Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#41
Mie cel mai mult imi plac sucurile naturale....
1.Prigat
2.Cappy
3.Sprite
4.Fanta
5.mountain dew :X

#42
Vreau cola!!!...asta vreau!...da nu prea am voie...mrr..asa k..etou...etou..imi mai place..prigatul de piersici...siropurile de zmeura,visine ,capsuni care le fac cu apa...sprite......cherry cola..8... cola cu scortisoara..8.....si..si..nu mai stiu..-__-
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#43
hmm... sucuri preferate : cappy
pepsi
fanta
prigat
nestea
mountain-dew
sprite
si pe ultimul loc coca-cola
''Girls are like apples, the best ones are at the top of the trees. The boys don't want to reach for the good ones because they are afraid of falling and getting hurt. Instead, they just get the rotten apples that are on the ground that aren't as good, but easy. So the apples at the top think there is something wrong with them, when, in reality, they are amazing. They just have to wait for the right boy to come along, the one who's brave enough to climb all the way to the top of the tree..."


#44
mie imi place cappy portocale...
e pref meu...si mai e si coca-cola
[Imagine: durararasig06small.jpg]

#45
Categoric, Coca-Cola ... Light, cu zahar, nu am prea multe preferinte, doar sa fie Cola.... sau Pepsi.

#46
Coca-Cola...Sprite...Prigat de portocale...Cappy portocale...cam atat
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette

#47
Cola clar. Nu ma impac cu alte racoritoare. Nu e cola, e apa plata! Despre celelalte nu le pot imparti intr-un clasament intrucat nu consum ...
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

#48
Sucul meu favorit este Fanta pentru că îmi plac portocalele combinate cu acizi :3. Şi Coca-Cola sau Sprite sunt bune, dar la Sprite ceea ce mă lasă curioasă e " Cum naiba e alb? Adică ei pun apă + acizi sau ce? " În fine.. Fanta Force!!
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#49
Hmm.. o.o Atatea sucuri preferate.. xD
En fin, cred ca prefer mai mult Coca-cola, Pepsi sau 7Up. ^^ Trebuie sa mentionez ca urasc sucurile naturale, mai bine beau apa plata. : ))
Si well, da.. Stiu ca cele acidulate nu-s bune pentru.. corpul uman, si totusi.. Oamenii intotdeauna incearca ce-i nou si periculos. .. :]]

#50
Pot spune că `` Pepsi `` e preferatul meu, deşi nu beau prea des. Motivul pentru care îl prefer este : cofeina xD.
`` Nestea `` ar veni pe locul doi, chiar dacă îmi place să-mi fac ceaiuri acasă şi nu să cumpăr 106.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)