Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ar fi sa fiti in locul altei persoane?

#11
Ei bine intotdeauna m-am intrebat cum e sa fii in locul altei persoane, dar uneori parca te inspaimanta aceasta idee. Daca nu te descurci? Daca faci ceva gresit?etc etc. Dar cu toate aceste lucruri ar fi distractiv sa vezi cum e sa fi altcineva. Mi-ar place sa fiu il locul...hmmm... poate Hayley Williams. As vrea sa vad cum e sa fii o cantareata de muzica rock. Cum e sa traiesti altfel.
Uneori as dori sa fiu il pielea unui designer. E lucrul care ma parioneaza cel mai mult si mi s-ar parea interesant sa vad cum e sa faci acest lucru. Sa-ti vina o multime de idei pentru haine etc. etc. pe care sa le pui pe hartie, iar alti oameni sa le faca. Ar fi minunat!
Poate mi-as dori sa fiu si in locul unei actrite, nu stiu. 106... Ma pasioneaza si actoria si mi s-a spus ca sunt destul de buna in acest domeniu, plus ca e distractiv sa fii mai multe persoane, sa incerci dferite stiluri etc. etc... 5
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

#12
Hmm,cred ca as vrea sa fiu in locul unei vedete pt o zi.Mai ales ca ador muzica si actoria,sunt doua pasiuni de-ale mele.Sau in locul unui pictor.Oricum,as vrea ceva legat de creativitate,imaginatie.Am o imaginatie bogata,asa ca nu mi-ar displacea sa fiu in locul unei persoane care stie cum sa-si foloseasca creativitatea x3.Si,cred ca mi-ar placea sa fiu baiat pt o zi.Sau in locul cuiva care face cosplay :3.Vreau si eu sa fac,dar mama nu e de acord T.T.Cred ca as mai vrea sa fiu un mangaka pt o zi,as face o manga super-buna [da,sigur xD].Cam atat xD
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#13
As vrea sa fiu in locul unui baiat. Chiar imi doresc sa fiu baiat, dar m-am nascut fata20 Si daca as fi baiat cred ca as fi gay si emo:X Si primul lucru pe care as vrea sa il fac ar fi sa merg la sala sa pun niste muschi21 Ca sa aiba la ce sa se uite prosti. Dar as mai vrea sa fiu in locul unei fete care nu stiu cum o cheama dintr-o drama ca sa ma sarute "el", cred ca as lesina.[posturi unite]
Sau poate bill din Tokio hotel, :X cred ca asta ar fi ceva foarte tare. Mai ales sa imi privesc tepi in oglinda. Sau satana 71 Si mai bine un mafiot ca sa ucid fara mila. Ca sa ii privesc pe alti cum se sacrifica ca sa traiasca, cum tarfele si-o trag ca sa nu fie bicuite. (arhh... delirez deja)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)