spuse Ohno repede si tare.
Putin cam prea tare probabil pentru ca primi o palma puternica peste obrazul stang din partea varului sau. Acesta il prinse apoi de guler si il ridica pentru a se uita in ochii lui, cu o privire mai adanca si mai rece decat o gaura facuta intr-un lac inghetat.
-Ai grija la cine te rastesti, piticule, ii spuse. Nu cred ca vrei sa ma enervezi, nu-i asa?
-Nu domnule... Imi pare rau...
Ryonmaru ii dadu drumul, iar Ohno ramase impietrit, temandu-se si sa se miste. Varul lui se aseza langa el pe pat, facandu-l sa se dea in spate si sa-si ridice picioarele la piept, prinzandu-le cu bratele.
-Hai sa vorbim putin, ii spuse brusc.
-Despre ce? intreba Ohno incet.
-Despre tine.
Brunetul isi ridica repede capul si il privii uimit pe varul lui. Acesta nu isi dorise niciodata sa afle ceva despre el, iar Ohno se gandea ca motivul pentru acest lucru era faptul ca, cel mai probabil, nu il interesa deloc viata lui.
-Ai vreo iubita?Sau cel putin, ai avut vreodata una? il intreba.
-Nu... raspunse Ohno stanjenit, neintelegand de ce varul lui intreba asemenea lucruri.
-Sa inteleg ca esti inca virgin?
Baiatul simtea cum obrajii lui incep sa se inroseasca si si-ar fi dorit sa dispara in momentul ala. Ce erau aceste intrebari? Nu intelegea deloc si ar fi vrut sa stie de ce varul lui se purta brusc atat de ciudat. Nu vroia insa sa il supere asa ca se grabi sa raspunda.
-Da...sunt... spuse el.
-Asta e foarte trist. Eu la varsta ta rupeam toate catedrele. Ar trebui sa iti gasesti o viata, piticule, spuse Ryonmaru, privindu-l zambind rece.
-Nu esti cel mai potrivit sa-mi dai sfaturi, nu crezi? Desi ai avute multe iubite toate te-au parasit pentru ca te porti ca un animal cu ele, nu-i asa? spuse Ohno fara sa-si dea seama de prostia pe care o facea.
Varul lui il privea uimit, surprins probabil de indrazneala pustiului din fata lui. Acesta nu mai indraznise niciodata pana atunci sa ii dea o replica, de obicei se temea si sa-i raspunda la intrebari, iar vorbele lui din acel moment reusisera sa-l lase fara grai pentru cateva secunde. Dar apoi ii zambi din nou, mai crud decat o facuse vreodata pana atunci.
-Ia te uita, pustiul prinde tupeu, spuse el, dupa care il prinse de incheieturi si se urca peste el privindu-l adanc in ochi. Cu cine naiba crezi tu ca vorbesti?
-Imi..imi pare rau, domnule, nu am vrut sa spun asta, zise Ohno repede.
-Nu ai vrut dar ai spus-o. Stii, chiar daca m-au parasit toate recunosc si in ziua de azi ca sunt cel mai bun la pat din Japonia.
Ohno nu stia ce sa zica, privea in gol speriat, cu inima tremurandu-i ca a unui iepuras incoltit de o vulpe. Dar atunci, buzele varului sau se unira de ale lui, acesta sarutandu-l dur si pasional in acelasi timp. Limba lui Ryonmaru parca innota in gura varului sau, lasandu-l fara aer si facandu-l sa se simta tot mai agitat si speriat. Il musca apoi tare de buza, pana cand sangele cald incepu sa-i curga lui Ohno pe obraz.
