Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Pai.. m-as duce fain frumusel si as incerca sa explic celui care m-a exmatriculat / concediat din acel loc. Daca nu e vina mea, trebuie sa-mi fac dreptate nu ? Daca nu as rezolva nimic.. as incerca sa-mi gases alt job sau alta scoala.. Desi nu cred ca ar mai fi la fel.
Next : Ce ai face daca ai dezamagi un bun prieten ? .. Pe care il consideri ca pe un frate / o sora ? 22 [ Nu va doresc asta 22 ]

sincer ? as plange ........... 20
Next :
Ce ai face daca ti s-ar strica pc-ul ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

ohhh, azi dimineata nu s-a mai deschis pana acu pe la 6-7. am crezut ca innebuneeeesc o.O dar din fericire l-o rezolvat soramea. nu stiu cum dar slava ceruluuuui. ok, revenint la intrebare xD cred ca as innebuni. am atatea pe el.. tot felul de idei de-ale mele, messul, poze, si Zup-ul x_X nici nu vreau sa ma gandesc.
ok, next q. : ce ai face daca telefonul tau ar lua-o razna si ar ataca lumea? xD [cum spune mama: numa la porcarii ma gandesc deara xD]
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

Pai sincer l-as chema pe Betmen sau Superman in ajutor21 Eu ce sa fac? Eu o mica, pispirica sa opresc un telefon gigant [e mare nu?]. Mama, dapai cand o sa ma sune cineva.O_O, O sa rasune melodia lui Evanescene in toata Caleea Lactee 21

Next: Ce ai face daca din greseala ai cadea cu capul in wc?21
[Imagine: Hm757.png]





m-as ridica repede si mi-as baga capu sub dus.. si n-as povesti la nimeni faza asta xDD bine, defapt as spune lumii si probabil ca as rade si eu de prostia mea 21 sa stii ca ar fii posibil 22 mi se intampla des sa scap tot felu de chestii in wc, cum ar fii piaptanu, pahare, toata hartia igienica, prosopu, bomboana pe bat 20, telecomandaaa xD deci n-ar fii imposibil sa-mi scap capu 24 la cat is de bleaga xD

ok, next : ce ai face daca ai putea zbura pt o zii?
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

ar fi super , as zbura neincetat , si nu as mai intarzia la scoala 21 so , cine stie ce as face , probabil as fi acuzata de vrajitorie in evul mediu 21
Next : Ce ai face daca ai putea fi in corpul altcuiva pentru o zi ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Vai,cred ca as face cele mai stupide si nebuneti cesti.As sari cu parasuta de pe Everest .as inota cu rechini.As dansa goala in mijlocut New York-ului.Si as mana o multime de dulciuri.Mai exact as baga in mine ca sparta 71
NEXT:Ce ai face daca te-as intreba daca vrei sa fi iubita mea?Clar..sunt fata..deci iti imaginezi!!!15


M-as uita la el ca la curci si l-as intreba ce are in capatana aia ca vad ca nu ii foloseste la nimic 21 . Nu-i logic ? 21
Next : Ce ai face daca cineva te-ar pune sa sari de la 100000000 de km fara o parasuta sau ceva ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

O doamne.As sari bucuroasa.Deci iubesc adrenalina,I-as multumi de un miliard de ori caci...este unul din visele mele!OMG-ce vise am si eu nu?^.^

NEXT:Ce ai face daca te-ar rapii extraterestri? 15


ar fi super 4 probabil i-as captura si studia , la cat de stintifica sunt eu , sigur asta as face , si as intra in istorie pentru descoperirea extraterestrilor ............. probabil acum par o fata obsedata de stiinta dar de fapt iubesc misterul 4
Next : Ce ai face daca ai avea o sora cu jumatate de norma care sta fara sa faca nimic ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)