Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

Bicicleta -> desi nu e rapida, consuma putin, folosita pe racoare vara e perfecta, si mai faci si sport.
Mhahaha

internet vs televizor.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

Is like saying
4chan vs manipulare in masa si bear grylls
However I'll chose internet because lebron Lebron

british tea vs normal tea
(Icantdrinkmytea,john vs Ikentdrinkmyfakingtea,bob)
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Normal tea pentru ca cel britanic imi da fiori de fiecare data cand il beau...Nu stiu de ce dar ma sperie...

Spania vs Olanda
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

What do they have in common. Olanda. Pentru ca nu e asa de calduroasa, pentru ca oamenii (cel putin cei cunoscuti de mine acolo) sunt simpatici, pentru ca Amsterdamul e superb si pentru ca e o tara care promoveaza destul de mult libertatea si egalitatea din mai multe puncte de vedere. Are un punct in minus cu limba aia imposibila. Spania e... meh, not exactly my dream country.

Sa ramanem la geografie totusi. Europe or over-the-ocean? (studiu, lucru, trait, impresii, orice)
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Hm... nu am preten?ii cand vine vorba de asta, dar cum trebuie s? aleg, s? spunem c? Android (m?car aici stiu despre ce-i vorba)

Chitar? acustic? sau chitar? electric??
[Imagine: tumblr_m9maxj6g8R1qe815jo1_500.gif]
Bite he hand that feeds
Tap the vein that bleeds
Down on my bended knees
I’d break the back of love for you

Voi alege chitara acustica, pentru ca in primul rand este un instrument muzical mai melodic din punctul meu de vedere, care emotioneaza mai mult ascultatorul decat cea electrica, iar in al doilea rand pentru ca este un indicator mai bun al talentului artistului....daca poti canta bine la una acustica, o sa reusesti sa o faci si la una electrica electrica destul de usor, insa reciproca nu e mereu valabila.

Daca tot suntem la capitolul muzica: J-pop sau K-pop?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

J-pop, e mai epic.

Next: cu par facial sau fara? (Am mai postat-o o data si nu mi s-a raspuns) pentru fete: cum prefera sa-l poarte baietii si pentru baieti: cum il poarta ei.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.


Tenisi all the way xD sunt praf in pantofi si pasesc asa cum paseste o rata. Cred ca am purtat pantofi de vreo zece ori, maxim in toata viata mea. Gasesc tenisii mult mai comfortabili si port pantofi doar atunci cand chiar e nevoie, o petrecere, o nunta, etc etc. Plus ca tenisii sunt mai ieftini si ii poti colora cum vrei tu. Concluzie: tenisi all the way, dude xD.

Next: Caine sau pisica?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)