-Vrei sa confirmi daca cele spuse de ele sunt adevarate? ii sopti Ryo in ureche.
Ohno simtea ca inima lui batea acum mai tare decat o toba, iar respiratia ii devenea tot mai grea. Oare varul lui chiar ar fi putut face asa ceva? Nu putea sa creada asta, nu vroia sa creada asta. Dar cand Ryonmaru ii rupse tricoul in cateva secunde, Ohno incepu sa creada ca totul era adevarat si incerca sa fuga de langa el. Doar ca varul lui il tinea foarte strans si nu reusi sa scape. Incepu sa-i sarute incet gatul si pieptul, facand un fior ciudat sa ii treaca prin tot corpul. "Ce face? Ce naiba face? Cum sa-l opresc?" isi tot spunea Ohno in gand in timp ce varul lui il musca usor de ureche.
Dar, chiar atunci, telefonul ce se afla in sufragerie suna, facandu-l pe Ryonmaru sa se opreasca. Acesta se dadu jos de pe varul sau si iesi din camera, ducandu-se sa raspunda. Adolescentul ramase pe pat, gafaind usor si avand privirea fixata pe tavan. Ceea ce varul lui facuse il speriase mai mult decat toate loviturile care le incasase de la el pana atunci. Nu vroia sa se repete, nu vroia sa ajunga o jucarie in mainile lui. Ii ajungea faptul ca era deja un servitor pentru el. Se dadu jos din pat si isi schimba tricoul, apoi se aseza la loc, gandindu-se. Un zgomot puternic se auzi de afara iar Ohno tipa tare sarind din pat speriat. Atunci il vazu pe varul lui in usa, privindu-l.
-Era un prieten, vrea sa ne intalnim maine cu el si iubitul lui, il anunta.
-Iubit?! intreba Ohno uimit.
-Da. Vreo problema?
-Nu, sigur ca nu...
-Maine la 1 ne intalnim cu el. Ai face bine sa te porti frumos. S-a inteles?
-Da, domnule...
-Bun. Si mai bine ai venii la mine in camera sa dormi in noaptea asta. Se pare ca te sperie destul de mult aceasta ploicica.
-Nu, sunt bine, spuse Ohno.
Ryonmaru ridica din spranceana iar apoi, un fulger lovi puternic pamantul, urmat de un tunet care facu geamurile sa se zguduie iar Ohno tresari, tragandu-si cearceaful mai mult peste el si privind infricosat fereastra.
-Daca stau sa ma gandesc mai bine, cred ca vin, spuse el.
-Asa ma gandeam si eu. Haide, spuse varul lui, iesind pe usa.
Ohno se ridica din pat si il urma. I se parea uimitor cum Ryonmaru vorbise de parca nimic nu s-ar fi intamplat cu cateva minute in urma. Ii era teama sa doarma langa el dupa toate astea, dar furtuna il speria mai mult asa ca nu comenta foarte mult. Varul lui nu parea sa isi doreasca sa continue ce incepuse, era ca si cum ar fi uitat totul intr-o secunda iar Ohno nu avea sa-i aduca aminte in nici un caz. Se gandea intrigat la cuplul pe care avea sa-l cunoasca a doua zi.


