Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai prost d.a. Jetix

#41
Orăşelul leneş este cea mai mare tâmpenie. Ştefania şi Sportacus sunt reali şi trăiesc cu nişte păpuşi. Cât de cretin poţi să fii să priveşti aşa ceva. Şi mai e şi ăla rău.
Iggy Airbuckle sper că am zis bine. Mi se pare absolut handicapat. Pe bune. Este absoult groaznic.
Dragonul american. Poate sunt eu idioată, dar categoric nu suport să îl ascult pe ăla cum zice "YO!!!". Sau cum el şi bunic' sunt dragoooni. Şi cum Rose îl iubeşte atââât de mult, numai că ea fiind fată Vânător, nu are voie. Cretin.
Jimmy Cool. Scârbos.
Monster buster club. Poate că mă uit ca o apucată la desene, da' n-am ajuns în halu ăla.
Power rangers. 24. LOL. Repede! Aranjaţi-vă telefoanele şi chemaţi puterea spre voi !!!
Hannah Cretina. Sper că nu mai e nevoie să menţionez şi de ce.
Mikey Mouse . Am urmărit un episod. Doar UNUL. O nu!! Am pierdut puiul . Strigaţi toţi piu ! piu ! piu! să vină înapoi. *pauză 2 minute că să strige toţi copii fără creier piu piu*. Apoi, Mikey continuă : Bravo! Uite puiul! Acum , să strigăm altceva.
Many Iscusitul şi uneltele miraculoase!!! Ciocănelul şi alte tâmpenii...
Kid vs. Kat. Dezgustător

Ar mai fi, dar la ora asta nu prea îmi vin în minte...
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#42
Iggy Arbucle vad ca e urat de lume, nu gluma.
Nici mie nu imi place deloc 47
A da sau Oraselul Lenes, 3 oameni si restul marionete, yucks patetic!
Pucca, incerca sa-l sarute pe Garu, dmn 29.
Sau Shuriken School, tampenie! mie nu mi-a placut.
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#43
Mickey Mouse era chiar retard; sau mai e, parcă îl luaseră ăia de la Disney. w/e Cum să îţi baţi în halul ăsta joc de Mickey Mouse [ mă refer la desenul vechi; jos pălăria, compania Disney a avut momentele ei bune ].
Comparaţi:
http://www.youtube.com/watch?v=Ctan-2Lzv3E
http://www.youtube.com/watch?v=wgExrMZmt...re=related
Ăh, ar mai fi Orăşelul Leneş. God, împuşcă-mă, dar eu nu vreau să văd un copil şi o ditamai matahala zbenguindu-se printre marionetele ălea. Şi geez, erau atât de stupide; mâncaţi fructe, faceţi sport; yeah right, să vezi că şi fac întocmai copii ăia de se uită . .
Cu Iggy nu înţeleg ce aveţi; era bun dimineaţa când te trezeai buimac şi deschideai televizorul. Nuci Caju !11oneone lolwtf
Kid vs Kat îmi plăcea; pisica aia parcă era posedată.
Monster Buster Club - să zicem că eu am convingerile mele. Nu ma uit la desene 3d T___T. Ori e desen făcut calumea, ori nu mai e deloc.
Power Rangers - din nou, wtf ?! Ce pot să înţeleagă copiii din aşa ceva? "Ăh, mami, uite ! Vreau să ajung un Power Ranger? Po~t, pooooot? "
Manny Iscusitul - ăh, toate uneltele lui; ciocan, şurubelniţă etc. Laaaaaaaaaame.
A mai zis cineva pe aici de Copiii de la 402. Da, ălea erau vremuri bune. God, Jessy era genial. Şi Ce-i cu Andy, Viaţa lui Louie & Co.
"Louie, ia-ţi familia şi fă trei ture"
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#44
Oraselul Lenes :Wtf cine-s aia ma? Un milion de marionete si 3 oameni22 Prea nasol21
Mi-e dor de Copii de la 402 sau Viata cu Louie...: "Bataile cu zapada erau atractiile principale.Dar era de rau daca primeai un bulgare in ureche ,, Auuu!Ce? Nu,nu plang...eu merg in casa,, Si chiar daca erai lovit in ureche...tu schiopatai21 Oricum tata stia ce se intampla si spunea:,,De ce schiopatezi Louie? Iar ai primit un bulgare in ureche?" 21 Prea tare faza asta de inceput21
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#45
ce? oraselul lenes e urat?
ala a fost preferatul meu
si sa precizez ca nu are ce cauta aici, ca nu e desen animat.
ce nu mi-a placut mie era unu dar am uitat care ma enerva pe mn 39
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#46
Iggy Arbucle - mi-a placut.
Pucca inca imi place.
Super Robot Monkey Team Hyper Force Go - mi se pare dragut, chiar dragut. 5 Imi aduc aminte cand eram mai mica si ma uitam si ma "minuneam". 21
Oraselul lenes - imi placea o data. Mi se parea ca e educativ. N-am nici o problema cu el. XD
Hannah Montana - eh, aici nu pot zice multe chestii. 65 Nu-mi place, defapt, imi placea o data, dar... frate, e atat de... nu gasesc cuvantul (deci, in lista mea cu "Cel mai prost d.a. Jetix").
Mickey Mouse - imi placea cel vechi. 46 Asta nou e cam *formulare, formulare* stricat, s-a stricat. T.T
Power Ranger - o intrece pe Hannah Montana. Serios. T.T Ma credeti sau nu nebuna, asta e primul in topul meu. Baga si ei niste fum si bang, ala e pe jos, se ridica. Vaaaaai! Se tine de mijloc si schiopateaza, dar salveaza situatia si apoi e teeeaafar~! Pam-pam! Ce pot spune. T.T Cel mai 'cul' desen animat, nu? :[ Se strica vremurile, chiar se strica.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#47
deci fac lista aici:
ba iggie imi placea,eu ma uitam ca sa fac misto,haideti macar fetele lor idioate erau amuzante.21,pe bune si imi placea de castorul ala,care era asa sec.
Asa,lista cu alea naspa:
alea cu maimutele...alea robot.ma rog cum dracu se numeau...erau cam boring29
kid vs kat,actiunea e cam aceasi,o mierleste ori copchilu,ori matza.deci tot aia
sa-mi mai aduc aminte39
pai,era ala capitanul flamingo.prost de bubuie,m-am uitat la intro si dadea cu capul de un copac.lol ce prost24
lazy town castiga premiul,adica prostie mai mare,pe bune,ma enervau cu melodia aia de kkt bing bang nush cum,si ala tot sarea si traia in balonu ala.mereu imi imaginam k il sparg si k o calc pe aia cu masina24))
cam atat,daca imi aduc aminte inca ceva dau un editSmile
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#48
Power Rangers-Aaaa Stupid?Nu mi a placut niciodata

