Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chatul

#1
Cand incerc sa ma conectez pe chat imi scrie asta
Warning: include_once(inc/func_login.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 3

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'inc/func_login.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 3

Warning: include_once(inc/func_qz.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'inc/func_qz.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 4

Fatal error: Call to undefined function login() in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 13


A litle help please? x_x

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#2
Ok, cred ca stiu ce are. Rezolv diseara, cand ajung acasa

#3
liar!

#4
Liar? lol eu m-am referit ca mie nu-mi merge..de unde sa stiu daca va merge si voua sau nu? o_o

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#5
tan zicea ca Flaw e liar, Virusel XD.
bla bla bla the wind of change blows straight into the face of time bla bla XD
[Imagine: iK6og.jpg]

#6
Tocmai l-am reparat 10
Oarecum... Nu imi place cum arata, o sa refac si design-ul

#7
Cand?

#8
Ieri seara. Am refacut dupa aceea si vechiul template si l-am portat pe cel de pe forum

#9
Ma refeream cand o sa refaci design-ul... nu cand l-ai reparat... lol




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)