Cam atat momentan, iti predau stafeta sis si asteptam amandoua parerile voastre ^__^ ja ne minna and kiss u all ^^

#4
eeee imi place mult de tot.
Este incredibila continuarea si astept nextu sper sa fie
cat ami repede.Am opervat ca nu prea pui virgule.La inceput acolo iti lipsete vreo doua sau trei virgulite, dar nu este chiar asa de important.Se poate rezolva.Dialogul est ebun si sper sa continuatie.

gambatte kudasai
-

#5
heeh, i love it up until now :D
Saracul Ohno ...la ce este supus :-<
Naratiunea se impleteste perfect cu descrierea , greseli sunt foarte putine,chiar imi place
"-Asta e foarte trist. Eu la varsta ta rupeam toate catedrele. Ar trebui sa iti gasesti o viata, piticule, spuse Ryonmaru, privindu-l zambind rece." :)) omg pe catedra,cat de tare
Can't wait for the next one ;;)

#6
Fetelor...arrigatou pt comm.

Prea mult pentru o zi

Ohno isi urma indeaproape varul,insotindu-l pe acesta pana in ca,era.Ii era deosebit de teama,mai ales ca stia de ce e in stare acesta cand se enerveaza.Din spate,trupul blondului parea sa fie sculptat.Gambele se incordau ori de cate ori acesta calca.Brusc,un tunet ingrozitor a zguduit casa,facandu-l pe copil sa tipe.Dea dreptul iritat de vocea pitigaiata a acestuia,Ryonmaru a dat cu pumnul in perete,intorcand putin capul.Privirea rece si dura il strapungea pe adolescent,facandu-l sa tremure.Acesta s-a oprit din drum,frecandu-si palmele.
-Piticule,s-a intamplat ceva?Intreaba blondinul indepartand suvitele de par ce se incapatanau sa ii cada pe frunte.
-Uhm...cred ca e mai bine sa ma reintorc in camera mea.Chiar nu vreau sa te deranjez.
-Ma rog...nu ma intereseaza.Vreau sa iti reamintesc de intalnirea pe care o avem maine.
-Domnule,chiar trebuie sa merg?Adica vreau sa spun ca...
-Am spus "mergi",nu te-am rugat.Sau ti s-a urat cu binele si nu stii cum sa ma enervezi?Acum dispari din fata mea.
Brunetul a aprobat din cap,reintorcandu-se in micuta incapere unde obisnuia sa stea.A luat cartea de pe jos,punand-o frumos in sertar.Ii placea sa isi intretina lucrurile personale,mai ales ca nu avea foarte multe.Asezandu-se in pat,s-a invelit cu cearceaful pana in zona gatului.Nu putea sa nu isi i-a gandul de la intalnirea ce avea sa urmeze.Doi baieti...impreuna?Unde erau valorile morale la care el tinea atat de mult?Se pare ca se prabuseau treptat,una cate una.Ii era teama de ce avea sa se intample,mai ales ca se afla intr-o companie atat de "placuta".El a fost obisnuit sa stea singur si atunci cand se afla in preajma mai multor persoane,se simtea oarecum stanjenit.Obosit dupa o zi ca oricare alta,acesta a reusit sa adoarma,uitand de vremea capricioasa si furtunoasa.
Dis-de-dimineata,soarele isi facea aparitia de dupa norii albi.Dupa o noapte de-a drepul teribila,vremea frumoasa isi facea din nou aparitia.In casa lui Ryonmaru,era inca liniste.Acesta dormea in patul sau imens,fiind acoperit doar pe picioare.Abdomenul lui perfect se misca in acelasi ritm cu respiratia,in timp ce suvitele blonde erau ravasite pe perna.Usor,usa s-a deschis,facandu-si aparitia Ohno.acesta avea o tava,pe care se afla micul dejun al tanarului.
-Domnule,este ora zece.E timpul sa te trezesti.Ti-am adus cafea,exact cum iti place.
Acesta a deschis ochii,strambandu-se la vederea pustiului.Detesta sa fie trezit de cineva,mai ales la asemenea ore,care pentru el erau foarte matinale.Acesta a luat ceasca de cafea de pe tava,sorbind zgomotos.Insa de cum a gustat,a scuipat,punand obiectul din portelan pe noptiera.