Lazy Town-L as recomanda copiilor intre 1 si 7 ani-e un desen educativ but conceptul lor mi se pare deja agasant.Fructe/Legume&Sport in sus,Fructe/Legume&Sport in jos...Fructe/Legume&SportFructe/Legume&SportFructe/Legume&SportFructe/Legume&SportFructe/Legume&SportFructe/Legume&SportFructe/Legume&Sport *____*.
Mi se pare cam jalnic si plictisitor.

Micky Mouse
-Asta era pe Jetix?Nu stiu...Dar cel de pe Disney e oribil!!E un desen clasic si asa trebuie sa ramana.Si daca tot l am bagat pe Micky Mouse,bag si tot Disney Junioru'[scuze,stiu,nu e Jetix]

Shuriken School-Aveam o treba cu vecinul meu Alex.Ii ziceam "Scoala ÅŸoric " 24 Mi a placut la inceput dar nu tinut mult.Totusi nu pot zice ca e un desen de "sa te dai cu capu de pereti cand il vezi".

Urban Vermin-Inexistent.Invizibil.Fara rost.Cretin.Plicticos...Nu stiu cum l as putea descrie.

Kid Vs Kat-Doamne!!Asta a devenit exasperant si poate intra usor la catergoria "desen de da te cu capu de pereti".

H20
-Si asta poate intra usor la catergoria "desen de da te cu capu de pereti".Mi a placut un timp.

Jimmy Cool
-Imi aduce aminte de Kick Buttowski sau Finn&Jake care sunt si ele cam varza si ciudate 0_o.

Monster Buster Club
-Asta imi aduce aminte de Angelo e cel mai tare si un pic de Team Galaxy.E ingrozitor!Il urasc.

Inlocuitorii-Nu l tin minte.Tot ce stiu e ca l uram.

Sonic X
-La fel ca cel de mai sus~din tot sufletul.

Cam astea sunt.Vad ca multi au ceva si cu Iggy Airbuckle si Super Robot Monkey Team Hyper Force Go(OMG Am retinut 0_0).
Eu sincer n am nimic cu porcul ala si nici cu maimutele(in afara faptului ca desenul are un nume cat un carnat..ba nu..cat casa de lung).



Sunt,totusi,si desene care chiar imi placeau :Spioanele,Pucca,Ying Yang Yo( omg 21 ) ,Witch,Spiderman,What's with Andy,Tutenstein,Viata cu Louie,Copii de la 402,Familia Tofu,In mintea lui Bobby si restul care mai erau difuzate si inainte de Jetix,adica pe Fox Kids.
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#49
Cum de am ratat topicul = ))).

Oraselul Lenes: Pe mine ma apuca rasul numai cand ii vad peruca fetei aleia = ))). Si dansul ala ciudat de la sfarsit O___O Si au niste haine tare ciudate, la randul lor. Au aparut si episoade pe dvd-uri si se vand la ziare. Toata lumea cumpara O_O
Monster Buster Club: La inceput mi-a placut : | Dupa a inceput sa ma enerveze rau de tot.
Kid vs Kat: Doamne, numai cand aud genericul " KID VERSUS CAT", cum tipa nebunul/nebuna aia din generic, ma apuca nervii.
Jimmy Cool : N-am inteles niciodata desenul asta.
Dragonul American : Toata lumea in scoala canta "Dragonul American" : | L-am urat inca de cand a aparut.
Phineas si Ferb: Multi il iubesc, eu il urasc. Nu mi-a placut niciodata desenul. Grafica lasa de dorit, fiecare episod e ciudat in felul lui. Singurul episod care mi-a placut a fost atunci cand au chemat trupa aia sa cante pentru aniversarea parintilor lor. SINGURUL : ))
Capitanul Flamingo : O, god, ce baiat : )) Flamingo xD Alt nume nu gaseau si ei.
Power rangers: Telefoanele alea erau foarte interesante = ))
Hannah Montana : Eu am vazut doar primul sezon.
Super Robot Monkey Team Hyper Force Go: Mi-a placut doar melodia : )).
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#50
Poi cele mai tampite desene erau Jimmy Cool ,Monster Buster Club,Oraselul Lenes(cel mai idiot stupit si plictisitor dintre toate!!!),Micky Mouse ala nou(si asta anost si plictisitor ,imi vine sa ma dau cu capu de pereti cand il difuzeaza!!),Capitanul flamingo(o tampenie) si mai sant dar nu mai scriu ca ma enerveaza pana si numele lor!
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.636 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.945 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.283 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)