Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :]

#21
Yaoi Queen, ai spus tot ce aveam de spus, mersi, mersiii ! 21
Pe bune ca nu inteleg logica ei * straight face * , asta daca are una .
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#22
Stai linistit, oricand, sweetie ^^ multi poate nu inteleg, dar asta e pentru ca nici macar nu cauta explicatie21 iar unii au logica logică doar pentru ei 71
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#23
Eric:O3 intai de toate bun venit pe zup si sper sa te distrezi. In al doilea rand eu sper sa nu bagi in seama toate tampeniile ce ti se adreseaza, da? Nu trebuie sa ti fie rusine de ce esti , de ce iti place sau de ce ai facut, etc etc,
Cine nu intelege, problema lor....nu trebuie sa te bagi in seama. Si serios, astia..care au o problema mintala..drace nici nu stiu cum sa o numesc...ar fi mai frumos sa taca5)

Eric bun venit inca o data si sper sa te distrezi( si sa scrii la fic, da?71k de nu108 fac eu urat71 )
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#24
ah, stop ^^

Nu transformati topicul intr-o sectiune de chat. Pentru conversatii exista pm-ul|mesajul la profil| messul si inca un post de genul asta va fi sters.


Serket Hetyt ^^

Edit: postul e pentru Eric si Yaoi Queen.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#25
Bine ai venit!
Am vazut ca ai facut o poveste yaoi si esti baiat.Imi place asta.Am citit ce ai vorbit cu ceilalti.Chiar imi place ca nu tie rusine sa fii cine esti.
Am "cateva" intrebari:
1.Care e mancarea ta favorita?
2.Care este animalul tau preferat?
3.Care este fimul tau preferat?
4.Ce crezi despre Mos Craciun?
5.Daca ai putea sa capeti o putere ce ai alege?
6.Iti plac comediile?
7.Cum se face ca in Romania ti-a facut un iubit?Descrie-l putin.
8.Basescu va fi impuscat?
9.Ai dat foc cu lupa la furnici?
10.Ai pune poze cu Chuck Norris pe perete? :laugh:

#26
well, bine ai venit Eric
sper sa ai parte de ceva distractie pe aici 4 ... banuiesc ca ai dat deja pe la sectiunea reguli ... ce pot sa-ti .. spun bafta la fic si la distractie e numarul unu aici.
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#27
@Aiwendil:Nu am o mancare favorita [ dar sunt mort dupa Danette 21 si inghetata]. Animalul meu preferat este cu siguranta pisica, sunt dragalase si pufoase :X
Film preferat... nu-mi vine nimic in minte acum. Poate Closer.
Ce sa cred despre Mos Craciun? Reclama la Coca-Cola, a trecut vremea in care il mai asteptam. Putere...106 de a influenta foarte usor parerile oamenilor( alea care nu-mi plac deloc).
O da, imi plac comediile ! 4 Si cu iubitul, pai nu stiu, am tras de el. Este arogant, rautacios, misogin, ii place sa domine, adorabil cand vrea, buuun :X, ambitios, imi poate schimba total starea de spirit in mai putin de doua secunde. Este revoltator si imi da peste cap lumea in fiecare zi.
Ce-mi pasa mie de Basescu? 78 La ultimile trei intrebari habar nu am sa dau un raspuns 21)
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)