Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cine e Syryus?

#1
Da, bun, am aparut deodata p-aici si am inceput sa schimb chestii. Recunosc.
Asa ca imi fac si eu topic aici, desi cred ca mai am unul pierdut pe undeva, ca sa stie si lumea ce-i cu mine, pentru ca vazui pe cineva ca intreaba cine sunt.

In primul rand sunt baiat. Singur. Dar nedisponibil, pentru ca tintesc sus (la Aly adica). Am 23 de ani si o pisica alb cu negru. Sunt de prin Suceava si nu ma mut.
In al doilea rand, sunt foarte antisocial, sarcastic si lenes. Probabil de asta nu ma stiu/plac prea multe persoane. Am o cariera ascendenta de geniu neinteles.
Am activat ceva timp pe forumuri anime (manga-anime si anime-empire) de unde si cunosc putinii prieteni pe care ii am pe aici.
In al treilea rand, ma pricep la ceea ce s-ar putea numi programare web, webdesign sau alte denumiri care ma lasa rece pentru ca eu numesc chestia asta doar 'coding'. Nu stiu sa fac lucrurile atat de bine ca Flaw, dar am sa incep cu lucruri mai mici asa incat sa nu am dificultati.

Acestea fiind spuse, pentru cei care tot nu stiu cine e Syryus, am la profil id-ul de mess.
Peace.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Syryus!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Nu prea te-ai remarcat prin caracterul tau antisocial... nu am schimbat nicio vorba, dar pari destul de prietenos. Sarcastic?! Nu stiu, nu ma bag inca aici. Lenes? In niciun caz. Tu ai depus o mare parte din munca pe forumul asta in ultimele zile.
Bafta la tot ce faci; lucrezi bine. Nu te laud prea mult ca ti-o iei in cap.

#4
Pe langa geniul in - sa folosesc denumirea ta - "coding" care te-ai dovedit a fi - nu ai cum sa infirmi asta 21 - iar pentru asta trebuie sa fii mai mult decat apreciat, pentru mine mai esti si tipul care a avut bunul simt sa ia initiativa in ceea ce priveste votarea in concursul nostru de proza fantastica. Da, am o problema cu asta. Si nu cred ca sunt singura. Oricum, pentru asta si pentru tot ce ai facut in ultimele zile din acest forum, ai tot respectul meu.

Eu te stiu pe tine, de pe a-e 9. Da' tu nu ma stii pe mine ca's mica si lenesa si nu prea activez pe acolo. Nu ca aici as face-o prea mult.

#5
Biersack hon, you don't know him like I do 24.

Auzy Sy, hai facem un duel oratoric pe tema religiei. Ce zici? Imi e dor sa ne certam, desi ma enervezi zilnic.

Ahaha, thanks for coming to our aid, can't wait to see you, no pervy stuff in Cyber's car 33 hug
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Si e foarte... cum sa zic sa nu ofensez... comicar? Nu-l prea credeti pe cuvant 21)

Ah da Lia, stabiliram odata culorile alea? Ma doare capul numai cand aud de ele...

#7
Sybro, daca nu vii la Eluveitie, AI KEEL IUUUU!

[Imagine: tumblr_lmgvmsTdFo1qd1l9ho1_500.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hy im new ! pe cine pacalesc?-.- RickyDbZ 1 1.784 29-08-2008, 01:36 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)