Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ar arata casa voastra?

#1
Daca v-ati putea construi si decora propria casa/apartament,cum ar fi?Ce culor,ce mobilier,cum arata de afara si cum ar fi inauntru,ce gradina,cate camere etc=):=)
Astept cat mai multe raspunsuri,si chiar idei trasnite(de ex un acvariu urias in sufragerie,o fantana in dormitor/baie):bye:pupic
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#2
Well ... Mi-aș construi o casă cu parter si etaj.La parter să am sufrageria, bucătăria și o baie. La etaj 3 camere și încă o baie.
În camera mea, pereții vopsiți albaștrii. Să aibă un birou, dulapul, o comodă și rafturi pentru cărți. Mobilierul de culoare maro deschis. Patul să fie confortabil. Pe birou să am calculator. Celelate camere să fie vopsite în culori liniștitoare.
Băile să aibă gresia și faianța de culoare albastră. Oglindă cu suporturi pentru cosmetice. Cada să aibă un loc unde să țin samponul, săpunul și gelul de duș.
Bucătăria să fie vopsită albă, albastră sau crem. Mobilierul să fie crem deschis și maro.
Sufrageria să fie vopsită în combinații de galben și portocaliu sau albastru și alb. Canapelele să fie albe. Mobilierul maro deschis.
In casă să am o cameră mică, care să o decorez cu crengi si să o vopsesc in culori liniștitoare. În această cameră, să tin papagalii. Eu am un papagal care crește măricel, dar nu foarte mare și i-aș amenaja o cameră cu crengi, plante și fructe bune de mâncat.
Afară, o curte cu flori și iarbă, o piscină mică și un leagăn.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).























Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  10 Lucruri de facut in casa atunci cand ploua afara Dufresne 24 25.527 10-01-2012, 01:52 AM
Ultimul răspuns: Luzer
  Sunt împotriva voastră -.- yulobo 15 6.478 18-07-2009, 04:49 PM
Ultimul răspuns: hikari marina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)