Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place forumul acesta?:-?
DA
94.12%
48 94.12%
NU
5.88%
3 5.88%
Total 51 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Cum ai dat de AnimeZup?

#11
Pai stiu de mult timp de forumul asta, dar nu am avut niciodata timp sa intru sa ma inregistrez, desi am facut aproximativ toate qiuz-urile^^'. Acum cateva zile mi-am facut cont, si deabea azi m-am apucat de postat xD.
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]

#12
POi prima si prima data mi-a spus o prietena ca e pe animezup si ca e foarte mishto si m-a invitat si pe mine .Nu am vrut sa deja eram zi si noapte pe alt forum. Apoi alta prietena tot asa,si inca unu si inca una nu m-a interesat pana nu s-a oferit surioara mea sa facem un fic impreuna si sa-l postamsi aici .Cam bate vantul pe acolo si surioara mea a cam renuntat la fic dar nu conteaza pt ca eu sunt aici ,si ea e aici(dar mai rar) si ne distram impreuna de minuna indiferent de ce se intampla Smile Lafel cu toti prietenii mei21
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#13
cum am dat de animezup...pai o colega ma punea sa-i caut animeuri pe calculator k al ei era blocat si am inceput sa citesc si eu animeuri...apoi,acum cateva saptamani m-am apucat sa scriu o carte,i-am aratat-o si colegei respective si ea mi-a zis sa ma inscriu pe animezup sa si o postez acolo...de abia acum,insa, mi-a venit ideea sa ma inscriu si sa imi postez capitolele din carte
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#14
Nu prea mai imi aduc bine aminte cum am dat de Zup pentru ca sunt de ceva vreme pe el ei eh..memoria asta ma cam lasa , imbatranesc 24 .
Yeah, deci, cred ca doar cautam ceva despre animeuri pe google si asa am dat de Zup, mi s-a parut frumos si interesant asa ca am zis "de ce sa nu ma inregistrez si yo?" ^______^. Si iata asa am aterizat eu pe siteul asta..21
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#15
cum am gasit site-ul?????pai.....asta a fost acum cred ca vreo 2 ani cand l-am vazut prima dat .Cautsm lectii de japoneza online si mi-a arat mai multe.....ultimul era anime zup .Am dat .am copiat ce aveam nevoie si dupa am cautat mai departe .Atunci nu m-am logat .L-am descoprit din nou cand cea mai buna prietena a mea mi-a spus de un site la care s-a inscris, si avand in vedere ca ea nu se inregistreaza pe nici un site ,m-am inregisrtat si eu la rugamintea ei .La inceput am avut cateva probleme ,dar acum stiu regulile si nu o sa le mai incalc .
[Imagine: gfxd.png]


#16
Poi sa vedeti...
intro zi de iarna ma tot jucam pe net cautam chestii cu anime in special site-uri dinalea faine si sa fie pe romana la care am dat anime sties romania am gasit site-uri cu naruto gravitation si tot felu la caea am gresit 2 litere si am ascris anime bub si mio dat acolo ati dorii sa scrieti animezup si am dat clik si vam gasit mam inregistrat si gata ^^
[Imagine: 2u41wyp.jpg]

[Imagine: panda3t.jpg]

[Imagine: chibi_2158.gif]
Laikou

#17
Intamplator in timp ce cautam ceva pe AnimePlus[h] am vazut la parteneri Animezup si mi-a placut mult that cute little fox si curioasa de fel mi-am zis : < uuu what does that button do ? xD.
Cam asa am ajuns pe aici si aper sa stau multa vreme si sa ma acomodez ^^.
[center][Imagine: 444444.gif][/center]

[center]I know that i'm not a part of your dreams
But time makes me see that it's easy for me
To pray for the truth and hope to achieve
The love that i hope to find
In you...[/center]

[center][Imagine: elflove.jpg][/center]

#18
Pot sa zic ca eu nu ma inscriu in forumuri..singurul forum in care am fost inscrisa era cel al programului A+ (actualul Animax) iar cand s-a inchis si s-a schimbat numele programului am fost foarte dezamagita.Dar hey.. multumita lui nicolici-san sau mai bine zis statusului ei, am descoperit the superduper amazing forum Animezup.Si am zis "De ce nu?".Poate voi putea sa fac aceleasi lucruri care le faceam si pe A+.So in conclusion..i like this forum, chiar imi place.Il ador ^^ este super adorabil Zuppy, moderatorii sunt super nice, userii draguti si toate topicurile interesante.Go Animezup!

#19
Simpla intrebare ... ce am primito din partea ta si la "noi veniti" 10 [ryu] Cum spuneam De pe un alt forum. Cum ca pe unele forumuri [simple create de copii "mici"] la jocuri forum cu quizuri. Si multi au postat quizuri de pe acest forum :X Si prima data cand am vazut, am dat si o tura gratis pe'aci si mi-a placut hug Asa ca m-am inregistrat.

#20
Cum am dat eu de anime-zup prima oara??
Poi vesnicul nostru prieten gugal m`a ajutat. Cautam forumuri anime si am dat de el. Am dat de el acum 5-6 luni dar mi`a fost prea lene sa ma inregistrez.
Apoi mi`a zis Falcon ce forumuri mai are el. Si m`am inregistrat pe el. Daca nu vor fi probleme voi fi online zi de zi^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)