Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Zuppy12 Altceva?! WTF, no way, ma poate pedepsi cat vrea, hell no. Altceva nu mai vrea? Sa ii fac baie, sa il spal pe spate, etc etc. Aiureali
Next: Ce ai face daca Finny te-ar strange in brate si ti-ar rupe cateva coaste?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Zuppy03 As intra in spital? Asta e... poate ca fericirea lui face ravagii dar asta e21
Next: Cfd Seby-chaan ti-ar spune" te iubesc" Apoi o lacrima i-ar cadea pe obraz...
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Zuppy03 OMG, as ramane socata! Sebby sa-mi spuna te iubesc? :chuu: si sa mai si ii curga o lacrima?
Cred ca as fii cea mai fericita! L-as lua in brate si l-as saruta~ 71 Si daca el raspunde la sarut, atunci, nu l-as mai lasa pana dimineata 24
Zuppy04

Next: Ce ai face daca... Finny ti-ar cere ajutorul in gradina, sa cumparati seminte, apoi sa le plantati si sa tundeti trandafiri, si sa va udati cu furtunul avand in vedere ca e vara15?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

Whiiiiii FUN !!!!!
Am cumpara seminte, apoi le-am planta apoi am tunde trandafirii si abia apoi, dupa ce toata treaba ar fi gata, ne-am uda cu furtunul. Bineinteles i-am chema pe toti din conacul Phantomhive sa ni se alature, noua si distractiei, ne?

Next: Ce ai face daca Ciel l-ar inlocui pe Sebas-chan cu tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Oh, Ciel te ador. Ooook : )) I-aş spune să-l ţină pe Sebastian ca...ăăh, asistent al meu *laughs*. Totuşi, nu cred că as rezista, cuz` , you know, it`s hard to be Sebastian 15 but it`s cute ^^"
Eh, dar aş accepta, şi aş ţipa, şi l-aş îmbrăţişa pe Sebastian, aşa, de adio : )) Şi lui Ciel nu i-aş mai da drumul . . . xD

Ce ai face dacă Sebastian, well, ar vrea să-i fi parteneră la un bal ? 15 [ la boys e aceeaşi întrebare ] : ))
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







As accepta of course *giggles* :X Mi-as cauta cea mai draguta rochie, as incerca sa fiu cat mai seducatoare 15 si... *ummm* cred ca as lua niste lectii de dans 21

Next: Ce ai face daca ai observa ca Ciel roseste de fiecare data cand esti tu prin preajma? 105
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


Sincer ? M-aş duce să-l întreb dacă mă place : )) Pentru că asta e reacţia mea când plac pe cineva * laughs* . Şi dacă răspunsul ar fi afirmativ. . . Ehm, m-aş înroşi şi eu : ))

Next : Ce ai face dacă Grell ar vrea să te sărute ?
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Grell OMG! :O ... Zuppy03
Ahh.. de s-ar intampla asa cevaa! Normal ca as accepta, ba chiar as sarii eu in bratele lui si i-as da eu un sarut de mama-mama 21 asa sa nu mai aberez. Il iubesc 21! declaratie virtuala 21 ma rog, si normal ca as accepta indiferent de ce ar vrea Smile.
Da am zis-o!

Next: Ce ai face daca Ciel ti-ar face avansuri? 15
HOT. SEXY. and POWERFUL.

1. As intreba: Nu sunt cam mica, batranelule. ( I mean, din cate tin minte ciel era nacut pe 14 decembrie o mie otu sute si ceva)
2. Daca raspunde "nu" il las sa faca avansuri in continuare. ( recunosc: il prefer pe alois)

next: Ce-ai face daca ar veni Sebas- chan la tine si te-ar ruga sa-l ajuti sa-l omoare pe Ciel?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

As spune NU direct. Cum sa il omoare pe Ciel ? 108 .. Geez, niciodata si mai ales sa fiu complice cu el pentru asta? never!
Nici daca ar face o faza d'aia de te da pe spate! 33

Next: Ce ai face daca, Grell te-ar invita intr-o calatorie in Franta? Ce vei face acolo? 15
HOT. SEXY. and POWERFUL.




Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)