Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Carte de limba Coreeana

#1
Deci, am intrat pe faimosul forum romanesc dedicat Coreei, si am vazut un anunt, si anume:
Citat:Am vorbit cu Brian oppa si putem da comanda in Coreea de Sud pentru o carte(curs) de limba coreeana (Romana-Coreeana)
Pret de 35 de RON, daca reusim sa strangem comenzi pentru minim 200 de exemplare. Cine vrea? ^^
Cine este interesat? Va rog sa lasat un reply aici, daca vreti sau daca aveti intrevbari.

Deci, daca vreti cartea, puteti sa dati reply si aici, dar mai important e daca dati reply pe forumul mentionat mai sus [va dau si link] Eu una chiar vreau cartea, desi 200 de cereri cam multe, insa eu sper sa strangem T.T vreau carteaaa.

Asa ca dati fuga aici si postati cat mai multe replyuri.

Sper ca nu se supara nimeni ca am deschis threadul asta, dar daca da, atunci puteti sa il stergeti. ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#2
Alysu,asta vroiam sa fac si eu 24) sa creez un topic cu asta,dar se pare a mi-ai luat-o inainte4 eu a trimis deja un email,chiar vreau sa cumpar cartea 44.E mai usor asa ,pur si simplu trimiteti un email cu numele vostru complet si adresa comepleta la: mirotic.crystal_fanclub@yahoo.com si o sa trimita cartea prin posta din cante am inteles de la Dee.



EDIT: Au aparut cateva modificari in afisul de la UCC video contest aveti sansa aici sa castigati cartea 4
Dati click pentru a o vedea la dimensiuni mari.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#3
Lol, nice nice xD reusesc sa fac si eu ceva in sfarsit inaintea cuiva xDD [sorry]

Anyway, bine k mi-ai spus 39 voi comanda cartea asa atunci. App, in cate zile vine? Si pana cand putem da comanda?
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#4
Deci..cartea o sa vina din Coreea odata ce strange Dee 200 de comenzi;
pentru ca o scoata la o tipografie de acolo si cand ajunge cartea din Coreea la noi ne-o trimit si noi le dam banii.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#5
Wou super pai cred ca voi trimite si eu un emil si sa comand si eu cartea abia astept sa o iau deacad vroiam eu sa eau o carte \ca acesta si nu stiam de unde s ao iau .
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)