Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Ma casatoresc cu Ikuto(shugo chara) ii dragut si el
Il ignor pe Sebastian Kuroshitsuji nu am nimik cu el
Si o ucid pe Izaya Durarara pentru ca nu mio ramas alta optiune
Next:
Kelpie(earl and fairy),Matsumoto(bleach),Kaname Chidori(Fullmetal panic)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Il ucizi pe Izaya??? Clar nu sti cine e 24)

Asa...ma casatoresc cu Kelpie 38.In fond este singurul personaj care mi-a placut din acel anime.E atat de masculin si de hotarat si de sexy.Un armasar adevarat...la propriu : )).Apoi o ignor pe Chidori.Nu am vazut animeul, decat vre-un ep sau doua, dar o stiu.Si chiar mi-a placut personalitatea ei. Si o omor pe Matsumoto.Nu stiu cine e, asa ca n-am regrete.

Mina Tepes [ Dance in the vampire bund], Hibari [Katekyo Hitman Reborn], Frau [07 Ghosts]
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Lets see...

Cred ca ma casatoresc cu Hibari...Mi se pare dragut, desi nu il cunosc prea bine si in plus imi place mutra lui :3.
O ignor pe Mina fiindca...nu stiu de ce dar numele de Tepes ma duce cu gandul la vampiri [chiar are o treaba cu vampirii nu? dar nu stiu care] si da, eu nu sunt in stare sa ma apropii de un vampir nici cu un deget fiindca ador vampirii [nu chiar totit, dar fata asta are mutra simpatica]
Si se pare ca il voi ucide pe Frau din 07 Ghost...N`am nimic cu el, numai ca aramas ultimul de pe lista XD

Next: Hitachiin Hikaru [ Ouran High School Host Club], Kaname Kuran [Vampire Knight] si Kotonoha Katsura [School Days]
KyuMin.

Pai...
Ma casatoresc [ ce ciudat suna 21 ] cu kuran 'cuse it's soo cute and soo smexi * fan girlish momement *
Il ignor pee hikaru 15 [i really hate his hair ] sii o ucid pe Kotonoha Katsura habar nu am cine e ...

next: Otani-kun [ lovely complex ] , Nami [ one pice ] siii Ed [ FMA ]
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Mă căsătoresc cu Otani ăsta, pentru că m-am uitat pe gugăl, prietenul nostru, la poze cu tipul, neştiind cine-i şi mi-a plăcut.
O omor pe tipa aia din One Piece, Nami şi-l ignor pe Edward, deşi nu-mi prea place asta.Poate dacă era mai înalt ...8- >
Misa Amane, Haruka Suzumiya, Raperul Parapa
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

ma marit cu reparul Parapa (pentru ca sunt fata), o ignor pe Haruka si o omor pe Misa (imi pare rau pentru ea

Kaito (Mermaid Melody), Kaname (Full metal panic), Rima (shugo chara)

Ma casatoresc cu kaito...ecause I`m a girl after all...desi as prefera sa il vad mort =3 Nu ii suport mutra...
O ignor pe Kaname fiindca e draguta si nu pot sa o ucid,, cuz she is too sweet and funny.
Si o ucid pe rima fiindca nu imi este foarte draga, si ma enerveaza mutrisoara ei...Si in plus e ultima ramasa XD

Next: Himari [Omamori Himari] , Alexander Hel a.k.a. Sasha [Seikon No Qwaser] si Winry Rockbell [Full Metal Alchemist]
KyuMin.

:help: Nu-mi place de nici-unul dintre personajele de mai sus, dar... Dac-a fost sa fie...
Ma casatresc cu Alexander, ca, na, doar e singuru' baiat de pe-aci, iar eu sunt devoratoare de Yaoi, nu de Yuri, o ignor pe Winry ca ii place lui Ed de ea, iar el nu are nici-o legatura ca propunerile lui A'Svear si, o ucid pe Himari pentru ca urasc anime-ul.

Next: [Ikuto si mine, so] Yuki ( Gravitation), Eclair ( Kiddy Grade) si Hitsugaya ( Bleach)!!
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

Yuki, Eclair ÅŸi Hitsugaya.

Mă mărit cu Yuki şi-l forţez să-şi vopsească părul negru, o ignor pe Eclair că nici măcar nu ştiu cine e şi pentru că ştiu din propria mea experienţă că trebuie să le ignori pe fete ca să te lase în pace, chiar dacă sunt şi eu o fată şi îl omor pe Hitsugaya cu magie pentru că pot şi pentru că vreau.

Acum, următorii : Ciel (Kuroshitsuji), Sasuke (Naruto) şi Sebastian (Kuroshitsuji).

Ciel-Sasuke-Sebastian:

Deci, ma casatoresc cu Sebastian, pentru ca imi este simpatic si imi place personaitatea lui, il ignor pe Ciel, pentru ca... Simplu, il ignor! Si il ucid pe Sasuke, pentru ca nu imi place de el, se prea umfla in pene si, oricum, il detest.

Hiei [ Yu Yu Hakusho], Kuukai [ Shugo Chara] si Ayumu [ Spiral].
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)