Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Colectii anime

#11
Mi-as cumpara DVD-uri cu anime-uri cu tona insa sunt scumpe...asa ca prefer sa le iau de pe net. Ce am acum pe DVD: Final fantasy III, Kuroshitsuji sezonul 1, Kuroshitsuji sezonul 2, Kuroshitsuji OVA 1, Ciel in wonderland partea 1...nici macar nu stiu daca a aparut a II a, Wellcome to the Phantomhives partea 1, Gravitation OVA: Lyrics of love ( dar nu mai tin minte unde am pus-o) si cam atat.....vreau sa-mi iau cat de curand un set de DVD-uri ca sa trag pe ele...mai multe ( Chrno Crusade, Wolf's rain...poate si Junjou Romantica)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#12
NECROOOOOO THREAD ATTACK!

Eu intentionez foarte curand sa incep sa-mi fac o colectie de filme originale si filme anime BluRay. Pe moment am doar Paprika pe DVD care l-am luat la un moment dat de la o lansare de revista. Foarte bun filmul, il recomand.

In colectia personala am cred in jur de 300-400 de DVD-uri anime care am de gand sa le migrez pe cateva HDD-uri externe mai sanatoase si sa ma descotorosesc de DVD-uri dupa aia. Ma gandesc sa le donez si pe acestea oricui ar fi interesat sa mi le ia de pe mana la vremea respectiva (cand am migrat de la CD-uri la DVD-uri la fel am donat cateva sute de CD-uri cui era interesat).
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.244 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)