Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna tuturor....

#1
BunaBig Grin....numele meu este Carmen si ador animeurile de cand sunt mica....Am 13 ani si sunt din Vrancea.......Animeurile mele preferate sunt Blood+,Bleach,KuroShitsuji,Naruto si Detective Conan.
Imi place sa ascult muzica rock si mai ales muzica japoneza....
Culori preferate : rosu,negru,alb si mov.
ce urasc:persoanele care se cred tari,manelele,scoala...etc
Imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg la petreceri,sa pictez si sa cant.
Animalul meu preferat este pisica...
Sper sa ne intelegem si sa fim buni prieteni.....

#2
Bine ai venit pe Animezup, LoveAnime!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
GlumeÅŸti nu ?

Well, welcome pe forum. Să ai grijă ce faci pe aici şi să citeşti regulamentul. Aşa. A, şi să ştii că nu e nimic personal, dar . . .

Citat:BunaBig Grin....numele meu este Carmen si ador animeurile de cand sunt mica....Am 13 ani
Acum tare mare te-ai făcut . Ştii, deja ai trecut prin viaţă.
Citat:Imi place sa ascult muzica rock si mai ales muzica japoneza....
Ca toate fetiţele de 13 ani. Ceva nou ?
Citat:ce urasc:persoanele care se cred tari,manelele,scoala...etc
Imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg la petreceri,sa pictez si sa cant.
1. Normal că acum spui asta. Toate persoanele cul spun asta .
2. Mergi la petreceri 24. Iubeşti să mergi la petreceri. La câte ai fost tu la viaţa ta ? La 2 ? Siiigur, şi s-a spart vreo petrecere vreodată fiindcă v-a prins garda ? Că aveaţi alcool la voi ? Vezi, de asta iubeşte lumea petrecerile. Sau doar eu .

Ar mai fi ceva, dar . . .

Mă rog, nu o să îmi cer scuze doar pentru că mi-am exprimat părerea sinceră şi cu obiectivitate. Zi că ţie nu ţi se pare la fel . Dacă ai 13 ani . . .
So, ce formaţii asculţi ? Nu d'ălea japoneze mă interesează. Urăsc j-rock-ul. Damn. Ăăăă, cânţi la ceva? Chitară ? Ştii să mergi pe role, skate sau bicicletă ? Mă refer dacă ştii de'adevăratelea, adică cu trick-uri and so on .
Ăăă, ce fel de cărţi citeşti ? Autor preferat ? Idk.
Guess that is all. Now, mods, shoot me .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
Nu este nimic...este parerea ta...
Nu cant la nimic, stiu sa merg pe role si bicicleta....carti....nu am mai citit de mult o carte...autor preferat...Mihai Eminescu

#5
Dear, e minunat că citeşti poezii, dar numai poezii ? Mă rog. Altceva, ca stil, ce citeşti ? Asta, dacă citeşti. Sau eşti prea p@ $!$t3|\/| ? WTF = )). Îmi ia 5 ani să scriu aşa. Romane preferate ?
Also, la întrebarea mea despre muzică, nu te-ai obosit să-mi răspunzi. Normal, dacă mă crezi vreo tâmpită . Dar trebuie să asculţi muzică pentru că aşa e la modă. Şi tu trebuie să fii la modă.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#6
Citat:Culori preferate : rosu,negru,alb si mov.
Daca nu le evidentiai eu nu stiam cum arata, serios.

Citat:ce urasc:persoanele care se cred tari
E greu sa te autourasti? Scoala nu e bine sa o urasti, pentru ca nu esti cu nimic mai buna decat cei pe care ii urasti.
Urasti etc-ul? De ce? etc etc etc etc etc etc. Te oftica sa vezi etc-uri? Faci crize? etc etc

Citat:Imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg la petreceri,sa pictez si sa cant.
Cam piti. Plus ca esti o hartista. Aoleoo!! Si petrecerile astea cum e, rebela mica ce esti?

etc etc etc

pisica nu te merita etc etc

Citat:nu am mai citit de mult o carte
Ai treispe ani. TREISPE FUCKIN ANI!! Cand ai citit daca n-ai mai citit de mult? La 3 ani?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#7
mai loula & ykashim, calm.

welcome animelove! ^^

ne bucuram ca ai ales zup ;D am cateva intrebari:

1. ce trupe asculti?
2. ceva animale de casa?
3. culoarea parului si a ochilor? ^^
4. personaj preferat?
5. ai vreo obsesie? 21

spor la postat hug sper sa ne intelegem bine! ^^
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#8
Adicaaaa ? Măi, eu sunt foarte calmă.
Şi Kashim la fel . Noi am tratat-o pe tânăra doamnă cu respect. Sau nu . Dar trebuia să îi spună cineva bun venit pe Pluto . Lol.

Nu te-ai supărat, nu ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#9
Par nervos?

copy/paste de la altcineva de pe alt forum: Eu personal m-am saturat de toti frustratii care considera ca modelul lor de viata si de a vorbi e cel mai bun.
Asta spune tot.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#10
LOL .
Sunt de acord cu Kashim . Stii ce cred eu acum ? Că tu vroiai să faci atac la noi, şi la buna noastră dispoziţie. Da ! Da ! Da am spus ! Asta cred. Şi ar trebui să îţi fie ruşine că recurgi la astfel de mijloace atât de inutile.

VINO ŞI RĂPEŞTE-MI CÂINELE !

Scuzaţi, dar s-a luat de mine. 24.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.470 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  Buna tuturor! Fear 6 2.951 10-04-2013, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  buna tuturor larisa 1 1.542 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  buna tuturor natynaty 8 2.818 05-06-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.158 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.641 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.535 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.867 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.775 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.094 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)