-Ce dracu e porcaria asta?Imi vine sa vars!E dulce de o sa fac diabet.Ia chestia asta din fata mea si dispari.Vezi ca trebuie sa plecam.
Ohno a aprobat din cap,parasind dormitorul.Ramas singur,Ryonamaru s-a ridicat din pat,privindu-si trupul in oglinda.Era un model al perfectiunii.Corpul sau era rezultatul anilor de antrenament.
Ajuns in camaruta lui,brunetul si-a dat jos tricoul cu care obisnuia sa stea in casa.Trupul sau nu era nici pe departe la fel de bine facut ca cel al blondului.Si-a luat o bluza alba,aranjandu-si parul ciufulit.Dupa o jumatate de ora,acesta a coborat treptele,intrand in living.Nu dupa mult timp si-a facut aparitia Ryonmaru.Acesta purta o pereche de blugi si o camasa neagra,deschisa la nasturii de sus,expunandu-si pectoralii tari,dar si medalionul pe care il purta la gat inca de cand era mic.
-Virginule,nu iti e frica sa mergi cu mine?
-Nu domnule.Spune Ohno lasand capul in jos.
-Prea bine.Atunci inainteaza.Amicii mei ne asteapta.
Acestia au parasit casa,urcand in masina blondului,un Laborghini negru.Brunetul a urcat in spate,continuand sa tina capul in jos.Se simtea stanjenit sa se afle in acelasi loc cu varul sau.Blondul a pus mana pe schimbatorul de viteze,insa si-a retras-o imediat,scuturand-o.
-La dracu!Greseala mare sa iei fete care au intrecut masura cu alcoolul in masina.Ruj rosu si pe schimbator.Probabil ca a incurcat "obiectele".Spune acesta razand.
Ohno nu prea a inteles ce a vrut sa spuna Ryonmaru,asa ca a decis sa taca.Automobilul a pornit in viteza,lasand o urma de cauciuc pe asfalt.Viteza cu care blondul mergea era exagerat de mare.Era incredibil cum acesta trecea pe strazi,fara sa acorde prioritate,sau macar sa se asigure.Dupa un drum de o jumatate de ora,acestia au parcat in fata unui bloc.
-Porcarie...am ajuns mai devreme.Ce conteaza.Sa mergem.
Cei doi au patruns in cladire,urcand cu liftul patru eraje.Ry a inceput sa bata intr-o usa maro,iar raspunsul nu a intarziat sa apara.Un baiat de aceiasi varsta cu el,roscat,a deschis,inviandu-i.Blondul a intrat in living,asezandu-se pe canapea.Speriat,Ohno a ramas in hol,insa acelasi tanar l-a luat de mana,asezandu-l pe canapea.In fata lui,un tanar cu parul saten s-a pus in genunchi,cautand fermoarul pantalonilor.
-Ce...ce vrei sa faci?Intreaba brunetul inghitind in sec.
-Hei Sho..el e varul meu mai mic si e...virgin.Replica Ryonmaru razand.
-Serios?Atunci o sa il luam mai usor.Raspunde satenul zambind.
Blondul fuma o tigare,in timp ce barbatii ii "atacau" varul.Roscatul il mangaia,in timp ce Sho ii mangaia "amicul".Ochii blanzi ai pustiului parca il implorau pe blondin sa il scape.
-Baieti...gata.Lasati-l in pace.E mic si firav.
-Ah..Ryonmaru,intodeauna ne strici placerea.Insa il am pe Nagase.
Cei doi baieti s-au trantit pe canapea,sarutandu-se patimas.Alaturi de ei,Ohno ii privea,tinandu-si palmele la gura.Era scarbit de ce vedea.Baietii se atingeau pasional,masandu-si reciproc "prietenii".Brusc,acesta s-a ridicat de pe canapea,continuand sa isi tina gura acoperita.In momentul in care cei doi au ajuns la punctul culminant,Ryonmaru l-a tras de mana,acoperindu-i ochii.
-Piticule,tare prost mai esti.Nu esti in stare sa te bucuri de deliciile vietii.
Insa Ohno nu spunea nimic.Situatia care a vazut-o a reusit sa ii lase un gust amar.Era dea dreptul terifiat de tot ce a vazut.Nu putea sa isi inteleaga varul...de ce a vrut sa ia parte la asa ceva?


