Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

Cam ciudat...cred ca as face ce as face de obicei, sunt persoana pe care o urasc in fiecare zi 106.

Daca erai un vis devenit realitate...
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

As fi devenit o fabrica de ciocolata [visul meu] deschisa non-stop. [desicur ciocolata cu lapte]

Daca ai fi un cyborg. . .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Mi-as taia venele *laught* Nu, glumesc, as face ce am facut pana acum, as trai.

Daca erai un inger. . .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

As inconjura lumea incercand sa indrum copii care au apucat`o pe cai gresite...sau as lua la bataie niste demoni, ca mai apoi sa pot sa pun eu stapanire pe sufletele pe care ei le poseda 39 ...cred ca varianta a doua 4

Daca erai o farfurie....
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Pai tot ceea ce ar face un ospatar, sau poate nu.106 Ehh, munca nu-i de mine, probabil as lenevi toata ziua doar daca as avea un salariu consistent probabil as servi si pe la o masa, doua. Acum, depinde si de localul la care as lucra.

Next:
Daca erai artistul pe care tu il indragesti...

Nu am un artist, dar sa zicem...
Atunci as incerca sa fac ceva pentru fanii care ma idolatrizeaza. *laughs*

Daca ai fi o ramurica de brad...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

As bate copii cu globuletele-n cap pana nu le-ar mai pune pe mine...i think,ma simnt ingreunat cu ele
Daca ai fi o picatura de sange
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

As cadea intr`un loc pur, dar de unde as putea totusi sa starnesc curiozitatea sau sa ingrozesc cateva persoane, si in acelasi timp sa`mi pun amprenta pe locul in care am cazut.

Daca erai un cuvant...
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Mati auzi cu toti,na-ti mai scapa de mine as sopti tuturor chiar si voua defectele voastre

Dacai fi un deodorant?? (lipsa de idei 21 )
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Ce dracu` pana de idei ai de ti`a venit o asa idee?
Pf...cred ca m`as ascunde la capatul lumii, de teama sa nu ma gaseasca un calator ratacit si transpirat.

Daca erai un concert...
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)