Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buuună!

#1
Bună! Mă numesc Lori şi sunt din Galaţi, din păcate. Am paişpe ani ,un metru şaizeci şi cinci, sunt leu :]] fiind năsucută în august. Niciodată nu mi-a plăcut vara. Animeurile la care mă uit, sau mă uitam ? Păi am văzut Naruto şi Death note. Ascult rock, formaţiile mele favorite sunt Evancescene, Green day, Linkin Park şi ascut şi Avril Lavigne. Nu îmi place Cinema Bizzare şi Hannah Montana. Pur şi simplu o detest pe tipa aia :]]. Aş fi vrut să ştiu să cânt la chitară, dar nu ştiu. Ştiu să merg cu rolele, deşi o dată mi-am rupt o mână :]]. Îmi place să desenez şi cred că mă pricep destul de bine. Nu îmi plac piţipoancele :]], în nici un fel. Ador să îmi pierd vremea cu colegii mei, urmează să dau la cel mai bun liceu din Galaţi şi... nu ştiu... cred că am zis tot ce se putea. Ba nu! Într-un mod incredibil, nu-mi place ciocolata :]]. Ador vanilia şi fisticul. Cartea mea preferată este Invitaţie la vals, de Mihail Drumeş.
Ohh, cât am scris :]]. Aştept întrebări, dacă mai aveţi ce să întrebaţi... :]]
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Răspunsuri în acest subiect
Buuună! - de Lori. - 16-05-2010, 12:44 AM
RE: Buuună! - de Serqet - 16-05-2010, 02:14 AM
RE: Buuună! - de Ţiuşcăăă - 16-05-2010, 03:26 PM
RE: Buuună! - de Lori. - 17-05-2010, 09:25 PM
RE: Buuună! - de norynne - 21-05-2010, 09:41 AM
RE: Buuună! - de Lori. - 21-05-2010, 06:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buuuna ! elowyn 4 2.689 16-07-2010, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Madu


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)