Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dark Blue Photos

#1
Hello! Nu sunt eu cine stie ce fotograf, doar ca am inceput sa-mi tin aparatul lipit de mine si sa fac o gramada de poze. Majoritatea sunt tampenii, dar cateva au mai scapat si nu mi se par chiar atat de dezastroase. Here`s some of them:

Blue tree blood
Sweet morning
The fast and the furious 21
Sunshine
RosePath

Astept critici, bune, rele oricum ar fi.
Buh bye hug
______________

Hello! New pics! Mi-am blocat celalat cont asa ca am "imprumutat" unul nou de la o prietena care nu l-a folosit. Am mai adus cateva poze, ceva mai...diferite. Sper sa va placa si astept comm-urihug
Image 1.
Image 2.
Image 3.
Image 4.
Image 5.
Image 6.

#2
EH am trecut si eu pe aici , fiind vorba de fotografii Imi placea sa'mi fac poze , but voi incepe mai nou sa fac poze naturii xD Ah , but sa revenim xD
Prima :interesant.. si ciudat albastru pe un copac ? chiar foarte buna poza xD saracul copac plange cu lacrimi albastre , sau sange cum spui tu [cica ]
A doua:ce peisaj ....mirific , iti spun , MIRIFIC ...cum se vede soarele printre copaci , si natura asa frumoasa xD
A treia:toamna , frunze , si doi catalusii , tare cute :X superba poza xD
A patra:doamne cat de bestiala poate fi poza :O si cum e facuta OoO wow ..si copacii parca ar fi tata si copilu xD
A cincea:superba poza , superba..floarea , ROZ ;x si soarele care se vede in ceata
A sasea:pff firar imi rup gatul dar te iert pentru ca poza este frumoasa xD drumul parca ar duce la infinit xD si frunzele ..xD
Asa iar acum cele mai noi :
Prima:Ma cam speriu umpic , e tare portocalie poza aia xD lumini multe xD interesanta poza
A doua:t...tot...lumini si portocaliu....da ce e acolo...?mommy
A treia:plante , lumina , poza interesanta chestie
A patra:etoo..i see a girl , esti cumva tu ? cu toata ca poza e cam neclara frumusica fata xD
A cincea:interesant unghi pentru a face o poza xD
A sasea:superb xD
Ei pozele sunt frumoase , tine'o tot asa xD In caz ca mai pui poze , anunta'ma sa dau com xD

#3
Am să vorbesc despre pozele din ultimul tău post, dar nu am să le iau pe fiecare în parte, pentru că sunt foarte asemănătoare fotografiile.
Cred că sunt făcute de ziua morţilor, nu?
Păi, unghiurile din care sunt făcute fotografiile nu te ajută deloc, nu ştiu de ce ai pozat din acele unghiuri. Apoi, pozele sunt mişcate, neclare şi aşa mai departe; nu ai focalizat, nu - i aşa?
Păi, aparatul nu te ajută deloc, ai avea nevoie de unul ceva mai bun, iar dacă e bun înseamnă că nu ştii să-l foloseşti (deşi nu cred că asta e).
Păi, cam atât cred.
Baftă în continuare. xD

#4
Hello!
*ILY Yaoi Maniac* , ma bucur ca iti plac primele poze, celelalte recunosc ca nu cine stie ce, si imi pare foarte rau ca nu am reusit sa surprind frumusetea acelei nopti.
Abbeh. Da, aparatul meu nu e foarte bun, de fapt nu e bun deloc, dar sper ca o sa-mi iau unul mai bun. Eram si un pic obosita, ca m-am gasit eu sa ma duc la 12 noapte in cimitir de ziua mortilor, dar nu sunt nici un fotograf foarte bun.
A mai adus cateva poze, sper sa va placa.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7

____________

Yep, I`m back...ciudat, desi de cele mai multe ori las balta orice pasiune dupa ce imi dau seama ca nu ma pricep, de fotografiat nu ma pot lasa. E un drog mult prea puternic ca sa ii pot rezista...Anyway, here are some new pics:

Pic. 1. Un catel murdar pe care nu il pot tine nicicum departe de apa...
Pic. 2. Footsteps
Pic. 3. Peisaje...
Pic. 4. Peisaje...
Pic. 5. Peisaje...
Pic. 6. Peisaje...
Pic. 7. Sun SpotsSmile

Sper ca o sa va placa, si, chiar daca nu era nevoie sa repet, tot o spun: Unele dintre ele sunt chiar...aiurea, si eu nu sunt un fotograf nici in cele mai marete vise ale mele.

Buh bye:-H
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#5
Am să comentez doar ultimul post.

Eu am mai trecut o dată pe aici şi pozele erau dezastruoase, dar acum ... acum se vede o evoluţie considerabilă. Cătelul ăla e aşa de chiut, pletos şi toate cele. Poza cu tălpile pe nisip arată foarte bine, iar peisajele nici nu-ţi mai sunt, sunt grozave. Şi ultima fotografie îmi place, e foarte foarte reuşită. Cum am mai spus, evoluţia se vede considerabil.

Eh, nimeni nu se naşte învăţat - ar fii culmea -, pe toate le învăţăm pe parcurs. Nu eşti un fotograf, dar poţi fii unul.
Baftă-n continuare !

#6
Hei Smile . Multumesc mult Abbeh. pentru comentariu, chiar nu credeam ca am avansat deloc, ma bucur foarte mult ca mai am sanse sa devin un adevarat fotograf...vise imposibile...

Am adus poze noi, I hope u`ll like them:
Pic. 1
Pic. 2
Pic. 3
Pic. 4
Pic. 5
Pic. 6 Aceasta este facuta cu telefonul, claritatea`i varza, insa imi place foarte mult.

[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)