Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Data nasterii si Zodia

14.09.1993-fecioara
cocos de apa in zodiacul chinezesc

17/martie/1992 Smile zodie PESTI in zodiacul chinezesc sunt TU adica zodia IEPURE ..

Data nashterii --- 6 octombrie 1993

Zodia --- balanta, in zodiacul chinezesc cocos >.<

Data nasterii 10 februarie 1993
Dupa Zodiacul European: : varsator cu ascendent in sagetator
Dupa Zodiacul Chinezesc: cocos cu ascendent in tigru
Dupa Zodiacul Indian: apa
Dupa Zodiacul Druidic: cedru
Dupa Zodiacul Floral: floarea soarelui

SUNT NASQTA PE 11 11 1989 65 SI AS VREA SA STIU CAT MAI MULTE DESPRE SEMNIFICATIA ACESTEI DATE.STIU CAT DE CAT DAR AS VREA CEVA MAI AMANUNTIT DACA SE POATE.MULTUMESC

Sloth edit: Pe net, majusculele sunt echivalente cu zbieraturile. Iar in acest nu ceri informatii, ci le dai tu. Te rog modifica postul, sau va fi sters. ^_^

Sunt nascuta pe data de 22 septembrie 1994
zodie:fecioara-balanta??? ...ma lamureste si pe mine cineva cand incepe balanta si cand se termina fecioara ca sa stiu si eu ce zodie sunt 2121unii zic ca balanta incepe pe 22 septembrie altii ca pe 23 altii ca pe 24 WTF? PE cat incepe? sa imi dea un pm acela care stie ...

Daca tot n-am ce face...
Okay, Data Nasterii: 5 Iulie 1994
Zodia: [D]Rac 15 [Ah acum inteleg de ce mi-a zis Denny sau Mitsuke (nu mai stiu) Satana 24)))]

10
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

Mama m-a conceput undeva prin seara de Ajun ca m-a nascut pe 19 Septembrie `94. Asta inseamna ca peste aproximativ 3 saptamani e ziua mea victorie Va avertizez de pe acum ca sunt vreo 5 zodiace mai jos, sunt foarte interesata de tot ce tine de zodii. Au legatura cu ce gandeste fiecare om in parte si imi place sa stiu cum gandesc oamenii 21

European / Chinezesc: fecioara (ascendent in pesti) sau zodia micilor maniaci 24 / Caine (ascendent in caine) Sunt in a 3-a decada deci...
Citat: Existenta limpede si clara, adesea calitati extraordinare. Usor snob, alterneaza orgoliul si modestia si este interesat de parerile celor din jur. 19 Septembrie: Amabil, curios, indiscret.

Romanesc vechi: fecioara
Citat: Omul ce se va naste in zodia Fecioarei va fi nestatornic, cu mult noroc, bun din fire, cinstit si va vorbi minunat. Va avea dragoste mare la haine scumpe si va ajunge om mare. E om cu narav si tiitor de minte, dragalas peste fire si osebit de norocos.

Evreiesc: in luna septembrie, despre fete
Citat: Sunt vesele, timide si amabile, sentimentale si afectuoase. Vocea lor e blanda, manierele gratioase, cauta sa placa si au multi admiratori. Caracterul susceptibil, dar nu stiu sa pastreze ranchiuna. Singurul pacat e ca sunt cheltuitoare.

Floral: Floarea-Soarelui
Citat: Dinamica, expansiva, placuta, iar felul de comportament in societate are un magnetism special. Uneori tiranica cu ceilalti, impulsiva, imprudenta. Se descurca in situatiile cele mai dificile, starnind admiratia celorlalti. Este mereu in centrul atentiei.

Arboricol: Tei
Citat: Personalitate magnetica, dotat cu mult farmec si simpatic. Nativului din zodia Tei ii place sa traiasca din plin si este un mare visator. Are o imaginatie bogata, care il face sa vada viata in roz. De multe ori, reuseste sa le transmita si celor din jur viziunea sa, facandu-i sa accepte totul cu mai multa seninatate.

Data nasterii:22.11.1988(master numbers):ha:
Zodiac european:scorpion(desi mai sunt cateodata trecut si la sagetator pt. ca e exact la limita..adevarata mea natura e a scorpionului4)
Zodiac chinezesc: dragon..mai exact dragon de pamant din cate imi aduc eu aminte3
Zodiac arboricol:frasin
Zodiac indian: pustnic
Zodiac floral:albastrea

Off topic

Aham.. PS:ca tot zicea cineva mai sus de semnificatie
Citat:SUNT NASQTA PE 11 11 1989 SI AS VREA SA STIU CAT MAI MULTE DESPRE SEMNIFICATIA ACESTEI DATE.STIU CAT DE CAT DAR AS VREA CEVA MAI AMANUNTIT DACA SE POATE.MULTUMESC
..totul are lagatura cu numerologia:smart: 11 22 33 sunt cum ziceam master numbers,11 = intuitie, idealism, spirit visator si iluminat
22 = forta puternica, constructor de amploare, conducator,calitatii de medium,constiinta pshica,sensibilitate marita,
se crede despre ele ca poarta influente vibrationale superioare.
Daca ai timp sa citesti despre asa ceva..e foarte interesant:study:
Plus ca a mai aparut acum fenomenul 11 11 si numerele duble...

well...rac in chinezesc cred ca cal dap 26,o6.1996 t




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)