Nee-chan...e randul tau^^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
uuu...i like it :->
"-Piticule,s-a intamplat ceva? "pitic esti tu :-w
"-La dracu!Greseala mare sa iei fete care au intrecut masura cu alcoolul in masina.Ruj rosu si pe schimbator.Probabil ca a incurcat "obiectele".Spune acesta razand." oh lmao =))
"-Ce dracu e porcaria asta?Imi vine sa vars!E dulce de o sa fac diabet.Ia chestia asta din fata mea si dispari" ...di ce te porti asa ? :grr:
as i said, imi place,si abia astept nextu'. ja

#8
Ghm, "obiecte" :-w. Pe buna ca mi-a ajuns cu rasul pe ziua de azi=)) Cred ca e cea mai buna parte posibila:))

Ok, revenind.
"Aceiasi"-> aceeasi
"vroia"-> "voia"
si nu mai stiu ce am vazut pe acolo... dar astea au fost cam pregnante.

In rest, e destul de superficial, adica, vreau sa spun ca aveti o descriere buna si frumoasa, insa nu e tocmai potrivita, ar fi mers mai putin materialism si mai mult "spiritualism", daca pricepeti. Oricum, exprimarea foarte buna la ambele dintre voi.
Umm... in rest, faza cu cei doi tipi am vazut-o si in Haru Wo Daiteita, daca nu ma insel, ce-i drept putin schimbata, oricum nu va acuz, e o idee destul de buna, dar cam brutala:))
Etoo... sincer ma cam doare capul acum si nu prea pot intocmi ceva incredibil de "logic", asa ca va urez succes amandurora si astept noul capitol de la....naruse, nu?:)

Bine lucrat, see ya both :bye: and keep working hard:)
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#9
I'm back minna , arigato pentru comment-uri ^^ ma bucur ca va place, eu si Lye o sa incercam sa o facem cat mai interesanta ^^ am adus si o continuare ^^


