Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :]

#21
Ehhh , nu e nici o problema 21
Intr-un fel mi-a facut placere sa iti dezvalui persoana mea .

Sincer , pot sa zic ca e adevarat felul in care m-ai descris . Dar recunosc ca am momente , in care devin foarte copilaroasa , in special atunci cand mananc multa ciocolata 21 . Partea cu schimbarea defectelor , pai incerc dar nu prea reusesc 21 . Daca as reusi , ar fi o mare bucurie pentru mine , si pot sa spun ca as fi si mandra . Din cauza timiditatii , pierd cel mai mult in viata -.-' .
But , anyway , si eu sper sa devenim prietene foarte bune . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#22
Alte intrebari de la noua ta prietena:
~ Ce anume te-a atras la animezup? De ce anume ai vrut atat de mult sa-ti faci cont? DE unde ai auzit de el?
~ De ce ti-ai ales acest nume? DE ce acesata poza? De ce aceasta semnatura?
~ La ce anume te pricepi pe zup: povesti, gfz, amv, fotografi, picturi? Ce anume ai vrea sa mai inveti? ( desigur in legatura cu cea ce este in zup)
888888888

#23
Well ... :

1 . Cel mai mult m-au atras userii . Toti sunt foarte de treaba si cand vedeam ca se distreaza asa de mult pe Zup , voiam si eu neaparat sa imi fac cont , dar eram prea timida si ma gandeam ca nu o sa ma accepte pentru ca nu prea eram familiarizata cu Japonia . Pai , acum un an eram innebunita dupa cuplul Sasuxsaku , si tot cautam povesti cu ei pentru ca am gasit pe un alt forum . Cautam , cautam , si am dat peste un fic bestial pe Zup . E fic`ul meu preferat , niciodata nu o sa il uit 21 . Si de atunci urmaream tot felul de fic`uri pe Zup , pana mi-am facut cont , si acum pot lasa si comm`uri 19 .

2 . Pai , intr-o seara am facut conferinta cu Aggie , sSoph si Ang , si nu stiu ce le-a venit dar dintr-o data toate au inceput sa imi spuna Zuza , asa ca m-am gandit sa imi schimb nick`ul ca mi se parea chiar dragut ^^' . Pai am ales aceasta poza si aceasta semnatura pentru ca voiam ceva special si totusi din acelasi set . 21

3 . Ador sa fac fotografii si poate intr-o zi o sa va uimesc cu niste creatii de ale mele 21 . Am inceput sa fac si GFX dar trebuie sa ma imbunatatesc , pentru ca am Photoshop de doua zile in PC si nu am avut timp sa lucrez in el . Am incercat sa fac si o mica povestioara , dar cum actiunea era cam grabita si nu prea aveam descriere , am zis ca poate o sa incerc altadata cand o sa am timp 22 . As vrea sa invat sa fac AMV`uri .
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#24
Ma bucur ca esti atat de sincera, asta imi place la tine. Intrebari mai simple (cred):
~ Zupul iti afecteaza scoala? Pe mine ma cam afecteaza, nu prea mai am timp si incep sa-mi scada notele.
~ Ai invatat lucruri noi pe zup? Crezi ca te vor ajuta in viitor? ( cum ar fi gfx, crezi ca te ajuta, sau altceva)
~ Ai vreo povets epreferata ? care se gaseste pe zup.

Astea sunt toate 888

#25
K`:]

1 . Nu , nu imi afecteaza scoala . Intodeauna e vina mea daca imi scad notele la scoala pentru ca pot spune ca , cateodata sunt cam obsedata de calculator . Dar notele mele cresc si scad in functie de cum am eu chef sa invat 21 . Sunt ciudata stiu , dar nu am note mici pot spune . Daca mai iau un 7 sau un 8 sunt obisnuita . Mai mult la matematica sau la romana pentru ca stiu ca nu pot mai mult 21 .
2 . Asta ma intrebam si eu ieri : daca ma ajuta sau nu ce invat acum . Inca nu iti pot da un raspuns corect pentru ca nici eu nu-l stiu . Pe mine ma intereseaza mai mult prezentul , si chiar ma distrez facand lucrurile care le invat pe Zup . Si da , am invatat multe lucruri de pe Zup , interesante .
3 . "Cosa Nostra- Vito de silencio" scrisa de Pisica de Diamant . Nu am avut niciodata ocazia sa vorbesc cu ea pentru ca nu cred ca mai intra ." Iluzii" de Teh si Denny si as mai avea "Atractie fatala" de Pride , dar pacat ca nu a terminat-o . Si mai am o gramada dar astea sunt pe prmul loc 21 .

Eh , mi-a facut placere sa raspund la intrebarile tale . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)