Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cereri de medalii - Top posters

#21
medalia mea pt 100 de posturi ? 5
yep yep am avansat si eu hihi ce numai voi? 21

#22
Si eu am 150 Smile si ceva de posturi Smile si fara warn Smile ce am avut cu warn am corectat 4 ..
Si sunt numa de cateva zile 4 .. 3 remeber my name 21 ..
Si sincer nu am facuto pt medali 21 .. eu am postat peste 10.000 Smile de msg pe mai multe forumuri nu dau nume ca nu are importanta , dar am vazut ca uni au intrat doar ca sa vb hmm de aia e forum ca sa postezi nu numa sa citesti si sa iti dai cu parerea ..

#23
Eto eu am deja 100 de posturi, cand puteti sa imi puneti medalia 4.
Am avansat 4.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#24
Si eu am 101 de posturi. 8
Va rog, medaliuta. 108 8 24)
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#25
hehe ^^
Deci am peste 100 de posturi ..so can I have my medal please xD? 5

#26
Si eu am facut peste 100 de posturi. Defapt chair peste 200 vreau si eu medalie...imi dati si mie?Arrigato gozaimasu!

#27
as putea sa primesc si eu o medalie pentru 100 de posturi ?
si pentru cei care au postat la sectiunea fanfiction?
eu vad ca am respectat conditile cerute ptr a primi cele 2 medali Smile
multumesc anticipat.

#28
Hop si eu pe aici cu niste propuneri de medalii. Ar trebui sa faceti un concurs si pentru lucrat in ps, adica sa le da-ti o semnatura sau un banner sau ceva cu o anumita tema si care face cel mai frumos(sa existe un juriu) sa castige o medalie , si sa aiba loc in fiecare luna sau o data la 2 luni ceva in genul
Apoi o medalie ptr cel mai activ scriitor? Sa se acorde cuiva care a scris cele mai multe si reusite fic-uri! Sau cel mai talentat scriitor sau cel mai popular scriitor, sa fie un poll si sa se voteze ce scriitor le place mai mult membrilor...ceva in genul?
Sper ca am ajutat ! ^^
[Imagine: amesiggie.jpg]

The bitterest feudes are always labours of love

[Imagine: itachisig2al4.png]

#29
Gata, am acordat medaliile celor care nu primisera inca, imi cer scuze pentru intarziere si sa ma anuntati daca am omis pe cineva.

@Kita: De obicei, sugestiile pentru medalii se fac la acest topic 4
Pentru scriitori avem deja concursul de fan fiction, iar cei care castiga primesc si o "medalie de aur", pe langa premiile oferite de Mangashop.
Ar fi totusi o idee sa facem niste poll-uri la fan fiction unde sa se voteze cei mai populari scriitori si cele mai bune ficuri 39

#30
Flaw A scris:Ar fi totusi o idee sa facem niste poll-uri la fan fiction unde sa se voteze cei mai populari scriitori si cele mai bune ficuri

Cei mai populari scriitori - e ca la scoala =___= x e cel mai bun, y se simte inferior...
Sfat: Nu fa asa ceva :10:
Edit: Btw, de ce crezi ca am facut eu toata harababura aia atunci? xD Ma simteam inferioara... Ca si cum superioritatile erau ei tot ce era important 105

Cele mai bune ficuri - Intr-adevar, ar fi fain ^^ Dar 39 Cel putin 15 useri sa dea rate, ca apoi... mdeh 78
Fa ce vrei, dar >.< asta-i sfatul meu =^^=



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sistemul de medalii Syryus 2 4.865 22-03-2013, 05:24 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)