Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buuna!

#1
Deci cum am mai zis, buuuna! Sunt noua aici si putin pierduta xD ( are cineva o harta?) . Macar locul de prezentare sper ca l-am gasit.
Umm, despre mine...Am 17 ani ( cu o minte de 5 fara o luna), sunt genul care se entuziasmeaza repedeeee din orice si rade ca proasta in orice moment, dar sunt foooarte timida. Am multe hobby-uri, dar principalele sunt scrisul si fotografia ( desi nu stiu cat de bine le am) ce se leaga in principiu de anime (preferatul meu este Naruto apropo) . Sper sa ne intelegem foarte, foarte, foarteee, foarte bine si astept intrebari-daca aveti! See ya.
What doesn't kill you makes you stronger.


#2
Hey there!

Anoo... nu stiu cum sa te numesc 21 Roze, presupun? 10

Nicio problema daca esti timida, fiecare persoana e in felul ei 10

Scrisul si fotografia hmm ... Pe ce subiecte scrii in general? SF/romance/comedy etc?

Ce fotografiezi in general ? 4
Ce gen de muzica asculti ? Daca asculti orice, ce gen preferi atunci?
Culorile preferate? (3)
Ciocolata, prajitura sau inghetata?
Frisca sau cacao?
Stii si sa desenezi? Daca da, ce iti place sa desenezi?
Ai animale? Ce fel de animale? Care sunt preferatele tale?
Ai frati/surori?
Nu in ultimul rand 21 Cum te cheama? Smile

Cam atat as vrea sa stiu momentan ^^
Sper sa ne imprietenim bine 10

Cya. bye
Peace. \\_//
Later ! ^^
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#3
Hey! In primul rand multumesc ca mi-ai scris si sper la fel sa ne imprietenim bine 4.
Da, ma poti numi Roze. Siiii in general scriu romance si SF ( Le-ai cam nimerit acolo). Scriu si comedie, la cate nebunii am in cap de obicei 4.
Prefer sa fotografiez pe macro oriunde ma duc si gasesc chestii minuscule si adorabile ce merita pozate21. Si mai fotografiez si persoane atunci cand am modele4.
Ascult rock vechi si metal.
Roz, rosu si alb sunt culoriiile mele preferate.
Ciocolataaa si frica- combinatia perfecta de hiperactivitateee21!
Nu, sunt varza calita la desen, desi mai incerc uneori.
Am avut animale, un caine si doua pisici, daaar le-am lasat la tara si au plecat. 2 Preferatele mele sunt pisicile.
Si nu, sunt singura la parinti si ma cheama Dalia ^-^. See ya si multumesc din nou!
What doesn't kill you makes you stronger.


#4
Hey again 10
Ce formatii asculti?
Eu sunt in general cu orice animal^^ reptile, pasari, mamifere, you name it, i like it 21
Oricum imi plac mult pisicile si cainii ... Si serpii :p eu am un cutu mare, o pisi si multi meow mici 10
Esti energetica sa inteleg?21 bei si cafea? (idk where that came from lol21)

Cya:p
[posturi unite]
Omg cum sa uit asa ceva O.O
wolves are my all-time favorites 21)
Me <---WoLF 4

Rolf!Smile
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#5
Buna din nou4! Paai ascult Pink floyd ( preferatii mei), Scorpions, AC/DC, Deep purple, Led zeppelin, Beatles, Aerosmith etc etc...cam astia sunt preferatii mei4. Tu ce formatii asculti?^^. Si eu sunt cu toate animalele pana ma muscaaaa... 21
Da, sunt energica de obicei, poate putin prea. Si nu, nu beau delooooc cafea. Nu am pus decat o data in viata mea gura21.
What doesn't kill you makes you stronger.


#6
OOO i get it ! 4 classic rock, right? unfortunately nu le am mult cu classic ... imi place, dar nu ma pricep, adica in general io ascult gen metal, hard rock si dastea ^^ soooo yeah 10

Pai formatii ascult gen Bullet for my Vallentine / HIM (His Infernal Majesty) / Linking Park / Evanescence / Paramore / Skillet / Three Days Grace si dastea ... mai mult comercial, ca nu ma pricep la formatii, tre sa mai cunosc T_T like, alot >.>

Cya. bye
Peace. \\_//
Later ! ^^

Edit :

Nu ma muscat niciodata un animal >.< inafara de potaia mea in joaca 24)
Sooo idk how it's like to be bitten T_T da as vrea sa stiu si io 39 like, cum e sa fii muscat (nu sunt masochist 21)
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#7
Hey there! Si da, classic rock, dar ascult si ce asculti tu ( si nu, nu mi se par chiar comerciale clown 4 . Depinde de mood. 21
Cya 4.
What doesn't kill you makes you stronger.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buuna!!! pressure 3 2.247 30-05-2010, 11:43 AM
Ultimul răspuns: pressure


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)