O mare greseala


Ohno se simtea ingrozitor in acea casa. Lucrurile care le vazuse acolo ii provocasera o imensa greata si tot ce isi dorea era sa ajunga cat mai repede acasa. Varul lui in schimb parea sa se distreze, privindu-i pe amicii lui zambind. Ohno observa ceva diferit in ochii reci si o data cruzi ai lui Ryonmaru. Adolescentul putea citi acum multa pasiune si dorinta in privirea varului sau, ce parea a fi un tigru infometat ce tocmai zarise o caprioara. Brunetul incepu sa tremure cand isi aduse aminte de faptul ca mai vazuse acelasi privire in ochii lui Ryo cu o seara in urma cand acesta incepuse sa se poarte ciudat.
-Nagase, inceteaza, spuse Ryonmaru. "Specatorul" meu mai are putin si se scoala in picioare si nu prea are pe cine sa "aplaude".
-Cum nu are pe cine? ii raspunse roscatul, ridicandu-se de pe canapea si privindu-l pe Ohno. E chiar langa tine. Sau poate vrei sa ti-l pregatesc eu?
Blondul nu ii raspunse iar Nagase lua asta ca pe o afirmare ca poate face ce vrea. Ohno se dadu cativa pasi in spate cand Nagase inainta spre el, ajungand sa se lipeasca de perete. Roscatul isi puse mana pe perete exact deasupra umarului sau, oprindu-l sa plece.
-Cum ziceai ca-l cheama? il intreba acesta pe Ryonmaru.
-Ohno, ii raspunse blondul fara pic de interes in voce.
-Dragut nume, spuse baiatul, privindu-l pe Ohno din nou. Deci Oni, ce-ar fi sa ne distram putin?
"Oni? Ce naiba e cu tipul asta?" isi tot spunea brunetul in gand. Incerca sa-l dea pe Nagase de langa el dar acesta il impingea tot mai mult in perete, incercand sa-i descheie nasturii de la camasa si sarutandu-i gatul in acelasi timp. Adolescentul incepu sa tremure si mai mult. Nu ii placea deloc toata aceasta situatie, nu-i placea ca tipul ala incerca sa-l oblige sa faca ceva ce el nu dorea. Dar era mult prea speriat pentru a reactiona. Il privi pe varul lui si observa ca acesta fuma, privind fix peretele din fata lui. Parea oarecum enervat dar incerca parca sa ascunda asta. Ohno si-ar fi dorit ca el sa-l ajute sa scape din ghearele roscatului acela ce parea atat de "infometat" dar stia ca acesta nu avea sa intervina si a doua oara. Tresari cand simti buzele lui Nagase pe pieptul lui dezgolit si inchise ochii. Dar cand baiatul incerca sa-l descheie la pantaloni, Ohno se sperie de-a binelea. Nu se mai gandea deloc la ce facea si il lovi puternic pe Nagase cu genunchiul in stomac, facandu-l sa scoata un tipat de durere si sa cada la podea. Sho si Ryonmaru ramasera parca impietriti iar Ohno sari repede peste Nagase si se dadu in spate, incheiandu-se la camasa.
-Catelul tau musca, Ryo, spuse Nagase, tusind puternic. Ar trebui sa-l dresezi mai bine.
-Nu sunt catelul lui! Sunt doar varul lui si nimic mai mult! Nu ii apartin! spuse Ohno tare. M-am saturat de chestia asta, vreau acasa!
-Acolo si mergem, fii sigur de asta! spuse Ryonmaru, privindu-l rece si apoi intorcandu-se spre prietenul lui. Esti bine?
-Da, e in regula. Stii ca-mi plac baietii care se lasa greu, ii raspunse acesta zambind si ridicandu-se de jos. Ar trebui insa sa-i dai o lectie.
-O va primi, nu-ti face griji pentru asta, il asigura blondul, vorbind astfel incat Ohno sa-l auda suficient de tare.
Acesta abia incepea sa realizeze cat de mult gresise lovindu-l pe Nagase. Probabil Ryonmaru avea sa-l pedepseasca... De ce era el mereu cel pedepsit? De ce toata lumea tipa la el? De ce cu totii il vedeau ca pe un "catel" asa cum spusese si roscatul? Ar fi vrut sa inteleaga dar ii era peste putinta. Dupa ce Ryonmaru a dat mana cu cei doi prieteni ai lui si au fixat o intalnire pentru zilele urmatoare, l-a prins pe Ohno tare de mana, tragandu-l afara din casa celor doi. Ohno i-a privit inainte sa plece si a observat zambetul mieros al lui Nagase. Probabil acesta se bucura ca urma sa o incaseze. Blondul il tinea atat de strans de incheietura, incat Ohno simtea ca circulatia sangelui sau incepe sa se opreasca si il durea ingrozitor.
-Domnule, eu...
-Taci! Nu vreau sa te aud! Nu esti catelul meu, huh? Nu-mi apartii, nu-i asa? Mai vedem noi asta! spuse Ryonmaru, impingandu-l pe Ohno tare in masina.
Pe tot drumul pana acasa acesta se intrebase ce pedeapsa avea sa primeasca. Oare urmau sa fie 10 sau 20 de pumni? Simtea cum intreg trupul lui incepuse sa tremure de teama. Oare de ce era Ryonmaru atat de suparat? Pentru ca il lovise pe Nagase sau pentru ceea ce spusese? Probabil erau amandoua motivele. Si-ar fi dorit ca acel drum sa tina o vesnicie si sa nu mai ajunga acasa dar, cum lucrurile de care te temi cel mai mult tind sa se intample cel mai repede, cei doi ajunsera in doar cateva minute...


here you go ^^ Hope you like it si astept pareri ^^ Randul tau sis ^__^ Saracutul Ohno...cu imaginatia ta, deja imi imaginez ce o sa-i faci...>.> Anyway kiss u all and ja ne ^^

#10
:go: te-0ai oprit la partea interesanta.! Nu imi vine sa cred.Offff!!!
Chiar cand ma gandeam ca o sa vad ce va face ryo cu bietu
ohno.Am o vaga banuiala, cum ca ryo sa suparat.Oare este adevarat ce cred? Si daca da, sper sa fie asa.
Ok acum astept continuarea.Imi palce suspansul.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.266 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.321 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.225 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)